Skocz do zawartości

Sennheiser CX500 czy Creative EP-630?


Gość ~mateusz~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~mateusz~

Hej,

 

ponieważ moje wysłużone EP-635 (białe EP-630) uległy zniszczeniu poszukuję teraz czegoś nowego do iPod'a Shuffle. Dźwięk Creative'a mnie nie zachwycał, ale dobrze izolowały otoczenie i świetnie się trzymały, a to dla mnie ważne.

 

Przekopując się przez słuchawki dostępne na rynku znalazłem Sennheiser'a CX500 - fajne bo mają regulator głośności na pasku. Czy to jedyna różnica w porównaniu z CX300?

 

Moje pytanie do Was:

1. Czy jedyną różnicą między CX500 a CX300 jest regulator głośności?

2. Co wybrać - EP-630 czy CX500 (lub CX300) ? Szufelka nie jest pierwszoligowym odtwarzaczem więc jakość dźwięku i tak pewnie nie będzie taka jak w moim starym iRiverze ifp-799, dlatego nie chciałbym wydawać 300zł na słuchawki, które nie będą grały jakoś specjalnie.

 

Doradźcie co kupić do tej szufli do codziennego słuchania (powiedzmy, że do 200zł)

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nie jest tak całkiem zepsuty? Napisał że niewiele dorówna iRiver ifp-799. I nie był zachwycony ep-630. Dobrze, ex izolują słabo, ale porównania dźwiękowego nie ma żadnego. Jeśli upiera się przy izolacji to philips shh9700, nie wiem czy do dostania jeszcze, dużo słabsze od ex, za to lepiej izolują. Jak ktoś chce wpaść pod samochód idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, te sony mi się nie podobają. Moja dziewczyna ma takie, dostałą razem z odtwarzaczem no i może grają one fajnie ale dla mnie są niewygodne. Wolę takie całkowicie douszne. To co, mówicie, że CX300/500 najlepsze będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności