Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na soundmagicki z Focalprice?


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

A z Waszego doświadczenia duże jest ryzyko, że celnicy nie puszczą paczki?

Jak zamówię więcej rzeczy to większe ryzyko, że złapią(większa paczka etc) czy bez znaczenia? Bo przy okazji zamawiania Sound Magic PL18 chciałem sobie wziąć ładowarkę i pokrowiec do Ipoda.

 

I który z Sound Magiców najlepiej będzie grać z Ipodem Nano 3G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Waszego doświadczenia duże jest ryzyko, że celnicy nie puszczą paczki?

Jak zamówię więcej rzeczy to większe ryzyko, że złapią(większa paczka etc) czy bez znaczenia? Bo przy okazji zamawiania Sound Magic PL18 chciałem sobie wziąć ładowarkę i pokrowiec do Ipoda.

 

I który z Sound Magiców najlepiej będzie grać z Ipodem Nano 3G?

Szepnij komuś coś do ucha, a zaraz zrobi się z tego przypowieść biblijna. Z trzech paczek, które zamawiałem na focal`u tylko jedna była jednoprzedmiotowa, pozostałe dwie, byłu duże (po ok. 5 przedmiotów w paczce), tak więc Twoja paczka ze słuchawkami, ładowarką i pokrowcem niczym specjalnym nie będzie się wyróżniać. IMO takie kontrole celników, o ile pies niczego nie wywęszy, są sprawą losową, więc można mieć w ostateczności pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ile zwykle czekaliście na przesyłkę z Focalprice ? Bo ja już czekam ponad 2 tyg i powoli się denerwuje...

Cofnij się troszkę, a zobaczysz, że było już o czasie wysyłki. W moim przypadku każda z trzech paczek szła równo 2 tygodnie, inni mieli podobnie, niektórzy krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam k800i PL30 grają przyzwoicie. SE są trochę przebasowione, PL30 z bassem stoją kiepsko. więc nie jest źle. :)

tak również posiadam k800i

i szczerze powiedziawszy tego się nie da słuchać już nawet parówka jednego kumpla gra lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia paczka z Focala chyba sie spodobała celnikom ;)

Awizo w drzwiach, ide na poczte, a tam zamiast paczki - liścik od Urzędu Celnego... Otwieram, a tam każą mi przesłać rachunek z paypala (25$) + liste zakupów z Focala. No dobra, to wysłałem im to. Paczke wysłali mi po 4 dniach, co ciekawe nie naliczyli ani podatku, ani cła :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia paczka z Focala chyba sie spodobała celnikom wink.gif

Awizo w drzwiach, ide na poczte, a tam zamiast paczki - liścik od Urzędu Celnego... Otwieram, a tam każą mi przesłać rachunek z paypala (25$) + liste zakupów z Focala. No dobra, to wysłałem im to. Paczke wysłali mi po 4 dniach, co ciekawe nie naliczyli ani podatku, ani cła smile.gif

Dokładnie tak samo miałem. Na szczęście też nic nie musiałem płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności