Skocz do zawartości

Ifp 800 - Firmware 1.85 Ums


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wersja 2.02 to jest tylko IMM, nie ma wersji UMS

 

>> LINK 1 <<

>> LINK 2 <<

 

 

[edit]

a wersja IMM to wyraźnie tu:

>> LINK <<

 

[edit2]

no to wygląda na to że iRiver zrobił dla iFPków coś takiego jak dla T - "usystematyzował" numerki formware i od teraz będą takie same/uaktualniane w tym samym momencie... O_o

... i wprowadzały te same zmiany ;]

 

 

>> LINK! <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jest nowsze (= więcej poprawek) ;]

 

[Poprawki]

 

 

1. Poprawiono restartowanie się grajka po wyświetleniu "Delete error" (błąd kasowania) po dodaniu pliku, jeżeli ponad 100 utworów zostało dodanych do playlisty.

2. Poprawiono brak Fade in po ustawieniu głośności na zero.

3. Poprawiono odtwarzanie losowe w "study mode" dla D i DA.

4. Poprawiono niezachowywanie ustawień kiedy wyłączono i załączono playerka gdy ustawione było odtwarzanie A-B lub losowa kolejność.

5. Poprawiono błąd kiedy komunikat "inicjacji" nie znikał po sformatowaniu grajka w iMM.

6. Poprawiono nieprzewijanie się menu do końca.

7. Poprawiono problem niepoprawnego odtwarzania pliku nagrania z line-in po przestawieniu prędkości odtwarzania.

8. Poprawiono problem kiedy "czas pozostały nagrywania" był niepoprawnie wyświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiono wszystko to z czym akurat problemu nie miałem :]... No może kiedyś z remain <_<

 

... A niektórzy tu snuli teorie jakoby iRiver nie miał zamiaru wypuszczać softy wyższego jak 1.29 :P . Tylko po co mi to, skoro nic ważnego tu nie widać (z opisu...). Mogli się bardziej przyłożyć :angry: .... .txt ! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, rewolucji też się nie spodziewam...

 

KHRoN, tak swoją drogą to wypada FAQ zuaktualnić :D:P (podaj link do tego tematu)

 

 

Inne firmware'y z serii ifpów (oczywiście koreańskie wersje :] )

http://www.iriver.co.kr/special/notice.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Fixed the issue that didn't display certain ID3 tag in unicode correctly.

 

Czy mam przez to rozumieć, że nie będzie się już player wieszał przez Tagi?

 

KHRoN, gdzie wyczytałeś, że nie będzie już problemu z prawidłowym wyslwietlaniem czasu utworu?

Nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko powiedzcie mi czy wersja eu ma ograniczoną głośność, czy może dali sobie z tym spokój

 

jakkolwiek nie zaznaczyłem że firmware do różnych playerków ma różne zmiany ;]

 

przecież ifp 7xx i 8xx ma te same bebechy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko powiedzcie mi czy wersja eu ma ograniczoną głośność

 

nic na ten temat nie pisze ;]

 

 

przecież ifp 7xx i 8xx ma te same bebechy

 

ojj... mają, ale miałem na myśli OGÓLNIE iFPki, bo do wszystkich naraz wypuścili tym razem uaktualnienia ;]

zobacz: >> LINK <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hę chyba telepatia bo programiści się domyślili i dzisiaj umieścili informację że wersja eu ma jednak ograniczenia głośności w związku z francuskim prawem

 

EU firmware has lower Audio output level(16 ohm, 15mW ) according to the French law, L44-5 of code de la sant' publique'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifp899 , 1.85 UMS kr - WSZYSTKIE, powtarzam WSZYSTKIE mp3 VBR powodowały zawieszenie się playera po mniej więcej 10-20s utworu. Wróciłem do 1.28MOD na razie.

:blink: Jesteś tego pewien? Może jakieś wadliwe :huh: ... No to porażka a nie nowy firmware... Zmartwiłeś mnie bo planowałem próbna przesiadke na UMS, w takim wypadku od razu będę łądował MOD'a...

 

Na IMM 1.65 nie mam żadnych problemów, wszystko cacy, z resztą tak jak na poprzednim 1.29. Dla mnie nie są zauważalne żmiany czy poprawki bugów.

 

EDIT: Więc Tomas, niewiem czy opłaca się zmiana, bo jeśli nic Ci nie dokucza w 1.29 to w nowym też nic nie będzie, szkoda czasu, szczególnie gdy Ci go brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:  Jesteś tego pewien? Może jakieś wadliwe  :huh:  ... No to porażka a nie nowy firmware...

 

Dla dokładności taki zip: iFP890Tkor-UMS185.zip na iFP899. Poważnie wszystki VBR, od Riverside'ów których zripowałem sobie 2 dni temu po ELO ripowane lat temu co najmniej kilka :blink:

 

 

Dla mnie nie są zauważalne żmiany czy poprawki bugów.

 

Myślałem, że tylko ja jestem nienormalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności