Skocz do zawartości

Kilka par słuchawek do wzięcia. Które byście polecali?


zaku92

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie.

Słuchawki które mam do wyboru:

-Sony MD-RE 828 lp

-Sony MD-RE 819 v

-Sony MD-RE 11 LP

-TDK EP 200

-Koss KE-B 7

-Sennheiser MX160

-Sennheiser MX360

Tych słuchawek było jeszcze mnóstwo, ale reszta poza moimi finansami-które wynoszą 50PLN(+/- 10PLN).

Mój odtwarzacz to iRiver T60. Niestety nawet nie zwracałem uwagi na Panasonic i Philips bo ze słuchawkami tej firmy mam

same złe doświadczenia (obecnie mam Panasonic RP-HS45 które są totalną porażką i stratą pieniędzy).

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doki odpadają,

Ale pomóżcie mi wybrać coś z tego co wymieniłem.

Takie słuchawki znalazłem w sklepie nie dla idiotów (czyt. MediaMarkt).

Byłem w różnych pomniejszych sklepach ale tam mają jakieś creative i chińszczyznę.

Może to subiektywne odczucie ale wydaje mi się że sennki będą najlepszym wyborem.

 

A mogli byście coś napisać o Sennheiser MX160? Zastanawia mnie czy są na poziomie moich panasnic-ów czy grają o niebo lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my Ci naprawdę dodbrze radzimy, na allegro vedia srs 200 stoi po 55 zł (bez przesyłki). Lepiej dac parę groszy więcej, bo te słuchawki pewnie trochę Ci posłużą, żebyś potem nie żałował.

Dobrze gadają, SRS200 w swojej cenie to bardzo dobre słuchawki, imho alternatywą mogą być tylko Koss KSC 75 (są ciut droższe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Sennheiser MX460 (wg head-fi grają tak samo jak MX560). kosztują tyle samo co SRS200
moglbys podac bezposrednie zrodlo, bo nie potrafie odnalezc...? to raczej jest napisane, ze mx560 to to samo co mx660. o mx 460 nic nie potrafilem odnalzec...

 

zaku: kupuj srsy (one kosztuja w wersji ekonomicznej 39zl + przesylka - takze w 50zl sie zmiescisz) jak ci koniecznei zalezy na pchelkach, jak nie to znacznie lepiej ksc 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ciekawe. to by wreszcie sennheiser byl konkurencja u nas dla vedii, bo wczesniej to "troche" odstawal cenowo...

 

z tego co widze na stronie niemieckiego producenta roznia sie kablem - asymetryczny w mx460 i symetryczny w mx560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię kupować takich rzeczy na aukcjach. Niedawno "kupiłem" Sennki MX560 które zaginęły na poczcie.

Potem kupiłem aktualne Panasonic HS... ale z nich nie korzystam bo grają tragicznie. Dlatego też podałem tych kilka modeli

które znalazłem w sklepach. Prosił bym żebyście pomogli mi wybrać z tego co jest.

 

@pavlitto

A odnośni tych AGK, możesz opisać jak grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności