Skocz do zawartości

Sony ex85 za 99 zl w MM. Tak piekne ze nie moze byc prawdziwe?


Gość jedrek94

Rekomendowane odpowiedzi

A czym się różnią te modele:

Sony MDR-EX85LP

SONY MDR-EX85LPB

Sony MDR-EX85LPW

 

Mam możliwość kupna tych słuchawek w MM za 119zł i się zastanawiam.. Czy te słuchawki będą lepsze od cx400? Głównie chodzi o bas, scene, czystość..

aktualnie mam mx300 które wygłuszanie mają fatalne, w autobusie ciężko jest mi cokolwiek usłyszeć a nie lubie słuchać głośno muzki...

 

ps. słuchawki do V39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czego się spodziewałeś? Przecież to pchełki, które są zawsze otwarte i zawsze luźno umieszcza się je w małżowinie ;)

 

Pchełki to to nie sią poniewąz wpycha się je do ucha. Pozatym są duże i powinny "sobą" odcinać dzwieki z otoczenia.

 

One po prostu grają jak grają. Niby skupiają dzwiek tak że da się na nim skupić ale jednak słychać co się dzieje poza muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełki to to nie sią poniewąz wpycha się je do ucha. Pozatym są duże i powinny "sobą" odcinać dzwieki z otoczenia.

Chyba nie zrozumiałeś jakich słuchawek dotyczył mój komentarz ;) Podpowiedź: powyżej znajdował się odpowiedni cytat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć prosto, wykonać trudno:/ nie ma jakiś na allegro?

nawet nie wiem jaki rozmiar będzie odpowiedni dla mnie...

 

No na allegro nie ma. Trzeba sciagac np. z eBaya. Ale teraz jest zamowienie zbiorowe wiec mozna sie zalapac.

Co do rozmiaru to dopasujesz sobie na podstawie tego jaki bys nosil rozmiar tipsow silikonowych. Np. najwygodniej ci w najmniejszych tipsach to zamawiasz pianki rozmiaru "S" i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na allegro nie ma. Trzeba sciagac np. z eBaya. Ale teraz jest zamowienie zbiorowe wiec mozna sie zalapac.

Co do rozmiaru to dopasujesz sobie na podstawie tego jaki bys nosil rozmiar tipsow silikonowych. Np. najwygodniej ci w najmniejszych tipsach to zamawiasz pianki rozmiaru "S" i po sprawie.

 

To będę miał 3 różne rozmiary w zestawie z EX085? I na podstawie tego będą mógł wywnioskować jakie są najwygodniejsze dla mnie (tzn wszystkie 'S', 'M' itd są takiej samej wielkości niezależnie od producenta?)

 

a nie ma innych dobrych tipsów na allegro? np od cx400 (słyszałem, że dobrze izolują)

A w ogóle ex085 są lepsze od cx400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie sytuacja wygląda następująco:

 

Saturn Złote Tarasy - brak,

MM Okęcie - brak,

MM Ostrobramska - z telefonicznej informacji wynika, że są białe za ca. 274zł (na pewno powyżej 250),

MM Bemowo - 99zł (na pudełku widnieje 240 ;]), zostały 4 pary (oczywiście białych) więc niezdecydowani powinni się pospieszyć.

 

 

 

c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem jeden zestawik w Rzeszowie ;) Po kilku nasto minutowym tescie nie moglem sie poprostu nie skusic na zakup tych sluchaweczek ;p Poprostu cudo tylko kupowac ;)

 

A ile ich tam jeszcze zostało? Też mieszkam w Rzeszowie i chyba wybiore się w najbliższym czasie tylko obawiam się że mogą się skończyć :huh: A ile u nas kosztują?

Btw gdzie w MM w Rzeszowie można posłuchać jak grają? widziałem tylko stanowiska ze słuchawkami wokół usznymi:)

 

Ponaglam pytanie, czy EX085 grają lepiej od CX400? I czy są jakieś gąbki czy coś w tym stylu do kupienia na allegro które lepiej wygłuszają hałas z zewnątrz?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ich tam jeszcze zostało? Też mieszkam w Rzeszowie i chyba wybiore się w najbliższym czasie tylko obawiam się że mogą się skończyć :huh: A ile u nas kosztują?

Btw gdzie w MM w Rzeszowie można posłuchać jak grają? widziałem tylko stanowiska ze słuchawkami wokół usznymi:)

 

Ponaglam pytanie, czy EX085 grają lepiej od CX400? I czy są jakieś gąbki czy coś w tym stylu do kupienia na allegro które lepiej wygłuszają hałas z zewnątrz?

pzdr

 

MM ma taki motyw ze zawsze trzeba o wszystko pytac ;) Poprostu idziesz do pana z stoiska, i pytasz "grzecznie" czy byla by mozliwosc przesluchania sobie sluchaweczek ;) Ogolnie jak ja poprosilem to pan dopiero musial mi otworzyc jeden model....no ale coz...po przelsuchaniu, zakupilem inne pudeleczko ;D Wiec teraz nie powinno byc problemow z przesluchaniem..... A cena tak jak byc powinno ;) 119 zl Powinno byc okolo 6 sztuk jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności