Skocz do zawartości

Sony ex85 za 99 zl w MM. Tak piekne ze nie moze byc prawdziwe?


Gość jedrek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj zajechalem do media marktu w Lublinie myslac ze moze beda tam sluchawki sony ex85. Owszem byly i to w jakiej cenie :o 99 zl a na ceneo najtansze sa po 200. Chyba nie sadze zeby w mm byly podrobki nie? brac bez wachania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może sprawdż jakość wykonania pudełka? ;|

Nie wiem czy odnośnie podróbek sonego to sie tyczy, ale podróbki cx500 można rozpoznać po pudełku - jest źle powycinany, wyblakłe kolory itd..

 

Sorry, ale my tu mówimy o MM i Saturnie, można mieć do nich różne zarzuty, no ale żeby podróbami handlowali.. sorry :lol:

odcienia sarkazmu w twojej wypowiedzi nie zauważyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie chciałem Cie urazić. Dla mnie jest po prostu oczywiste, że takie sklepy nie mogą sobie na coś takiego pozwolić, byłby to dla nich strzał w stopę, jeśli nie w głowę.. Podobne praktyki są dobre, dla sprzedawców-rozbójników z allegro, a nie sklepów których roczny zysk możemy liczyć w setkach milionów ojro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewieszone nie byly bo na pudelku byla cena 99,00 naklejona. Dalbym zdjecia ale pisze ze nie mozna wstawic linku do strony i bla bla bla... jak daje linka na imageschack. ale na oko to pudelko takie same jak to w zdjeciu w tescie usera"rolandsinger". Ma ktos zdjecie opakowania ex85lp dla porownania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 99 zł, to naprawdę okazja. W Rzeszowie są za 119 i zakupiłem, tak tylko do sprawdzenia, bo ciekaw byłem dźwięku. Grają naprawdę "przyjemnie" <- takie określenie chyba najbardziej do nich pasuje.

W sumie za taką cenę, to mozna sobie 2 pary sprawić, tak na wszelki wypadek :)

 

Ale tłumienie to mają żałosne ...niestety. Dopiero po założeniu pianek Comply T-400 jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności