Skocz do zawartości

Kr Ums = Kr Imm?


Gość kali

Rekomendowane odpowiedzi

A no wlasnie czy firmware KR UMS ma takie same "parametyry" (czyli nie ma zadnych ograniczen) jak KR IMM??? wiem wiem wiem pewnie to gdzies bylo ale jak bylo dokladnie o tym to podjcie linka byle nie do ogolnego opisu khorna :) no wyraz sie ktos, bo zalezy mi na "pendrive" no ale nie hcial bym tracic jakosci dzwieku, jest jakies ums co by nie mialo wad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja mam podobny problem

doczytalam na forum ze ums ma w zasadzie z takich konkretnych wad to zle nagrywanie, zakladam ze mi nie zalezy na nagrywaniu, to powiedzcie kros ktora wersja UMS jest najlepsza.

 

znalazlam na str http://www.misticriver.net/showthread.php?t=9018

iFP-790/795/799

- UMS v1.28 czy to jest oprogr najnowsze?

- Manager v1.29 a co to jest?

- Windows98 Device Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki w zasadzie zapoznalam sioe co trace, ale chciala bym uslyszec czy napewno trace jedynie na wolniejszym przesyle danych (milo by bylo wiedziec o ile wolniejszym) i na słabszejk jakosci nagrywania (czy rzeczywiscie to jest duuzo slabsza jakosc?), czy może straci sie na głośności odtwarzacza , jakosci dzwieku, i na slabszym radiu? Prosze wypowiedz sie ktos i czy oprogramowanien ktore podalam we wczesniejszym poscie to wersja kr? o ile te wersje tycza sie oprogramowania serii ums. Czekam na odpowqiedz, milo by bylo jak by sie wyrazil jakis uzytkownik ums :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy że już w czasie nagrywania nie da się ustawić jakości wyższej niż 96kbps O_o

 

a odtwarzana jest zawsze z jedną (znaczy "natywną") np. 16bit/44.1kHz... tylko że raz jest to plik MP3@192 i brzmi "ok" a innym razem MP3@64 i brzmi już gożej ;]

to dla nagrywania z wbudowanego mikrofonu/radia/line-in

 

pliki MP3 odtwarzane są "bez zmian" ;] jak masz MP3@320 to dalej będzie brzmiał dobrze ;]

 

 

 

przesył danych: 1.8MB/s IMM a 1.2MB/s UMS

 

 

 

tak, to we wcześniejszym poście to wersja KR (tamten wątek na MiR jest TYLKO o wersjach KR...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockbox przymieża się do firmware dla iFP-500T ALE miną wieki zanim wogóle skompletują dane na temat grajka... ALE jak im się to już uda i wyjdzie coś działajacego, to kwestia działajacego softu dla 700/800 to (przy pewnych chęciach) będzie już tylko ułamek tego czasu... czyli może rok-półtora ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~lukasdrugi~

POMOCYYY zainstalowalem UMS 1.28 i po wgraniu muzy nie moge wlaczyc playera :( zwariowal, uruchamia sie i wylacza od razu co 1 sek, na wyswietlaczu wudac "scan music file..." i nic wylacza sie i wlacza i nie mozna go inaczej wytlaczyc jak przez usuniecie baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co jest irytujace to jakies nielogiczne posegregowanie utworów :( no ale na to chyb NIE MA SPOSOBU

TAKI oto sposób...skądże mógłby być? Z FAQ oczywiście :P

(...Jaki ten FAQ jest przydatny... wszędzie tylko linkami rzucać, chwała KHRoNowi... :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności