Skocz do zawartości

Brak Sterowników?


Slim450

Rekomendowane odpowiedzi

to możemy się wymienić :) dam ci normalną wersję ;)

 

hmm... jakbyś miał UMS to by win Me/2k/XP/2k3 sykryły ją bez sterowników

sterowniki są dla win98

 

no ale O_o na własne ryzyko ;]

>> LINK <<

 

 

raczej brakuje ci SP1 albo SP2, bo WMP10 już masz... a jak nie to zainstaluj, WMP10 jest wymagane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem przez rok bez antywirusa i łatek (tylko SP1)

tylko firewall - outpost firewall pro 2.5 (teraz 3.0)

 

i żadnych szkód nie doznałem

 

skanowałem kompa skanerem netowym raz na jakiś czas... czasami co miesiąc czasami co 3 tygodnie

 

teraz zainstalowałem Kasperskiego AV, ale nie używam go (wyłączony) - skanuję nim raz na 2 tygodnie

 

i dlatego uważam że głupotą jest wymagać od kogoś jakichś progsów i łatek (SP)

playera powinno się podłączać, a on powinien śmigać

 

ja nie mam zainstalowanego SP2 ponieważ obciąża on kompa

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zainstalowanego SP2 ponieważ obciąża on kompa

takie komentarze to ty między bajki możesz sobie włożyć :P

 

[edit] do poniższego: NO COMMENT

... w UFO i duchy też wierzysz? :P

 

jak się ma nieaktualne sterowniki i kombinuje ile wlezie to może i tak... ale na normlnym kompie SP2 tylko pomaga jeżeli chodzi i stabilność, kompatybilność i "działanie" O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety fakt.

 

Sp2 nie można instalować z pliku na istniejącego Windowsa bo grozi to krzaczeniem się systemu. Trza zrobić nową kompilacje płytki instalacyjnej i wgrać do niej sp2, można w ten sposób utrcić bootmenadżera ale microsoft udostępnił go i teraz można wypalić coś takiego zwykłym nero. Szczegółowe informacje na polskich portalach o xp oraz www.google.pl :D. WindowsXP ze skompilowanym sp2 to w tej chwili najlepszy system multimedialny - EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... wq... się można. Zbierałem rok na nowego Irivera. Miałem kupić iFP ale zainteresował mnie T20. Zbierałem, ciułałem, oszczędzałem i w końcu kupiłem. Podjąłem ryzyko bo osobiście nie mam kompa z XP- mają go jednak wszyscy moi znajomi, według nich ze wszystkimi uaktualniniami... Paczka przyszła, pojechałem do kolegi i ... No właśnie jednego już mogę skreślić z listy bo jego XP wymaga sterowników dla T20. Odwiedziłem jeszcze 3 i dopiero u 4 kolesia po licznych problemach wykryło playera. Problemy z podłączeniem go do kompa to pikuś bo już 2 raz z niewiadomych przyczyn playerek tak sam z siebie postanowił się zawiesić. Nie reaguje na przyciski ani podłączenie do USB. Miałem zamieścić jego test na forum ale jak na razie mając go od około tygodnia słuchałem na nim muzyki może 10 minut. Jak na razie jest to mój najgorszy zakup w moim życiu. Mam nadzieję, że uznają mi gwarancję... A miało być tak pięknie. Coraz częściej wspominam z łezką w oku swojego starego, poczciwego SlimX450. Miniaturyzacji mi się qfa zachciało <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ci twoi koledzy mieli sp2 ?? Bo z mojej praktyki wynika, że większość moich znajomych jest wesołymi posiadaczami Xpeków bez jakiegokolwiek sp na jakże radosnym kluczu FCKGW-... .

 

Co do klapnięcia playera to rzeczywiście przykre :(.

 

God bless 899series a jeśli polityka irivera będzie jaka będzie to ja czekam na produkty konkurencji a zwłaszcza iaudio ( bo mi 1gb muzy przestaje wystarczać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mieli SP2 dlatego sie troche podkurzyłem. Dzisiaj odblokował się playerek więc posłucham sobie muzy :) Za każdym razem to samo- wiesza się tak bez powodu, następnego dnia wyświetla komunikat LowBattery... Słyszałem, że podobno najnowszy firmware radzi sobie z tym problemem ale miom zdaniem w playerze za prawie 600 zeta nie powinno się tak dziać, tym bardziej że to iRiver do cholery !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności