Skocz do zawartości

SONY NWZ-E438F (NWZ-E435F, NWZ-E436F)


Voohan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! ja chcialbym sie dowiedziec jak zrobic pewna rzecz.... otoz chce wrzucic do playerka katalog z roznymi mp3 ( kazda mp3 innego wykonawcy) i do niektorych piosenek ustawilem okladki. po wrzuceniu folderu do odtwarzacza utwory z okladkami tworza jakby osobne albumy po jednej piosence w kazdym :(

Jak zrobic zeby byly one w jednym folderze?????

 

P.S. mam SONY NWZ-E438F i wrzucam programem Media Manager for walkman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orbit: odtwarzacz można sformatować z menu, natomiast nie ma możliwości usuwania pojedyńczych utworzów.

 

Smoczyk: strasznie skomplikowane pytanie, nie wiem jak ci pomóc, ale żeby pojawiała sie okładka przy utworze, musisz ją dodać w tagach, wtedy jako taki plik jpg nie jest potrzebny i nie ma potrzeby martwienia się o foldery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... pokombinuje ;)

A jeszcze jedna rzecz mnie trapi. nie wiem czy tez tak masz....ale np.slucham sobie piosenki nr1 z albumu a wyswietla mi sie ona jako nr np.5.Tak jakby błedne numery utworów mi sie wyswietlały.Jak patrze na cala liste utworow to jest ok.tylko przy odtwarzaniu pokazuje sie inna cyfra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego używacie do wgrywania plików na odtwarzacz? Ja normalnie wrzucam je jak na dysk przenośny. Może gdyby wrzucać przez jakiś WMP albo inny program do zarządzania tym powstały by miniatury? Ale to tylko takie moje przypuszczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aby nie tworzyć nowego tematu zapytam się tutaj:

 

Kupiłem ten odtwarzacz 2 dni temu... ale bateria już jest na krytycznym poziomie więc w celu naładowania gdy podłączam do komputera to przez chwile ikonka baterii wskazuje na ładowanie (tak ok. 3 sek.) i po tym czasie pokazuje się że jest niby naładowana (ikonka baterii full). Odłączyłem, podłączyłem ponownie - znów to samo no więc zostawiłem na godzinke tak odtwarzacz podłączony z myślą że się ładuje... odłączam a stan baterii taki sam :(

 

Czy jeśli zostawię na pełne 4 godziny (pełne naładowanie) to czy ona się naładuje czy ani trochę ?? Bo ta ikonka Full ciągle jest, a przecież bateria\akumulatorek się rozładował...

 

Proszę o radę

 

Ps.

 

A czego używacie do wgrywania plików na odtwarzacz? Ja normalnie wrzucam je jak na dysk przenośny. Może gdyby wrzucać przez jakiś WMP albo inny program do zarządzania tym powstały by miniatury? Ale to tylko takie moje przypuszczenia...

 

Oj raczej to nic nie zmieni... trzeba ręcznie dodawać miniaturki, miniaturki dodajesz tak: w WMP zaznaczasz i klikasz utwór, czy tam zaznaczasz utwory w bibliotece, do których chcesz przydzielić miniaturkę\okładkę, klikasz PPM i wybierasz Zaawansowany edytor znaczników, przechodzisz w zakładkę Obrazy > Dodaj i wybierasz teraz z dysku okładkę\miniaturkę jaką chcesz dodać. Po dodaniu klikasz Ok. i czekasz chwilę. Teraz skopiuj utwór\utwory do odtwarzacza i ciesz się miniaturką :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post w tym temacie opisywał problem, który rozwiązałem...

 

Kupiłem ten odtwarzacz 2 dni temu... ale bateria już jest na krytycznym poziomie więc w celu naładowania gdy podłączam do komputera to przez chwile ikonka baterii wskazuje na ładowanie (tak ok. 3 sek.) i po tym czasie pokazuje się że jest niby naładowana (ikonka baterii full). Odłączyłem, podłączyłem ponownie - znów to samo no więc zostawiłem na godzinke tak odtwarzacz podłączony z myślą że się ładuje... odłączam a stan baterii taki sam

 

Mianowicie... zresetowałem plejerka i podłączyłem pod inny port USB (z tyłu płyty, a miałem z przodu obudowy). Teraz wszystko hula i się ładuje ;)

 

Może to komuś pomóc, kto by miał podobny problem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczyk: nie mam pojęcia, ja z mojego plajera korzystam w robocie normalnie, w roboczych ciuchach gdzie kurzu mnóstwo i opiłków z żelaza i nic zadnych paprochów nie mam, nie mam tez pojęcia jak to usunąć...

 

Happysad: no tu też nie mam pojęcia...:( widać mało osób korzysta z miniaturek w plejerze...bo do pomocy się nie garną...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jak by nieczytało WSZYSTKICH miniaturek, albo takich, w których obraz jest dużej rozdzielczosci, ale że czyta 1/100 obrazow w 240x320 to już nierozumiem... Trzeba czekać na to aż znowu pojdzie kilka soniaków na allegro w bardzo dobrej cenie, a ostatnio na sony jest BUM, i jak widze ( i słysze ) słusznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności