Skocz do zawartości

Futerał do Sansy Fuze


butek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem założyłemsię ucieszyłem:)

Futerał jest zgumy(silikonu) o grubości około 1 mm o fakturze mocherkowatego oryginalnego etui wszystkie wycięcia pasują idealnie:D

BTW. Głośniczki NOKIA MD-8 pięknie się zgrywają z Fuzem głośno i wyraziście po prostu sweet dla szerszego grona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To kijowo bo tak to nie ma po co kupowac bo i tak sie porzsze ekranik :/

Ja ma swojego Fuze'a w Crystal Case, ale i tak profilaktycznie nakleiłem folie ochronna na wyświetlacz. Myślę, że lepszy silikonowy pokrowiec i folia niż nic :)

@Blox, a w tym silikonie jest miejsce na przyczepienie smyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dostaniesz to gdzieś w sklepie. Jedno jest pewne, na allegro jest tego od groma ;). Sam osobiście do telefonu używałem folii i to świetna sprawa. Ps. jestem bardzo niezadowolony z oryg. pokrowca do fuze, po 2 tyg mi się rozpruł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego pokrowca ale zostaje jeszcze jeden szczegół: Gdzie kupić taką specjalną folię ?? Bo byłem w mega avansie który jest mega duży i nie znalazłem

Ja kupiłem folię uniwersalną HAMA w jakimś markecie (Auchan chyba). Dwa listki 92x62 mm każdy. Widziałem też takie folie w Saturnie i RTVeuroAGD jednak były kilka złotych droższe :) Ja taką folię jak na Fuze mam na leciwym SE k510 oraz na mojej Nokii E60 i w obu wypadkach spisuje się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po to, że nie każdemu chce się iść do sklepu, może w jego mm tego futerału nie ma( u mnie niestety brak), a może mm ma dość daleko(ja mam 50km do najbliższego)??

a poza tym czy do tego pokrowca z mm dodają folię na wyświetlacz, odp.:NIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy te pokrowce, które zamawiał piotrus-g osłaniają jakoś ekran, czy jest tam po prostu otwór (tak, jak w miejscu pokrętła)? Bo w tym pierwszym przypadku bym się pisał przy ewentualnym zamówieniu na jedną sztukę (już porysowałem sobie ekranik nosząc Fuze'a bez żadnej ochrony w kieszeni - "mądry Polak po szkodzie" :/), oczywiście, zależnie od ceny (wolałbym zawczasu znać orientacyjny koszt, tak z dokładnością do 5PLN przynajmniej :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy te pokrowce, które zamawiał piotrus-g osłaniają jakoś ekran, czy jest tam po prostu otwór (tak, jak w miejscu pokrętła)? Bo w tym pierwszym przypadku bym się pisał przy ewentualnym zamówieniu na jedną sztukę (już porysowałem sobie ekranik nosząc Fuze'a bez żadnej ochrony w kieszeni - "mądry Polak po szkodzie" :/), oczywiście, zależnie od ceny (wolałbym zawczasu znać orientacyjny koszt, tak z dokładnością do 5PLN przynajmniej :)).

Tak, te Crystal Case'y całkowicie chronią wyświetlacz. Jest wycięcie na kółko, suwak on/off/hold i wszystkie gniazda. Na przycisk Home jest taki fajny guziczek. Z resztą sam zobacz:

DSC04451.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności