Skocz do zawartości

Miej serce i słuchaj sercem...


danadam

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: Gość rozbraja całkowicie, danadam - to walka z wiatrakami, nie przekonasz gościa który "wzrokowo" widzi różnicę w wykresach które są identyczne (piksel po pikselu). Całego słowotoku o sumach kontrolnych komentować nie będę, bo aż żal... :blink:

 

 

 

*po chwili*

Bardzo dobry przyrząd pomiarowy choć i tak daleko mu do dobrego ucha

...widać przygoda z dokładnym sprzętem pomiarowym dla tego pana zakończyła się na ekierce podczas lekcji matematyki w podstawówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie spojrzałem na wykresy, nawet zrobiłem ich różnicę w Gimpie i wyszło mi, że są identyczne:

wav – flac . Poza tym ściągnąłem twoje pliki sound.wav i sound1.flac, rozkodowałem flaca do wava i sprawdziłem sumę md5:

 

danadam@pcuj]$ md5sum sound.wav sound1.wav

925497da08add5d6f6daf7601e95ea20 sound.wav

925497da08add5d6f6daf7601e95ea20 sound1.wav

 

Są identyczne. Wydaje mi się, że gdyby flac wprowadzał jakieś różnice, to już dawno byłoby to zgłoszone jako bug i poprawione.

 

To jest argument nie do pobicia ;d

 

... mimo tego koleś nadal udaje że coś się zmieniło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany.. koles widzi na wykresach roznice, ktorej tam nie ma i probuje edukowac innych na temat uzywania zmyslow;]

 

A co prawda to prawda. Za malo sie na ulicach spiewa i gra na instrumentach. Gdyby dzieciaki po miescie zamiast empeczy nosily flet i harmonijke i przygrywaly sobie nawzajem swiat bylby piekniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany.. koles widzi na wykresach roznice, ktorej tam nie ma i probuje edukowac innych na temat uzywania zmyslow;]

 

A co prawda to prawda. Za malo sie na ulicach spiewa i gra na instrumentach. Gdyby dzieciaki po miescie zamiast empeczy nosily flet i harmonijke i przygrywaly sobie nawzajem swiat bylby piekniejszy.

 

tylko że harmonijką nie można zrobić "umc umc" ;p

 

Opatentuję taki instrument, który będzie to potrafił i zrobię kokosy na nastolatkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego bloga się nie da czytać =.=

już pomijam TREŚĆ (zarówno notki jak i komentarzy), ale forma to już przegięcie... jak mnie ta biała czcionka na czarnym tle niemiłosiernie w@$%wia....

 

rzuciłem tylko okiem na całość, żeby mieć jakiś obraz tego, o co chodzi w dyskusji. a tak to wysiadłem (w sumie moje oczy) w połowie notki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności