Skocz do zawartości

słuchawki do 150zł


jurgin

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam sansa fuze, niestety moje lubione stare słuchawki się rozpadły (sony mdr-g52), te z zestawu z sansa są średnie. Kupiłęm AKG K414P i też jestem średnio zadowolony, jakieś dziwne są. Co innego możecie mi polecić, poza dokanałowymi, bo jakoś nie mogę się do nich przekonać. Wszystko wskazuje na KOSS KSC-75 ale czy one rzeczywiście są takie fajne? Czy jest jakieś sprawdzone na nie źródło?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po update fuze i wgraniu muzyki w flac przeprosiłem się z AKG, bo nagle zaczęły grać tak jak powinny.

Jednak ciągle mam ochotę na KSC-75 powiedzcie mi tylko czy ta oferta jest ok http://www.allegro.pl/item461458982_koss_k...dozywotnia.html bo byłem dzisiaj w saturnie i te słuchawki były po 150zł.

 

Przy okazji czy są dostępne jakieś casy do fuze. Widziałem jeden taki temat na forum, ale pozostał bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po update fuze i wgraniu muzyki w flac przeprosiłem się z AKG, bo nagle zaczęły grać tak jak powinny.

Jednak ciągle mam ochotę na KSC-75 powiedzcie mi tylko czy ta oferta jest ok http://www.allegro.pl/item461458982_koss_k...dozywotnia.html bo byłem dzisiaj w saturnie i te słuchawki były po 150zł.

 

Przy okazji czy są dostępne jakieś casy do fuze. Widziałem jeden taki temat na forum, ale pozostał bez odzewu.

 

150zl za ksc75?:D Haha :P

No cena okolo 60zl jest normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d... jak zacząłem się przekonywać do AKG K414P, to coś zaczęło siadać w jack'u. Wystarczy lekko dotknąć i przerywa granie. Co teraz? Wymienić wtyczkę czy całe kable, jeśli całe to na jakie. Naczytałem się sporo o wymianie w CAL!, no ale AKG K414P to raczej klasa niżej, więc czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności