Skocz do zawartości

Adrian4


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to topic dla Was. Wyżalcie się tutaj, powiedzcie "co do mnie macie".

 

Jak już powiedziałem, dzięki Waszemu prześladowaniu (a mowa tutaj o ciągłym docinaniu postami, wysyłaniu pięknych maili na moją skrzynkę, dodawanie cudownych komentarzy na moim blogu, oraz - moje ulubione - przerabianie mojego avatara) pewnie są to ostanie h mojego moderowania.

 

Piszcie tutaj co chcecie, ale przestańcie zaśmiecać inne podfora, a w szczególności dział, który znajduje się po moją opieką.

 

Zakładam ten temat z myślą rozwiązania problemu, a nie powiększenia anarchii panującej na forum. Wiem, że nie da się z Wami prowadzić normalnej polemiki, więc odpiszę na Wasze posty nocką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten temat z myślą rozwiązania problemu, a nie powiększenia anarchii panującej na forum. Wiem, że nie da się z Wami prowadzić normalnej polemiki,

I napisała to osoba, która usunęła 5 moich postów, w których chciałem się dowiedzieć dlaczego zamknąłeś temat. Człowieku puknij się w głowę, ze mną się nie da polemiki prowadzić? To odpowiedz na moje pytanie, a nie usuwaj posty, zwłaszcza że przecież napisałem Ci że robię screeny Twoich poczynań.

 

pewnie są to ostanie h mojego moderowania

I chwała bogu, bo dawno nie widziałem kogoś w zarządzie, kto taką manianę odstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokus pokus

adi.PNG

NIE MA (mam nadzieję, że Bolec ma więcej takich kwiatków ^^)

 

Powód:

Nie, nie dlatego. Po prostu grupka ludzi robi syf na całym forum spowodowany moją osobą.

Jak narazie nikt mi jeszcze nie wytłumaczył, dlaczego zrobił się taki boom na mnie...

 

Puki jestem moderatorem, będę plinował porządku na tym podforum. Nie obchodzą mnie Ci ludzie, niech robią sobie syf na innych podforach. :)

Na moje to oni chcieli wyjaśnień, ale może TY O WIELKI MODZIE masz inne pojęcie słów "Ja chcę się tylko dowiedzieć jak to się stało (...)"

 

 

+Genialny topic z logiem :lol: - czemu teraz nie ma ankiety, wszak obiecałeś ją w regulaminie, który sam napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedle tego co napisałes ponownie zamykajac test nano 4g musze powiedziec tyle, ze urzytkownicy chca modow myslacych logicznie, widzacych to co sie dzieje na około a nie to co sami sobie w głowce wygenerujac patrzac na normalne posty i zdania ...

 

mocna władza jest, zauwaz ze nie ma tu bardzo duzego bydła, no chyba ze ktos wpaza i robi z siebie pana wladce podkreslajac to bardzo ciekawymi topicami i wywalaniem postow... chwala bogu ze nie mozesz banowac ludzi, poł forum poszło by z dymem.

 

taki King Nothing z ciebie jest, swiat nie jest idealny, forum nie bedzie idealne zrozum to... utopi nawet w internecie sie stwozyc nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Bolec służy uprzejmie, mam kolejny kwiatek! A więcej kwiatków można znaleźć w moim temacie, oto link! -> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=39591

 

edit: duh, nie dodało kwiatka ostatnim razem.

bez_tytu_u7.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avenger, mam propozycję, wbrew pozorom całkiem serio.

 

wyłącz przeglądarkę, idź się przespać, przemyśl to i wejdź tu za, powiedzmy dwa dni.

Wtedy spójrz na to co zrobiłeś i pomyśl.

 

 

Jeśli chodzi o mnie, to nie mam zielonego pojęcia co to za cyrki i nie mam najmniejszej ochoty w tym uczestniczyć. Jednak patrząc na te przepychanki przypomina mi się coś bardzo znajomego i daję dobrą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chyba będzie już dość...

 

z jednej strony Adrian4 może i dość specyficznie podszedł do kwestii moderowania (przyzwyczajenie z innych for), z drugiej strony Wy (w znaczeniu: "osoby z wyrzutami") w dość alergiczny sposób zareagowaliście na niego... a reszta zdarzeń "sama się" nakręciła...

 

... z tego co widzę zaczęło się od jednego wątku i jednej osoby, a skończyło się na zaangażowaniu "połowy forum"... podobnie jak wcześniej dość niepoważne było podejście wielu osób do wątku z logo (nie ma czegoś takiego jak obowiązek wypowiadania się na forum, zwłaszcza - jeśli ktoś musi mieć to na piśmie - w świetle tego co mówi na ten temat regulamin)

 

można długo i bezowocnie zastanawiać się czy cała ta sytuacja jest (z braku lepszego słowa) "winą" osoby, osób, nieporozumienia czy niedopilnowania (np. z mojej strony)... ale cóż... myślę że niezależnie od powodów czas już zająć się czymś pożyteczniejszym (albo po prostu odpoczynkiem z dala od komputera)

 

zaś kwestia dodatkowych moderatorów pozostaje wciąż otwarta... bo jednak bez moderatorów też się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności