Skocz do zawartości

Odpowiedź Na T10 :p


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak kogoś stać żeby szastać playerami co kwartał to luz... Ja z decyzją o zakupie grajka dojrzewałem przez 4 miesiące i nie uważam, że jestem (czy nawet musze być) zadowolony tylko dlatego, że wybrałem to co wybrałem.

Z serii T najbardziej pasowała mi 10-tka (wizualnie), ale teraz już trzymam się od niego na dystans. A czemu nie IFP? Bo to samo prezentuje, iA5 a jest o 100 zł tańszy.

Zresztą nie będę, co już tu podkreślałem nie raz, gloryfikował samej marki, a co mają w zywczaju niektórzy tutejsi forumowicze. Nie będę klęczał przed iR, nie będę twierdził, że iA5 jest najlepszym playerem na świecie... Nadal podobają mi się Sonówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja uważam, że Iaudio ma dużą szansę na bycie najlepszym pod warunkiem, że poprawi i tak dość mało błędów ze starej serii i nie popełni następnych. Tak się dziwnie składa, że iaudio nie przypasił mi z powodu kilku szczegółów ale pod niektórymi był też lepszy od irivera, w ogromnej jednak części są to tylko szczegóły-pierdóły takie jak n.p. to że iaudio ma bardziej wyjściowy pokrowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE=Flood,27.10.2005, 20:39] Wiesz jak kogoś stać żeby szastać playerami co kwartał to luz...

moze zostawimy tego typu wycieczki.....bo do niczego to nie prowadzi (nb. darmo pieniedzy nikt mi nie daje).

 

mysle ze nalezaloby sie skupic raczej na stronie merytorycznej.

 

wracajac do tematu:

- zrezygnowalem z iaudio z powodu nie odpowiadajacego mi dzwieku oraz nieco gorszego wykonania - topowy flash (G3 2GB) wygladal jak zabaweczka - taka jakosc materialow - stylistyka mi sie podoba.

- co mi sie w iaudio podobalo: bez problemu widoczny jako dysk wymienny, mozna ponazywac stacje (w iriver tylko w wersji IMM), tez zapisac w postaci plikow konfiguracyjnych, niby maly ale niesamowicie czytelny wyswietlacz, nieco lepsze radio, nieco szybszy transfer plikow (choc usb 2,0 obecne takze w playerach irivera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę - też bym wolał żeby iA5 miał joya, ale do kółek już się przyzwyczaiłem i mi to nie wadzi.

 

Co do teori Ksy, to się nie zgodzę (pisałem o tym już wyżej). Zresztą Ty kupiłeć G3 i nie byłeś zbyt uradowany z tego faktu jak widzę więc przyczyniłeś się do obalenia twierdzenia Ksy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja wybrałem ifpa z serii 7 ponieważ jest ładniejszy od playerów iaudio.

Po przesłuchaniu próbek dyktafonów stwierdziłem że ifp lepiej się spisze w szkole.

Pozatym porównałem zalety i wady i wybrałem ifpa. Nie żałuję ! Poraz kolejny dokonałbym takiego samego wyboru.

 

Za jakiś czas prawdopodobnie będę zmieniał playera (jak potanieją 1GB, albo ja będę miał zadużo złotówek).

 

Wybierałbym pomiędzy:

- iRiver ifp-799/899

- iAudio U3 (jeżeli będzie długo trzymał na baterii, będzie miał ładowarkę i czuły dyktafon, a i jeszcze oczywiście radio :))

- iRiver T10 1GB (ale podciągałbym z USA bo chcę FM)

 

POzdr.

 

PS. Prawdopodobnie wujek przed świętami B.N. wraca z USA i będę musiał na coś się zdecydować. Oby do tego czasu pojawił się w stanach U3.

 

 

Dzizas a ja poprostu nie widze nic innego co jest wygodniejsze w obludze! niz jogi.

Wsuwam JEDEN palace do kieszeni i zmieniam piosenke.. albo glosnosc.

Joyom mowie PRECZ

tak przy okazji napiszę...

 

dlaczego joy-om precz? też wkładasz łapę do kieszeni

góra, dół głośność

lewo, prawo zmiana piosenek

i łatwiej joy-em przez ubranie manipulować

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !!!

 

Jako nowy tutaj pozdrawiam wszystkich użytkowników IAUDIO !

 

Sam siedzę juz w playerach mp3 dużo więc mam też kilka opini o Iaudio vs Iriver

 

Miałem już Iaudio CW300, G3, w tej chwili posiadam Iaudio JNC seria 4 (1 GB)

I stwierdzam że Cw300 grał doskanale (zwłaszcza wszystko co było rockiem i metalem), miał bardzo dobre sterowanie (2 rolki menu)

G3 niestety się zepsuł (z tego co wiem sypią się notorycznie)

4 gra już gorzej i ma pogięte sterowanie

 

Co do Irivera : miałem H120 (wg mnie najlepszy Iriver z HDD który wyprzedził M5 (wyswietlacz na playerze + pilot), jakość dzwięku doskonała , wyjście optyczne do ampli , nawet zewnętrzny mikrofon

model PMP-120 jest dla szaleńców .. Duża cegła ... wcale dobrze nie gra , no fakt może głośno, filmy w większości sie wieszają

 

Osobiście jestem za Iaudio , ale niech polepszą jakość wykonania ...

 

Co do tego ze Iaudio wyprzedza rynek .... model A2 jest piękny ... ciekawe jak się będzie miał do PMP-120

 

Pozdrawiam wszystkich ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś łapkach X5 lub M3?

Re ..

 

Właśnie mnie korci ale X5L z 30 GB ..

 

Właśnie .. czy jest jakaś alternatywa dla moich słuchawek ( sony 71) , bo znowu izolacja mi sie rozpadła ... Koss Porta Pro ??

 

 

Ta jakość wykonania dotyczyła flashowych ... do tych z hdd sie nie czepiam bo wyglądają kozacko ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności