Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ktoś się kontaktował z RMSem? Ja mogę w czwartek jakby co, się złożyło, że przyjeżdżam wtedy do białego.

 

Ehhh, no ja byłem w RMSie.

Powiem tak przekonał mnie Pan Wojtek (pozdrawiam), w sumie przygotowanie meetu jest jest zrobione dosc dobrze z strony obsługi RMSu.

Ale dzis jest już raczej za poźno na rozmowe i meet w czwartek (wygrzewanie troche jednak trwa). Tydzien -dwa to taki w miare optymalny czas i chyba z wyprzedzeniem dostajemy okreslony dzien w godzinach 17-20 najlepiej piatek jak za sugerował Pan Wojtek..

 

Tak wiec meet w czwartek, pytanie gdzie??

Na meetcie czwartkowym pogadamy o meetcie w RMSie.

 

 

Ja bede miał k860, hd668, ipoda 5g, imoda 5g, mikroforum i oczywiscie kabelek LOD. Słuchawki oczywiscie wygrzane:)

 

Kolega antonio przyniesie lampe, potrzeba kabla "gniazdo jacek 3,5 - złacza w wzmaku", zapomiałem drugiego kabla LOD na RCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic się nie udało załatwić w akademikach umb gdyż administracja nie wynajmuje sal w okresie wakacyjnym. Ja wyjeżdżam w piątek do Płocka i wracam w niedzielę więc wszystkie terminy poza weekendem od piątku mi pasują. Ja dysponuję w tej chwili moonlight reference

+ kabel lod - rca + imod i na dniach powinienem dostać zmodowanego daca ( behringer src 2496) więc postaram się załatwić jakiegoś laptopa jako źródło. Ze słuchawek mogę wziąć dt 880 (rekablowane dhc) i dba-02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zawsze od 16 jestem wolny i byle nie wtorek i nie piatek (choc tu jest czasami wyjatek).

 

Aha detal ale prosze przed meetem o w miare możliwości wyczyszczenie padów i calych słuchawek uwarzając na delikatną mebrane głosniczka.

Edytowane przez MrSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że trzeba zorganizować coś w rms bo inaczej nigdy nie znajdziemy miejsca. Dasz radę umówić spotkanie w przyszłym tygodniu ?

 

Jak nie za tydzien to za dwa, ale juz dzis spytam jutro zapewne bede miał odpowiedz.

Ale jak juz to mowie ze na 95% piatek po 17h góra 20h.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Coś się u nas w Białymstoku dzieje? Czy cisza?

 

Ekipa usneła, ekipa RMS też usneła bo odpowiedzi nie dali.

Jak widac regularne spotkania co miesiac nie mają sensu, a szkoda.

 

Czy mam znowu nakrecac wysyłac wszystkim PMki ??

Jest juz na tyle zimno ze ludzie w barach sie zbierają wiec tam jest tłoczno.

Zostaje RMS ew jakis inne pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam z ciekawości, chciałem jakiejś lampy posłuchać, a nie mam gdzie, sam mógłbym przynieść klona lehmanna.

 

Zapraszamy do nas. Mamy kilka lamp na stanie i bez problemu możemy się umówić na odsłuch. Napisz do mnie a powiem Ci co w tej chwili mamy na wystawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że trzeba zorganizować coś w rms bo inaczej nigdy nie znajdziemy miejsca. Dasz radę umówić spotkanie w przyszłym tygodniu ?

 

Gdzies koło 7stycznia bede w białym, chciałes zobaczyc zo2. Odbieraj PMki

 

Ktos jeszcze chetny na mały meet ??

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności