Skocz do zawartości

Co Wybrac :d ?


Optiv

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam takie pytanie... sam dumam nad tym jakiego mp3 playera kupic... padlo na firme iriver... jako ze podobno jest najlepsza... Mysle intesywnie nad modelem h340 albo h320... i tu pierwsze pytanie... czy te dwa modele sie roznia czyms poza wielkoscia dyskow? Pozatym podbono jest problem z zakupieniem pilota z LCD do serii h300 w europie... znacie jakis sklep internetowy gdzie go znajde?

I na koniec gdzie sie najabrdziej oplaca kupic tego playera?

TU jestl ista sklepow

 

P.S. milo by bylo jak bysicie napisali cos od siebie o tym sprzecie....

 

Z gory dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się różnią to nie wiem ale ja polecam kupować w sklepie irivera. Nie wiem gdzie mieszkasz w Warszawie jest ten sklep w Alejach Jerozolimskich. Ale oni też chyba wysyłaja. Naprawde pożądna fachowa obsługa co do ceny też jest konkurencyjna popmio tego że w salonie wierz mi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H340 i 320 różnią się tylko pojemnością. Lepiej jest brać większy, ale będzie drogo. Z pilotem jeszcze drożej.

 

Szkoda że nie napisaleś gdzie mieszkasz. Jeżeli na pomorzu, to w Gdańsku na Kartuskiej jest oddział Balty -> tam mają na zamówienie większość modeli iRiver'a. Są sprawdzeni, bo nie raz kupywałem tam sprzęt, a i tam dostałem swojego grajka. Za H340 z pilotem zapłacisz prawie 2 tys. zł. H320 mają za lekko ponad 1500 zł.

 

Jak coś to wchodź na: www.balta.pl

 

A! Sprzęt jest na zamównienie, więc będziesz musiał trochę na niego poczekać, ale będzie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeżeli w Gdańsku mają w ofercie, to chyba być powinny. Ale lepiej jest zapytać ich telefonicznie. Często jest tak że oferent pakuje modele, których w rzeczywistości nie posiada, lub myśli że posiada, ale nie ma ich u dostawcy u którego się zaopatruje. Wszędzie trzeba pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności