Skocz do zawartości

Meizu M6 SP czy SL


Chmieloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, mam zamiar kupić Meizu M6 tylko nie wiem, która jest lepsza. Podobno wersja Sp jest trochę grubsza, ma lepszy wyświetlacz, więc pytam się was forumowicze ;) , którą lepiej brać. Thx za szybką odpowiedź. A może znacie jakieś lepsze odtwarzacze do 300 zł z 4GB pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja SP jest grubsza i nie ma lepszego wyświetlacza, jest wrecz gorszy. http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=425809

 

Jak mozesz to pojdz do sklepu i posluchaj, pobaw sie odtwarzaczami i wybierz co ci sie podoba.

Na forum jest duzo podobnych tematow (podobnych w kwocie), zapoznaj sie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockbox już na starcie powinien nieźle dopalić ten player. Miejmy na uwadze, że ten OS potrafi wiele. Zawiera korektory i filtry dźwięku, pluginy, gry itp. A co do wyboru sprzętu - ja obecnie zamieniam Vedie A3 na SanDisk Sansa e2xx. Wymiary pasują, gra podobno nie najgorzej, możliwość instalacji RockBoxa [tylko wersja 1!]. Na moje wymagania to idealny player, no i jest tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowałem się głownie wieloma pozytywnymi opiniami z tego forum, zdecydowałem się w końcu na Sp 4 Gb bo "podobno" lepsze, co do wyświetlacza nawet jeśli jest gorszy od sl to nie jest to dla mnie aż takie ważne, ale jakość dźwięku ma za to trochę lepszą z tego co na forum wyczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie przeczytales tego, co dalem w linku, to jeszcze raz napisze:

 

The SL also claims to have better sound quality.

 

 

 

-And What about the SOUND, SL better than SP?

-i owned a M6SP before, and i think the sound quality is quite the same...same AMAZING

 

Warto tez poszukac czegos w googlach, a nie tylko czytac to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwisz sie dlaczego kolor czarny na tym zdjeciu nim nie jest? (w SL)

 

Moze wada fabryczna, albo cos.

U mnie niezależnie od otoczenia oraz tego jaka jasnosc wyswietlacza jest ustawiona, zawsze kolory sa dobre (rzeczywiste).

 

 

Albo biale maja inne wyswietlacze niz czarne :F

 

 

Szkoda, ze nie istnieje inne zdjecie swiadczace o lepszości SP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na forum wypowiadał się, że posiadał obie wersje i zostawił sobie SP, gdyż była lepsza w jego odczuciu.

co do wyświetlacza, to ja mam inny screen:

slvssp.jpg

 

Hahaha, dobre, dobre. Widać od razu, że screen z SL jest nienaturalny, niemożliwe jest przecież żeby różnica była aż tak znacząca więc to zdjęcie jest fałszywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, żeby było fałszywe, może kwestia konwersji, aparatu.. jednak w porównaniach SL i SP jest zaznaczone, że SL jest bardziej podświetlony na niebiesko - nie wiem, nie miałem, nie znam się i nie mam zamiaru się o to spierać, wg mnie wyświetlacz w SP był bardzo dobry i tej wersji będe się trzymać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności