Skocz do zawartości

k 414 vs px200


kustom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

zastanawiam się między tymi dwoma modelami (akg k414 i sennheiser px200), mogę dostać w tej samej cenie, więc pytam urzytkowników o dżwięk?

z tego co czytalem px grają bardziej górą, akg znowu basem, nie slucham hiphopu ani elektronicznej muzyki, bardziej około jazzowo/funkowe klimaty, gdzie liczy się wyrazny bas, ale rozróżnialny;] trzymający groove, a przy tym sam dżwięk był w miarę przejzysty, nie zamulony

na ile opinie ze px-om brakuje basu a akg zamulają sprawdzają się w praktyce?

dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "urzytkownik" tego forum twierdzę, że z dwojga złego to juz lepiej zastanowić się nad PX100. BTW za ile mozesz je dostać?

 

On pyta o px200 a nie 100

Jak możesz sobie pozwolić na PX200 to ja bym wybrał AKG k518DJ. Są troche większe, ale dźwiękowo myśle, że biją oba modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 414p bo bardzo promocyjnej cenie i tylko dlatego nie zaluje tego zakupu.W e10 na plaskim eq nie da sie praktycznie sluchac muzyki.Wychodzi okropna papka jak dla mnie.Zabawa eq duzo daje jednak wtedy nie pasuje on do Altecow im616;f AKG leza w kacie i sie kurza.

 

P.S. Jak pierwszy raz podpialem 414 to myslalem,ze bass mnie zabije.Po wygrzaniu staje sie go zauwazalnie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o PX100, są tańsze i lepsze ( z miniaturowych).

Px200 to słuchawki skopane totalnie przez Sennheisera... Bierz PX100 bardzo ładnie grają.. Ja wole je od k518 bo w k518 zalewa bas..

 

Kupilem 414p bo bardzo promocyjnej cenie i tylko dlatego nie zaluje tego zakupu.W e10 na plaskim eq nie da sie praktycznie sluchac muzyki.Wychodzi okropna papka jak dla mnie.Zabawa eq duzo daje jednak wtedy nie pasuje on do Altecow im616;f AKG leza w kacie i sie kurza.

No to raczej bezsensowny zakup..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłączę się do tego wątku ponieważ mało jest tematów o px 200. Obecnie korzystam z px100 i wkurza mnie tłumienie a raczej brak. Dźwięk mają wspaniały. Chce je sprzedać i kupić .. no wlaśnie px200, k518dj? Które byście polecili potrzebuje ładnego dźwięku ale również mocnego basu no i tłumienia żebym to ja słuchał muzyki a nie wszyscy obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sprecyzuję, oba modele mogę dostać w "promocyjnej" cenie (ok50 zł) napewno jedne i drugie oryginalne, więc dlatego o nie konkretnie pytam(chyba ze jest cos inego podobnego w tej cenie)

co lepsze z dwojga? puki co slucham na 'zwyklych' pchelkach i juz zaczyna mnie to męczyc, a odtwarzacz to se k800 oraz stary samsung yp-u1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności