Skocz do zawartości

Zapowiedź: VEDIA B6


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odtwarzacz dość ciekawa, nawet fajna stylistyka i duża autonomia. Szkoda tylko, że ten SoC sigmatela nie wspiera ogg.

Ciekaw jestem czy istnieje szansa by w przyszłości sprzedawać ten odtwarzacz na przykład ze słuchawkami srs200c, które BTW mogłyby się wreszcie na rynku ukazać (ciekawe dlaczego strona slaudiolab.com od dłuższego czasu nie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Vedia będzie sprzedawała nowe słuchawki a nie będzie tkwiła ciągle przy starym złomie :)

 

tak z czystej ciekawosci zapytam sie czy uzywales moze sam srs-ow, ze nazywasz je zlomem, czy tez czytales o nich, bo jak widze to Twoja wiedza o produktach vedii opiera sie na tym co napisali inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście drętwi zauważyliście uśmieszek :) Przecież Vedia nie będzie ciągle tkwiła przy tych samych słuchawkach Technika się rozwija więc na pewno Vedia wypuści lepsze słuchawki a co do Vedi ja do firmy ich produktów nic nie mam (nie lubię w vedi czegoś innego to już kiedyś wyjaśniłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestesmy dretwi. mnie to nie bawi.

wez daj juz spokoj, zrobiles troche szumu na forum i wiemy juz, ze nie lubisz vedii, ale to powoli zaczyna sie robic meczace. szczegolnie, ze sa ludzie, ktorzy nadal sie beda nabierali i wciagali w klotnie. niepotrzebnie marnujesz swoj i cudzy czas. nie podoba mi sie takie krytykowanie hardkorowe. z drugiej strony czasem mnie mdli od tego jak sie niektorzy jaraja vedia (tak samo jak czasem mi niedobrze jak ludzie sie jaraja nie wiadomo jak kazdym nowym odtwarzaczem, ktory ma wyjsc. trudno, tak juz jest) i troche cie rozumiem (chociaz twoja niechec moze wynikac z czegos innego, nie wiem, nie czytam zbyt uwaznie twoich postow) - mimo tego, ze sam czasem tez jestem niezle podekscytowany.

dla mnie vedia to firma, ktora wydaje sie byc blizej klienta. glownie dlatego, ze kojarze ksy z forum od dobrych kilku lat, a teraz moge probowac sugeriowac jakies rozwiazania w nowych odtwarzaczach (to prawie tak, jakbysmy sie znali, wow. hahaha). ogolnie podoba mi sie ta firma i to jak szybko i w odpowiadajacym mi kierunku sie rozwijia i rozumiem, ze tobie moze sie nie podobac w niej jedna czy druga rzecz, ale zostawmy juz grabki i foremki i przestanmy prowokowac innych w tani sposob. a jak juz musisz, to rob to konstruktywnie albo porzadnie/ambitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomker pod Twoim postem mógłbym się podpisać :D Galy1 z Twoich postów wynika co innego niż to co teraz mówisz. Zawsze gdy włączasz się do jakiegoś tematu robisz "Galymatias" ;) i odciągasz od sedna sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aaaaa - Vedio, Ksy - dawajcie coś pomiędzy przenośnym odtwarzaczem i rejestratorem! Coś zamiast H340! Mam taka wizje - obudowa podobna, trwała, genealnie ciut węższy, lżejszy i ogolnie mniejszy, zasilanie z jednego AA - dłuuugi czas pracy, 2 dobre stereo in (line albo mic z preampem) moze 24/96?, jakiś w miare dzialajacy mikrofon stereo, 2 stereo wyjścia potrafiace dmuchać 600 omowymi sluchawkami, albo dać line out +4 lub -10, nagrywanie do WAV albo jeszcze lepiej czegos bezstratnego wszystkich 6 ściezek na raz, maksymalna elastycznosc ustawień we/wy i monitorowania - ale zadnych opcji edycji. Sporo pamięci oczywiscie flash+ slot na karty, no i oczywiście porządny i zaawansowany odtwarzacz audio. Sterowanie maksymalnie sprzetowe i konsekwentne - malo grzebania w menu, moze nawet pokręcie ala walkman tylko cyfrowe od wszystkich poziomów wejsc i wyjsc. Generalnie duzo łatwych w obsłudze przycisków, jakies navi keye i takie tam. Niewiem czy to nie za piękne żeby sie mogło sprzedać, ale mysle ze wielka zajawka na homerecording, generalna wkręta na opcje - "muzyka? dzwięki? nagrania? tak! i ja chce tworzyć!" maksymalnie sie o taki sprzęcik prosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kiedy będzie ;)

 

ty i te twoje twórcze wypowiedzi o pracowniku pentagramu... myślałem, że jak cie tak długo nie było to już sie nie pojawisz, bo zrozumiałeś, że nikt tu cie nie chce...

 

>>Mam przyjemność zaprezentować pierwszy polski odtwarzacz - VEDIA B6. Do sprzedaży trafi już w tym roku, przed świętami.

 

do świąt jeszcze trochę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy użytkownik forum z tej strony.

 

Czy B6 pod względem jakości dźwięku oraz żywotności baterii ma ambicje dorównać V39? Waham się między jednym z tych dwóch odtwarzaczy - formalnie jestem zdecydowany na V39, ale może będzie poczekać ten miesiąc?

V39 to typowy video player, a B6 ma być podobno na audio nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś coś w ogóle o nim, czy tak sobie oceniasz po wyglądzie?

 

Jak to drugie, to dowiedz się, że V39 tutaj postrzegany jest jako jeden z najlepiej/najładniej brzmiących playerów audio. I wykorzystywanie go głównie do oglądania filmów byłoby czymś bee. Do filmów to np. C5, C6, T8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności