Skocz do zawartości

Jakiego iPoda kupic?


montray

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, jak będziesz tak zmieniał zdanie za każdą opinią przypadkowej osoby, to nigdy w życiu nic nie kupisz. AKG 518 DJ z czystym sumieniem Ci polecę, jeżeli chodzi o bas. Jest go dużo, jest dynamiczny i w tej klasie cenowej najlepszy. Jak dla mnie jest go aż za dużo, ale nie zamieniłbym tych słuchawek na żadne inne nauszniki, bo bardzo przyjemnie mi się ich używa na miasto.

 

Co do odtwarzacza - iPody zazwyczaj są charakteryzowane jako neutralne. Pamiętam jednak, że po podłączeniu moich AKG do Video 5,5 gen. miałem aż przesyt basem, w porównaniu do mojego Toucha - więc jeżeli iPod to prędzej 5,5 gen. Clixa nie słuchałem, więc nie wiem, jak tam z basem. Ale przypuszczam, że jakiego playera nie dokupisz (oczywiście klasowego), to w połączeniu z AKG, jak na Twoje niewyrobione ucho, będziesz zadowolony.

 

Rada: Nie myśl za dużo.

 

edit: i ja się podpisuje pod opinią @ Grochalka90. On Ci poleca Clixa, ja Ci polecam AKG i nie zmieniaj zdania :P Tego się trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

troche to smieszne, ze caly czas o tym basie wspominasz... na dobry dzwiek nie sklada sie sam bas :) Ale jesli juz koniecznie chcesz duzo mocnego, ale i zarazem w miare dobrego basu, to rzeczywiscie kup akg k518dj. a co do clixa2, to jest to swietny player z bardzo dobra jakoscia dzwieku i potrafiacy wykrzesac ze sluchawek duzo basu. Koncowy wniosek - kup clixa2 i do tego akg k518dj, z pewnoscia nie bedziesz zawiedziony!

Twoj post ostatecznie mnie juz przkonal :) Wybieram Clix2 i AKG K518 DJ :)

"Capricornus" - dzieki za rade :) i bede sie juz tylko tego 3mal i nie zmienie zdania ...

Dziekuje kazdemu kto zainteresowal sie moim tematem - jestem wam baardzo wdzieczny :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chce kupic iPoda ale nie wiem jakiego.... Kiedys spotkalem sie z opinia ze ponizej 500zl to szkoda kupowac iPoda ale to juz bylo dawno... Mam 800zl do przeznaczenia i zastanawiam sie nad iPod Nano 8gb (jestem zielony na temat iPodow). Prosze o pomoc. Moze byc ponizej 800zl (wtedy moge przeznaczyc wiecej na sluchawki). Licze na wasza pomoc.

 

Pozdrawiam

 

800 na nano 3g? Jak znajdziesz sprowadzanego z usa do 400zł to bym dopiero wowczas rozwazał jego kupno. Do sklepu nie ma co isc. Co do basu to wiele mozna pomoc słuchawkami i wycisnąć cos z plejera...mnie sie nawet udało co nieco wykrzesac z vedii ale tez bez rewelacji. Clix2 wydaje sie o wiele lepszy....btw do dance i electro mocny bas? zarty sobie robisz chyba...chyba ze mowisz o house...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze bierz Clixa2 i do tego K518DJ... a słuchaliście tego połączenia ? Chyba nie <_<

Ja bym nie kupił Clixa i Dj bo do tych słuchawek trzeba mocy. A Clix tym nie szaleje.

 

Ja polecam i7 + K518DJ

 

A tak w nawiasie, jak chcesz mocnego przyp....dolenia to Cowon D2 + DJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sluchawki w takim razie jakie bysmi polecil (takie ze ta powiem cpecjalnie do basu).

 

PS: mialem wczesniej Meizu M6 i tam byl zaje..sty bass (szukam cos podobnego a nawet z mocniejszym basem. Zalezy tez zeby glooosno gral :D;)

MatmaN dzieki ze sie udzielasz w moim temacie :)

 

g_betiuk

Poczytaj najpierw zanim coś napiszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? Ustaw sobie H10 na maxa na K518 to porozmawiamy. Ja mimo nie najczulszego słuchu nie wytrzymam 18mW na kanał, jeszcze trochę wyżej i uszkodzenie słuchu gotowe (spójrz może na skuteczność AKG, ale wydaje mi się, że wynosi ona coś w okolicy 100-105 dB/mW - mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o Clix'ie

 

Clix - Moc wyjściowa 30mW (po 15mW na kanał) to tyle samo co w T60, więc nie dużo.

czlowieku, co ty gadasz? iriver clix2 nie napedzi wystarczajaco k518dj? no co ty? miales ty kiedys do czynienia z clixem2? chyba nie, co? sluchalem k518 dj w polaczeniu z iriverem u10 - napedzal je w 100% wystarczajaco, nawet dla kogos w polowie przygluchego byloby glosno, dla ludzi z prawidlowym sluchem na poziomie glosnosci 40/40 NIE DA SIE wytrzymac. a clix2 na pewno nie ustepuje moca mojemu u10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montray: nie przejmuj się Trance'em - nie wiem w jaki sposób Clix2 mógłby nie napędzić K518 skoro miałem ten zestaw na uszach i na max nie można wytrzymać, a i nie trzeba tego robić ze względu na przyzwoitą izolację zapewnianą przez słuchawki. Nie wiem, może Trance sądzi, że im głośniej tym lepiej, ale wierz mi (co potwierdził wcześniej grochalek90, a przytakną i inni mający irivery T-series), że Clix poradzi sobie z AKG (z CAL!, owszem, byłyby trudności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze nie zamówiłeś clixa2 to może kup go ode mnie wraz ze świetnymi słuchawkami, które z tym playerem wyjątkowo dobrze się zgrywają

więcej w komisie :>

Clix2 juz zamowilem :) Myslalem ze mijutro przyjdzie ale jeszcz dzisiaj kurier mi go dostarczyl :) Teraz tylko sluchawki :)

K518 - jest jakas wersja ktora gra tak samo tylko ze jako duszne?? Jestem przyzwyczajony do malych sluchawek i nie wiem jak bedzie mi sie uzytkowalo K518. Napiszcie czy jst tylko jakis odpowiednik do k518 tylko ze w wersji dousznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z pół roku T60 i 518DJ... mi jakoś tak strasznie głośno to nie grało, jak tu dwóch kolegów z forum sądzi.

Byłem w sklepie z Dj'kami i podłączyłem je do Clixa i tez szału nie było. Może i dla was głośno bo nie mieliście styczności z D2 + DJ bo to wtedy można powiedzieć że muza leci głośno i ''mocno''. No ale nie każdy jest taki sam ;)

 

 

Na twoim miejscu to kupiłbym i7 i DJ, bo wtedy byś mógł wydusić to co AKG oferuje w tych słuchawkach (może nie do końca, ale D2 to potrafi to zrobić naprawdę dobrze :D)

 

Edit: DJ nie są za bardzo wygodne, z deka za bardzo dociskają. To tak żebyś wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyznacznikiem tego, jak dobrze coś gra, jest maksymalna głośność tegoż przedmiotu - to Panowie - przykro mi, ale powinniście iść na gruntowne badanie słuchu. Ja na Touchu słucham na 50-55% skali i jest dla mnie wystarczająco głośno.

 

Z tą wygodą noszenia, to już piszę n-ty raz: nie jest tak, że są strasznie niewygodne. Kwestia przyzwyczajenia, "rozchodzenia" ich i nie cisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności