Skocz do zawartości

Co Wrzucić Na Nowego Ifp-795?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w południe kurier przywiezie mi nowego :D iFP-795. Jako że nie siedzę w temacie prosze o pomoc w wyborze firmware na mój odtwarzacz. Czytałem co nieco na forum o wersjach japońskich, europejskich amerykanskich - pykaniu przy zmienianiu tracków występujących w pewnych z nich, o tym że w jednych maksymalna głośność jest większa, a w innych mniejsza.......wszelkie konstruktywne opinie na temat firmware mile widziane.

 

Jeszcze raz proszę o pomoc w wyborze.

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imm 1.29 KR. Z tą wersją chyba wszystko w porządku :)

Niestety nie w każdym przypadku.

Cześciej niż np na fabrycznym imm (1.24) player sie gubi podczas odtwarzania vbr. A co najlepsze raz dobrze zagra jakis kawalek by po chwili sie na nim zawiesić...

W miarę godne polecenia jest tez chyba imm 1.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imm 1.29 KR. Z tą wersją chyba wszystko w porządku :)

Niestety nie w każdym przypadku.

Cześciej niż np na fabrycznym imm (1.24) player sie gubi podczas odtwarzania vbr. A co najlepsze raz dobrze zagra jakis kawalek by po chwili sie na nim zawiesić...

W miarę godne polecenia jest tez chyba imm 1.25

u mnie wszystko ok z VBR na KR

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tyle że pod tym linkiem jest soft do iFP-890/895/899.....chyba takiego nie moge zgrywać....a firmware'u Imm 1.29 KR do ifp-795 cosik tam nie widać :/

są, po prawej stronie jest pare linków, niewprawnemu oku może się zdawać, że to jedynie lista mirrorów :) otóż nie - każdy różni się (kr, ue, us) - przyjrzyj się :) niemniej ja również popełniłem błąd :P poprawny link - nie zauważyłem, że chodzi o 7xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc wam ludzie, spolecznosci uzytkownikow iRivera, chcialem sie wam pochwalic a jednoczesnie zapytac czy dokonalem dobrego wyboru, otoz zamowilem sobie ifp 799 w sklepie internetowym www.sklepit.pl nie wiem czy dokonalem dobrego wyboru ad sklepi i ad odtwarzacza, milo by bylo jakby ktos wyraziel sie na temat i jednego i drugiego bo w zasadzie mam problem gdyz zamowilem wczoraj ok 14 i powiedziano mi ze w ciagu 24 h zostanie dostarczony, problem w tym ze dzis nie bylo kuriera z paczuszka <placze>, i to mnie trtoche martwi, mam szczere nadzieje ze dostane go dzis bo strasznie sie napalilem i strasznie jaklos to przezywam i ciekawosc nowego sprzeciku mnie zrzera:) kurcze powiedzcie mi ile powinna isc przesylka z warszawy do szczeciina, kurcze to raptem 5-7 h drogi wiec kurcze czemu mi dzis sprzeciku nie przywiezli? Cena ma wyniesc 725 zl

 

Ps. Mam pytanko: jaka jest srednia wieku na btym forum? Ja mam 21 lat i widze ze wy wszyscy piszecie tutaj czasami z rownym podnieceniem jak ja, i zastanawiam sie czy tylklo ja jestem dosyc duzym chlopcem co nie moze doczekac sie zabaweczki.

 

Ps2. To moj 1 post i mam nadzieje ze ktos jakos zareaguje na moja tresc chocby zebym wiedzial jak funkcjonuje wasze forum.

 

Ps3. Forum naprawde mi sie podoba i bede je czesto odwiedzal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności