Skocz do zawartości

Cowon S9


Gość Jacques La Fey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

S9'tka tez cierpi na bass roll-off'a (szkoda bo myslalem ,ze wreszcie to naprawia ,choc i tak jest lepiej niz w d2) . Kupilem ten player i troche mnie to gryzie bo nie schodzi tak gleboko jak ten w clixie 2. Trzeba zaczac myslec o jakims ampem czy rezystorkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S9'tka tez cierpi na bass roll-off'a (szkoda bo myslalem ,ze wreszcie to naprawia ,choc i tak jest lepiej niz w d2) . Kupilem ten player i troche mnie to gryzie bo nie schodzi tak gleboko jak ten w clixie 2. Trzeba zaczac myslec o jakims ampem czy rezystorkiem .

Za ile zakupiłeś jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

199 funtow z przesylką (przesiaduje aktualnie w uk) z http://www.advancedmp3players.co.uk. Dzięki słabemu funtowi wychodzi to taniej niż w pozostałej części europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem s9 z powodu dlugiego czasu na baterii w stosunku do o2. Matroske i h264 jakos przeboleje ;] (choc ciezko to idzie xD).

 

 

Zdjecia robione telefonem ;>

c1.jpg

c2.jpg

c3.jpg

c4.jpg

c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z xvidem ,divx'em i innymi codekami na mpeg4 sp nie mialem problemow i nic nie musialem konwertowac . Poprostu copy and paste . Z wmv tez nie ma tego problemy gorzej z tym ,ze player przy wmv9 dlawil mi sie przy rozdzielczosci 720x480 ;p (w sumie to nie wiem jaki ten filmik mial bitrate).

Matroska i h264 nadal mnie bola ,ale coz ;p player jest mniejszy od o2 i dluzej ciagnie na baterii .

No i szkoda ,ze O2 nadal ma ta sama rozdzielczosc co s9 . Przy tych 4,3 cala chciałbym jakies 800x480 ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiesz nie dziwię się, że sprzedajesz O2. oglądałem go sobie w mp3store. jak dla mnie wygldada na żywo strasznie tandetnie.tragiczny plastik, niesamowicie nudna obudowa. nie ma podskoku ani do A3 ani do D2, nie wiem czy oni tam zwolnili wszystkich desinerów? a s9 jest jeszcze projektem poprzedniej ekipy??? poczekam aż s9 będzie w polsce do posłuchania, albo kupię D+ albo może s9 mimo braku slotu karty, do którego tak się przyzwyczaiłem:( cowon tragicznie zaczyna pogrywać z klientami...

a do masowego tagowania proponuje mp3tag v2.42. bardzo wygodnie się zmienia tagi setek utworów, bądź jednym ruchem zmienia tagi ID3v2.4 na ID3v2.3 (bo D2 widział okładki tylko przy 2.3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomker: nie, nie mam uniwersalnych wymagań, ale jak dla mnie odtwarzacz ma _przede_wszystkim_ grać, wszystko inne to dodatek. Dlatego też lekko niedorzeczne wydaje mi się wydawanie opinii o playerze, nazywanie go porażką tylko dlatego, że nie ma wifi - taka Karma też nie ma, irivery H1xx też nie, a jakoś nikt ich "porażką" nie nazywa.

JLF: jasne, że by się przydały (sam w takich sytuacjach ratuję się Operą Mini na telefonie), ale nie mogą IMHO być głównym argumentem za/przeciw. Za możliwość przejrzenia stron na mieście nie będę płacił kilkuset złotych (mówię o Touchu), jeśli reszta (czyli dźwięk i blokady) mi nie odpowiada.

Edit - Tomker: Opera mini (nie opera for mobile) pójdzie na prawie każdym telefonie, bo jest w javie. Ma przy tym całkiem sensownie rozwiązane przegladanie pełnych stron WWW - najpierw cała strona w pomniejszeniu, po czym wybór obszaru, który chce się powiększyć.

 

 

Ja na przykład potrzebuję Flac...słucham medytacji które muszą być w najwyższej jakości by móc osiągnąć pewne rzeczy podczas ćwiczenia.. więc przychylam się trochę do zdania kolegi... a wyjść s9 nie ma pewnie dlatego by wyciągnąć z konsumenta kasę na przejściówki no bo po kiego grzyba nowe wejście zrobili...nie jest np takie jak do O2 ...albo x5....chodzi o kasę...i audiofilski produkt przenośny...i i tak go kupimy.... osobiście mam nadzieje że po mojej x5L 30 gb s9 będzie dobrą opcją-ten z największą pamięcią...ale trzeba poczekać...czy po S9 będzie cisz a czy od razu pojawią się po kilku miechach jeszcze leprze...bo pewnie posiadają różne technologie ale by nie nasycić za szybko rynku po mału je zapodają:) tak by jak najwięcej ludzi się nacięło na produkt pośredni:) ....mam nadzieje że po x5 L wstrzelę się w kolejny - x5 kę mam już ponad 3 lata kilka dni temu urwał mi się włącznik..ale dam do naprawy i nadal będzie hulać ....do póki s9 32 gb nie wyjdzie albo coś jeszcze lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie dziwię się, że sprzedajesz O2. oglądałem go sobie w mp3store. jak dla mnie wygldada na żywo strasznie tandetnie.tragiczny plastik, niesamowicie nudna obudowa. nie ma podskoku ani do A3 ani do D2, nie wiem czy oni tam zwolnili wszystkich desinerów? a s9 jest jeszcze projektem poprzedniej ekipy??? poczekam aż s9 będzie w polsce do posłuchania, albo kupię D+ albo może s9 mimo braku slotu karty, do którego tak się przyzwyczaiłem:( cowon tragicznie zaczyna pogrywać z klientami...

a do masowego tagowania proponuje mp3tag v2.42. bardzo wygodnie się zmienia tagi setek utworów, bądź jednym ruchem zmienia tagi ID3v2.4 na ID3v2.3 (bo D2 widział okładki tylko przy 2.3)

Jeśli chodzi o design to akurat O2 mi bardzo odpowiada, jest taki... Prosty! nieskazitelny po prostu balka! W D2 nie podobała mi się powierzchnia taka plastikowa, a w O2 podoba mi się bo jest taka "fortepianowa" :) ale to jest rzecz gustu :) O2 sprzedaje bo kaska potrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mały człowiek jestem, dla mnie o2 zdecydowanie przekracza granicę urządzenia przenośnego. poczekam aż cowon się obudzi i zrobi d3 albo jakikolwiek odtwarzacz skierowany do maniaków muzycznych...potężny muzycznie, niezaduży rozmiarowo. bo to oglądanie filmów to mi niewiele potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracują nad nim chyba od czasów premiery D2...myślisz, że kiedykolwiek skończą?? chyba już nikt nad tym nie pracuje, bo już nowe cowony wychodzą...

 

nad rockboxem do H3xx (choć już dopracowany) ciągle siedzą. A przecież są już nowsze iRivery. I co Ty na to :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że rozwijanie stabilnej wersji RB dla H3xx rozwiniętej przez dużą grupę ludzi. A czekanie na jaką kolwlwiek stabilną wersje dla D2 robioną przez jedną osobę - to są jednak dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności