Skocz do zawartości

iPod shuffle


kamarulak

Rekomendowane odpowiedzi

2g w stosynku do 1g jest mniejszy, aluminiowy, ma klips i gra inaczej, podobno też mocno szumi, nie ma też wtyczki usb wbudowanej - podłącza się go przez stację dokującą.

 

3g to chyba to samo co 2g ale w nowych kolorach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Shuffle 2G i mogę potwierdzić, że nieco szumi, ale nie zgodzę się, że słuchanie go na dokanałówkach to męka. Szum słychać kiedy się go włączy, ale kiedy muzyka gra już normalnie to szum jest całkiem zagłuszony. Poza tym Shuffle ma świetną jakość dźwięku jak na tak tani player. Co prawda nie mam dużego porównania, ale brzmi zdecydowanie lepiej niż Sony NWD-B105, Sansa m240 i telefon Sony Ericsson W660i.

Podobno Shuffle 1G brzmi jeszcze lepiej, ale go nie słyszałem więc się nie wypowiadam.

Shuffle 3G podobno ma być zaprezentowany we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Shuffle 2 Gen., nawet w swoim przedziale cenowym nie gra dobrze. Moim skromnym zdaniem, M240 brzmi od niej dużo lepiej. Na dokach szum jest słyszalny podczas odtwarzania muzyki, dlatego zgodzę się ze stwierdzeniem, że do dokanałówek Shuffle 2 Gen., po prostu się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3gen nie słyszałem, 1 od 2 różni się wyglądem i dźwiękiem. 2gen strasznie szumi, na dokach słuchanie jest męką. Było już o tym dużo na forum, na przyszłość poszukaj.

 

Nano drugiej generacji ma imho lepszą obudowę poniewaz się nie rysuje jak inne iPod'y z nierdzewnymi plecami . Szumy słeychać głównie na dokanałówkach ( np. Aurvanach) chociaż przy wyłączonej muzyce nawet na AKG k518DJ słychać niewielkie szumy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy słuchawki dodawane do różnych typów modeli ipodów np. shufflów, nanoczów czy classiców różnią się czymś ? Dzielą się na jakieś generacje ?

 

Słuchawki dodawane do starszych modeli iPod'a ( np. shuffle 1gen. ) różniły się wyglądem . Do nich były dodawane słuchawki o mniej ergonomicznych kształtach . Do nowszych iPod'ów dodawane są słuchawki o bardziej opływowych kształtach

399423409.jpg

product.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracajac do tego szumienia. Jak kupowalem swoja szufle myslalem o tym. Odpakowalem paczke, podlaczylem SRSy - nie szumi, podlaczylem Aurvany - nie szumi, podlaczylem px100 - nie szumi. Wiec co jest ? Mam super szczesliwy egzemplarz ? ;[ Niektorzy jeszcze zapytaja czemu Szufla a nie Clip ? porownajcie wykonanie i materialy w obu to zrozumiecie ;] Poza tym Clip jest wiekszy i poprostu brzydszy, a 90 zl ktore zaplacilem za swoja nowa szufelke to chyba nie duzo ;] Sam dzwiek tez najgorszy nie jest, gra inaczej niz Meizu, ale tam gdzie szufla ma miec zastosowanie czyli glownie w miescie i tak nie slychac roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności