Skocz do zawartości

Co kupić :P


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj sie porobiło :P

W drodze do sklepu zadzwoniłem do taty i mówię mu że idę po mp3, a on sie mnie zapytał za ile, powiedziałem mu cene a on mi powiedział żebym kupił może coś lepszego i dorzuci mi sie drugie tyle :D

 

Więc teraz mogę coś lepszego kupić :P

Zastanawiam sie też nad Sony NW-ZA826KB albo tego co chciałem tylko że 8 GB

 

Co doradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - ile sobie wołają za E10?

 

800zł :lol::angry:

 

Właśnie nie wiem, w T60 w miarę stykało mi pamięci 2GB

Ciekawe jak sie spisują te słuchawki co są na Bluetooth'a, nawet fajny bajer ^_^ bez żadnych kabelków. Tylko ciekawe ile bateria w nich trzyma <_<

No i znowu problem :P

 

Edit

Czy jest różnica w NWZ-A828K a NWZ-A828KB ?

 

Edit2

bateria w tych słuchawkach trzyma 11godzin słuchania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwne bo jak wpisze w google ...828K to pokazuje razem ze słuchawkami Bluetooth i jak wpisze ...828KB to jest to samo :mellow:

To pewnie w takim razie nie ma modeli KB 8GB tylko 4 <_<:( a szkoda bo z miejsca bym wyrwał takiego :D

Kurcze nooo, teraz problem z tym czy 4Gb+ dodatkowe słuchawki albo 8GB z jednymi słuchawkami <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko co do pamięci, miałem T60 2GB i wystarczało mi miejsca na muzyke :P Teraz jak bym kupił np. Sony 4GB a 2 Gb poszło by na muzyke. Starczyłoby mi miejsca na jakiś film i zdjęcia, czy już ciężko będzie ?

Co wy o tym sądzicie ?

 

P.S nie bawię sie zbytnio w 320 czy OGG itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten player do trance i techna :) No wiecie moze sie nie wsłuchalem ale rewelki to tam raczej nie ma. Do jazzu za to jak ulał: D ogolnie stare nutki jak the doors czy smokie brzmia na nim swietnie, pozdR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poswiecilem te 10 min na zripowanie i osdłuch. No musze przyznac ze calkiem najs oczywiscie w takich kawalkach gdzie nie ma łup łup bum. Prodigy out ale ATB 10/10. Kawalki techno z hop bec jakie mialem tez bardzo wdziecznie brzmią. Dla ciekawskich bitrate 350-400 AAC, cU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poswiecilem te 10 min na zripowanie i osdłuch. No musze przyznac ze calkiem najs oczywiscie w takich kawalkach gdzie nie ma łup łup bum.

To znaczy że co ? słaby bas w nich jest ?

To lepszy jest Clix2 ? Tylko te trochę sterowanie nim yhh <_<

 

mati_as

Trance - wiem ze chciałeś kupić SONY NWZ-A820 mam pytanie za ile go widziałeś i gdzie?

 

hmm nie A820 tylko A828 itp.

Najpierw zobacz skąd ja jestem ;) i jak Ci będzie odpowiadać to Ci powiem za ile i gdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i to bardzo dobrej jakosci. Po prostu nie ma w nim mocy no i za nisko nie schodzi. Firestarter bez łupniecia? zapomnijmy panowie ;) cala muza prodigy jest skaszaniona przez tego playera. Za to insomnia brzmi wysmienicie :D

Jakby to byl taki idealny player to by go wszystkim polecali. moim zdaniem do ciezszych brzmien sie nie nadaje, ale tych ciezszych jezeli chodzi o ogolnie muze elektroniczną. U behemotha czy amona daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności