Skocz do zawartości

Audiofeast


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki firmware: http://www.iriver.co.jp/support/download.p...php?article=207

Czy któs go używał, albo chociaż wie co to jest audiofeast?

 

 

[EDIT] Mam wrazenie ze lepiej działa radio. (Zlapalo mi kilka stacji czeskich, których IMM 1.29kr nie łapie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> PO ANGIELSKU <<

 

;]

 

tekst opatrzony datą: 2005-07-08

DOTYCZY FIRMWARE'u 2.02(!) dla(?) iFP-79x (wersja Manager)

 

przed uaktualnieniem POCZYTAJ

 

- to wersja Manager

- (dalej są odnośniki do słowników i poradniki jak upgrade'ować)

 

no dobra... ale poza tym że playerek obsługiwany jest przez program AudioFeast nic tam nie pisze o zmianach/poprwkach O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu softu pojawia sie u mnie nowy katalog (oprócz RECORD i VOICE) o nazwie Audiofeast:)

 

a to co znalazłem:

 

About AudioFeast, Inc.

 

AudioFeast, Inc. is first to market with a portable Internet radio service for MP3 players, mobile devices and PCs. The service features more than 400 channels of "all you can listen to" news, sports, music and entertainment radio programming. Built on its patent pending Virtual Broadcast Network, AudioFeast can deliver radio programs to a variety of portable devices, and over networks, with far greater ease-of-use, reliability and cost efficiency than traditional distribution methods. Founded in 2002, the company is privately funded. For information call 650-940-9418 or visit www.audiofeast.com.

 

 

 

Czym jest ten program Audiofeast?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest firmware z serii IMM, czyli nie można przegrywać plików mp3 na dysk (ale od czego mamy total commandera) - przy jego pomocy zmiana rozszerzeń trwa sekundę:)

 

Jak widać jest to firmware japoński, więc mamy rozszerzony zakres radia. Jednak, co jest najważniejsze, wydaje mi się, że jest znacznie czulsze (ale to moja subiektywna opinia). Mieszkam w okolicach Wałbrzycha i na żadnym sofcie nie "złapało" mi czeskich stacji radiowych, a na tym, powiem szczerze - mam bardzo dobry sygnał!

Od razu szybko wgrałem IMM 1.29Kr, żeby sprawdzić, czy jest jakaś różnica........i uważam, że jest:)

Koreański firmware znacznie gorzej sobie radził z czeskimi stacjami (a może w sumie to i lepiej??? :D )

 

Poza tym podczas "podróży" pociągiem do Wrocławia znacznie rzadziej radio gubiło mi sygnał stereo. Może teraz za wiele wymagam od mojego playera, ale radio u mnie ma zawsze grać w stereo:) Jednak do perfekcji oczywiście jeszcze trochę brakuje....

 

Poza tym w playerze, jak już pisałem wcześniej, tworzy się katalog Audiofeast. Muszę przyznać, że kompletnie nie wiem, do czego on służy, ale jak się dowiem to napiszę:)

 

Żadnych innych różnic nie znalazłem (oczywiście mówię o innych wersjach IMM). Gdzieś tu na forum przeczytałem, że firmware'y IMM nowsze niż 1.25 czasem nie radzą sobie z plikami VBR, ale na tym sofcie nie mam na razie takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracisz jeśli zmieniasz z wersji IMM (no może nazwy stacji radiowych, ale przed zmianą firmware'u lepiej sobie je zapisz na dysku a po zmianie od spokojnie możesz je odczytać).

 

No i tracisz oczywiście ustawienia w playerze. Ale nic poza tym:)

 

[EDIT] Jest dokładnie tak jak mówił KHRoN. Audiofeast, to taka mowiona gazeta. Po prostu ściaga sie najnowsze informacje radiowe z internetu w postaci mp3 i przenosi sie na grajka. Widać, że jeszcze program jest w fazie tworzenia, gdyż opcje jeszcze nie są dopracowane. Niestety polske stacje radiowe w takiej postaci nie sa jeszcze dostepne (ciekawe czy kiedykolwiek bedą?).

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiesz kwestia taka ze przejechalem je VBRfixem i na 1.25 i tak nie ruszalo ;). A po zmianie na ten uznalem ze sprawdze czy cos sie zmienilo, no i jak chodzli po vbrfixie to chcialem sprawdzic czy bedzie dzialala poprzednia wersja ... no i wlasnie dzialala a teraz sie jakies jaja dzieja ;). Ale nie mam czasu zebys ie z tym meczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ruszy czy nie, często zależy od przypadku :ph34r: . Czasem reinstalka firmwaru wystarczy by odegrało pliki których wcześniej wogóle nie chciało wczytać (choć po chwili, problemy i tak na nowo się pojawiają). W MOIM przypadku, problem całkowicie ustąpił dopiero po kasacji tagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft mimo wszystko jest lepszy niz poprzednie testowane jezeli chodzi o vbr,z tym ze czasem nie wiadomo co sie dzieje z tymi VBR bo dochodza prawie do konca i sie player wylancza itp. albo czasem przejdzie caly album bez zająknięcia ... dziwne bo mam 2 albumy vbr [nightwish once z niskim vbr i blind guardian forgotten tales z dosc wysokim vbr] i na obydwu wystepuja problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały zbiór muzy mam vbr. Jeszcze raz mówie, po usunięciu tagów (możliwa także zmiana ich formatów) zero problemów... jeszcze raz... zero problemów... na każdym sofcie (nie patrzyłem poniżej 1.25 i nie wiem jak na UMS 1.85). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności