Skocz do zawartości

"pikanie" W Dyktafonie...


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie MOD UMS 1.28. Wszystko było OK i pozostałbym przy nim, le zauważyłem, że podczas odtwarzania plików nagranych dyktafonem w tle słychać dość szybkie, rytmiczne "pikanie". Przerzuciłem się na zwykły UMS 1.28 i... (o zgrozo!) pikanie słychać nadal. Czy tylko ja to mam?

 

Zastanawiam się właśnie, czy wrócić do IMM, czy sformatować odtwarzacz i wgrać UMS 1.28 jeszcze raz. Muszę się pozbyć tego pikania - ostatnio często czytam sobie swoje notatki i nagrywam na dyktafon, a potem słucham przy różnych okazjach i zamiast na słowach, skupiam się na tym głupim dźwięku w tle :/

 

EDIT: Sformatowałem odtwarzacz raz z poziomu PC, raz z menu odtwarzacza i to cholerne pikanie dalej jest :(.

 

EDIT 2: Wgrałem soft IMM i pikanie zniknęło... testuję dalej :)

 

EDIT 3: WNIOSKI: Na IMM wszystko chodzi pięknie, a na UMS podczas odtwarzania nagrań z dyktafonu słychać pikanie. niech ktoś się wypowie, czy ma to samo, bo może mój przypadek jest odosobniony... Chwilowo wracam do IMM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IMM 1.29 KR i cichutki pikanie wystepuje

zwrocilem na to uwage niedawno jak nagrywalem halas generowany przez mojego PeCeta :)

Podglosnilem do 35 i wtedy bylo slychac wyraznie.

Dotychcasz nie slyszalem tego pikania i mam nadzieje ze nie bede jak bede nagrywal wyklady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Takze zauważyłem to pykanie i pisałem o tym wcześniej. Było wyraźne kiedy nagrywałem wyraźne nagrania lub bardzo ciche i przy podkręconej głośności było je wyraźnie słychać.

Co w tym wszystkim jest najlepsze oddałem playerka do sklepu na gwarancję ( pan powiedział że spotyka się z tym pierwszy raz) i czekam już na niego półtora miesiąca. Dobrą nowiną jest to że paczka już wraca z Niemiec i ma być na początku tego tygodnia czyli być może jutro ale kto to wie już tyle czekam że straciłem cierpliwość. W ten weekend będę w Warszawie i jak nie dotrze to rozwiązuję z nimi umowę. Mam do tego pełne prawo co wynika z kodeksu cywilnego ( aż do takiej literaztury sięgłem przez taką obsługę klijenta). Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eschelon - już za późno. Nie mam na to wpływu gdyż player jest w naprawie. A tak na marginesie to już przecież nie moja wina że zrobili kaszanę z tym aby było trzeba wydziwiać i zmieniać oprogramowanie tylko po to aby player był widoczny dla kompa. To jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe że trzeba tak robić a jak już trzeba to niech wszystko przynajmniej działa tak jak należy. To wstyd żeby tanie realowskie czy jakie tam no namy były wykrywalne a właściciel takiego sprzętu musiał kombinować. Jeszcze nie odzywają się do mnie w związku z playerem ale w sobotę to ja się do nich odezwę ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja. Mam niestety złe wiadomości. Wrócił mój player z nową płytą główną i okazało się że to wcale nie wina playera tylko właśnie UMS. Mogę potwierdzić w stu procentach że "pykanie" powodowane jest przez UMS. Nie wiem czy można coś z tym zrobić. Można by było napisać do Irivera może oni coś poprawią gdyż na IMM wszystko chodzi czysto. Zacząłem nawet o tym oddzielny temat. Może pomoże jakaś modyfikacja jak w przypadku UMS 1.28. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności