Skocz do zawartości

ralphii


ralphii

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem od ralphii'ego słuchawki jbl 220 ref - sprzęt gra i trąbi jak należy, a i do tego błyskawiczna przesyłka - krótko mówiąc - opłacało się ;)

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=36659

 

 

EDIT: po jednym dniu delikatnego użytkowania słuchawek (ok. 1h) przerwał się kabel i mam cały wtyk do zlutowania przez to - jednak zakup nie był tak opłacalny jak myślałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zakupiłem u ralphii'ego odtwarzacz Vedia V39 4 gb (http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=36646). Oczywiście transakcja odbyła się w jak najlepszym porządku. Można się z nim dogadać w każdej sytuacji, a i na PW odpowiada bardzo szybko. Wielki pozytyw dla super Sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich.

 

U szanownego ralphii dokonalem zakupu uzywanego odtwarzacza Iriver E10 w bardzo dobrym, prawie ze sklepowym stanie po bardzo atrakcyjnej cenie.

Dostalem tez kilka gratisow -akcesoriow. Wszystko bylo zapakowane z nalezyta starannoscia i rownie szybko wyslane.

Jako, ze jestem czlonkiem tego forum dopiero od kilku dni, polecam nowym jak i starszym forumowiczom interesy z tym Panem, zero ryzyka.

Pozdrawiam i dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

chciałem docenić trud i wysiłek kolegii ralphii`ego za sprawne zorganizowanie akcji Zamówienie na tipsy Flange, Sleeves..., nie comply, nie pianki - tylko sylikonowe flange

 

sylikony otrzymałem, wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy będę już za stary by handlować na forum , zasiądę przy kominku , zapalę fajkę i opowiem wnukom o transakcji z Tym Człowiekiem ! To Lśniący Diament wśród forumowiczów. Dziękuję i pozdrawiam - Człowiek z Lasu :)

 

A teraz normalniej. Transakcja bezgotówkowa polegająca na wysłaniu sprzętu na test i do odsłuchu. Polecam.

Ralphii zadba o twój sprzęt jak nikt inny a i pogadać z nim można :) Pełne zaufanie

 

No chyba że go wkurzysz to kupi bilet na Antyle i tyle sprzętu zobaczysz spowrotem ^^ <joke>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności