Skocz do zawartości

iPhone 3G


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się bardziej kieruję w stronę Omnii w plusie, nie dość że w interesującym mnie abo (25pln) jest tańsza od ajfona z ery o 200pln to jeszcze jest więcej minut i korzystniejsze pakiety danych. Tylko nie jestem jakoś do końca przekonany do w pełni dotykowego interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.ka wodna - czy co każdą stronę ktoś będzie wklejał ten obrazek tutaj? -_-

 

Gdybym miał wybierać między iPhonem a Samsungiem Omnią, wziąłbym Szajsunga. Przynajmniej wiem, że ma: porządny procesor Marvela 624MHz, dużą ilość RAMu i porządny system operacyjny WM, a nie MAC OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szajsung nieee, jesli juz to HTC diamond touch. Inna sprawa ze iphone 3g tez ma 624mhz :P i Mac OS zamiast WM. Po moich przejsciach z trzema generacjami MDA Compact, postanowilem sprawdzic iphone zanim kupie kolejnego, jednak strasznie chimeryczne byly te telefony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szajsung nieee, jesli juz to HTC diamond touch.

Tak ostatnio właśnie patrzyłem sobie na te dwa fony i są mniej więcej porównywalne, plusem diamonda jest lepszy ekran i klawisze (sprzętowe przyciski home i back, w zasadzie nowość w WM pro) natomiast samsung ma większy ekran i zauwżalnie lepiej się na nim pisze, raz że przez to że ekran jest większy to klawisze są większe a dwa żepisać można też w poziomie, co w diamondzie jest możliwe tlyko w przeglądarce internetowej (aż do przesady się wzorują na ajfonie). Niezaprzeczalnym plusem diamonda jest na pewno wielki support na forum xda-developers, samsung może tylko o czymś takim pomarzyć. Chociaż mimo wszystko bym chyba wziął omnię. Zwłaszcza że kupując jakieś podstawowe abo to omnia wychodzi jakieś 700pln taniej niż diamond :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pisał ktoś smsa na iPhonie? tzn. czy próbował to zrobić?

 

od pół roku robię to codziennie? :)

 

IMO jest to najwygodniejsze pisanie SMS-ów z jakim miałem styczność... znowu zacząłem pisać ich po kilkaset miesięcznie (tak jak wtedy, kiedy miałem pierwszą komórkę a rozmowy kosztowały majątek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio właśnie patrzyłem sobie na te dwa fony i są mniej więcej porównywalne, plusem diamonda jest lepszy ekran i klawisze (sprzętowe przyciski home i back, w zasadzie nowość w WM pro) natomiast samsung ma większy ekran i zauwżalnie lepiej się na nim pisze, raz że przez to że ekran jest większy to klawisze są większe a dwa żepisać można też w poziomie, co w diamondzie jest możliwe tlyko w przeglądarce internetowej (aż do przesady się wzorują na ajfonie). Niezaprzeczalnym plusem diamonda jest na pewno wielki support na forum xda-developers, samsung może tylko o czymś takim pomarzyć. Chociaż mimo wszystko bym chyba wziął omnię. Zwłaszcza że kupując jakieś podstawowe abo to omnia wychodzi jakieś 700pln taniej niż diamond :P

 

 

kurde, to jednak jestem rozpieszczony dzieciak, bo zupelnie nie wzialem tego pod uwagę. Z resztą wydawało mi się, że na alledrogo kosztują porównywalnie? I tak, do WM mam uraz, do tej pory w Compact III pojawiają mi się ni stąd ni zowąd errory, których nie rozumiem, a sterowanie jest conajmniej nieprzyjemne :/ Z drugiej strony poza symbianem, do tej pory nic nie moze temu podskoczyc.

 

moge tez potwierdzic jesli chodzi o pisanie na iphone, do toucha mojej dziewczyny przyzwyczajalem sie raptem pare godzin, potem sie trzepie te literki prawie tak szybko jak na klawiaturze komputera, najsensowniejszy chyba palcowy input w telefonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, to jednak jestem rozpieszczony dzieciak, bo zupelnie nie wzialem tego pod uwagę. Z resztą wydawało mi się, że na alledrogo kosztują porównywalnie?

Bo na necie kosztują porównywalnie (~1600), ale ja piszę o cenie w jakimś tanim abo (~25pln) gdzie diamond jest dostępny w orange i w erze (tu jako mda compact IV, w trochę zmienionej obudowie) i w obu kosztuje ~1700pln a Omnia jest tylko w plusie (chociaż 'podobno' ma się pojawić w erze za jakiś czas) i kosztuje 1kpln, osobiście nie jestem do końca przekonany do 2 letnich kontraktów ale jeżeli się przekonam to prawie na pewno będzie to właśnie ten wariant.

I tak, do WM mam uraz, do tej pory w Compact III pojawiają mi się ni stąd ni zowąd errory, których nie rozumiem, a sterowanie jest conajmniej nieprzyjemne :/ Z drugiej strony poza symbianem, do tej pory nic nie moze temu podskoczyc.

Ja po niedługiej chwili zabawy LG KS20 matki mam dość niepochlebne zdanie o WM ale zarówno Omnia jak i Diamond mają na tyle zmodyfikowanego windowsa że wygląda to w miarę ludzko i ma szanse normalnie działać.

moge tez potwierdzic jesli chodzi o pisanie na iphone, do toucha mojej dziewczyny przyzwyczajalem sie raptem pare godzin, potem sie trzepie te literki prawie tak szybko jak na klawiaturze komputera, najsensowniejszy chyba palcowy input w telefonach

Jakby jeszcze ktoś w apple'u pomyślał i zrobił poziome qwerty + haptic feedback to byłoby naprawdę fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pisał ktoś smsa na iPhonie? tzn. czy próbował to zrobić?

 

od pół roku robię to codziennie? :)

 

IMO jest to najwygodniejsze pisanie SMS-ów z jakim miałem styczność... znowu zacząłem pisać ich po kilkaset miesięcznie (tak jak wtedy, kiedy miałem pierwszą komórkę a rozmowy kosztowały majątek)

 

Widać kwestia przyzwyczajenia. ale ja jakos niemogłem sie przystosowac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności