Skocz do zawartości

kabel do recablingu


polaczek

Rekomendowane odpowiedzi

padł mi kabel w moich crossroadsach mylar3, dlatego potrzebuję nowego kabla, żeby recabling przeprowadzić. jako że nie mam żadnych zbędnych słuchawek w domu na ten cel, pewnie będę musiał kupić nowe.

 

oto moje wymagania:

-kabel minimum 1,2m

-kabel musi być śliski, najlepiej taki, który sam się nie plącze i jestłatwy w rozplątywaniu.

-kabel musi być trwały. nie chcę, zeby rozpadł się jak te z sony ex51/71

-wtyczka powinna być prosta, nie łamana

-wtyczka powinna być dobrze obudowana, trwała!

-kabel powinien być symetryczny.

-kabel powinien być czarny.

-no i wiadomo, cena jak najniższa. nie chcę wydać na kabel więcej, niż na nowe ep-630.

 

wiem, że trudno znaleść jakieś tanie słuchawki spełniające wszystkie powyższe wymogi, ale chętnie wysłucham wszystkich propozycji. a może ktoś ma do sprzedania/oddania jakieś stare słuchawki, które by się do tego nadawały?

 

z góry dzięki za sugestie/odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bym napisał, gdyby nie to, że te słuchawki miały już 3 różne wtyczki, a teraz są rozłożone w kilku częściach, i myślę, że nawet uncle wilson by się skapnął, że ktoś przy nich mieszał :P

No a co jak poprosi o adres i wyśle nowe słuchawki? ;d

Nie zaszkodzi spróbować. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czekajcie, patrze kolega ma x3 ... watpie ze mu sie nowe x3i spodobaja, totez recabling ma sens ;p

 

ale, jezeli uda sie zalatwic to tak jak pisze wojt, bez wysyłki starych to bedzie bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrobi sobie x3 z kablem od x3i i będzie zadowolony

jeżeli taka opcja przejdzie, to sobie zrobie x3 z innym kablem, a x3i zostawie nietknięte ;)

 

 

spróbuje napisać do tego davida, a nuż się uda. tymczasem chciałbym wykorzystać przetworniki z tych x3, i czy na prawdę nikt z was nie miał do czynienia z jakimiś tanimi słuchawkami philipsa/panasonica/sony, żeby sprawdzić jak w nich kabel wygląda?

 

edit: mail wysłąny, zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw. na jakiej podstawie oni mi to mogą wysłać? słuchawki kupiłem nie bezpośrednio od jabena, ale od kogoś z forum, więc de facto mógłbym napisać takie maile z 10 różnych kont z prośbą o wysyłkę na 10 różnych adresów, i jest szansa, że dostałbym 10 par słuchawek? o_O

On ma chyba to za tak śmieszne pieniądze ze nie robi mu to różnicy 100 w ta czy 100 w tamta.

Przecież on wszędzie te crossy rozdaje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma chyba to za tak śmieszne pieniądze ze nie robi mu to różnicy 100 w ta czy 100 w tamta.

Przecież on wszędzie te crossy rozdaje. :P

dokładnie, produkcja musi go kosztować naprawdę grosze, bo szasta tymi cross'ami na lewo i prawo ;) w sprawach gwarancji zawsze pisałem w odpowiedzi na maila z tracking number, więc bez ściemy, ale w sumie cross'ów nie kupisz nigdzie indziej, więc wiadomo, że są od jabena. a uszkodzone są pewnie nic nie warte i wolą wysłać od razu nowe, chociaż wysyłkę płacą zawsze, może mają jeszcze rabaty na poczcie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze poczta nalezy do jabena <lol>

 

chociaz nie bo te hippowarp'y teraz by zadarmo rozsyłali ;)

 

Mi posłał ot tak machnieciem ręki 4 pary crossów, po tym jak mi napisał zebym sobie zrobił ot tak dowolny konkurs w polsce. Równie dobrze mogłem ich nie robic i sprzedac 4 pary na allegro, kto by sie połapał w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i generalnie du.pa zbita. david odpisał, że nie może odnaleźć moich danych w odbytych transakcjach, więc na dowód tego, że "mam te słuchawki i nie chce go wyrolować", muszę mu przesłać słuchawki :(

albo, żebym przybliżył mu szczegóły transakcji. spróbuję więc jeszcze napisać, że kupiłem je od znajomego z polski, który to zamawiał u jabena, dlatego nie można znaleść moich danych. tylko że kurde nie pamiętam nawet od kogo z forum je kupiłem... jakby ktoś, kto brał kiedyś u nich crossy byłby w stanie dać mi swoje dane na pw, żebym poświadczył nimi davidowi byłoby świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo, żebym przybliżył mu szczegóły transakcji. spróbuję więc jeszcze napisać, że kupiłem je od znajomego z polski, który to zamawiał u jabena, dlatego nie można znaleść moich danych. tylko że kurde nie pamiętam nawet od kogo z forum je kupiłem... jakby ktoś, kto brał kiedyś u nich crossy byłby w stanie dać mi swoje dane na pw, żebym poświadczył nimi davidowi byłoby świetnie :)

śmiało możesz napisać, że zamawiałeś za moim pośrednictwem (jak swego czasu spooro osób ). posłałem pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności