Skocz do zawartości

Słuchawki do CS'a


Fauler

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje słuchawek do Counter Strike bez mikrofonu. Na razie na oku mam Senki 212 pro i AKG K518dj.

212 mają podobno dobry bas i są mega wygodne, z kolei 518 grają lepiej lecz są trochę przy małe. Często czytałem posty że ludzie z dużymi głowami będą mieli z nimi problemy, a ja jestem jednym z takich ludzi :P .

Co wybrać? Chyba że Wy jeszcze coś polecacie.

Cena: do 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko znaczek Creative, robi je Foster ;P

Exactly. Creative dał na nie tylko swój znaczek, podobnie jak Denon, u którego dokładnie te same słuchawki to Denon AH-D1000 kosztujące kilka razy więcej niż CAL!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 212 mają podobno dobry bas i są mega wygodne, z kolei 518 grają lepiej lecz są trochę przy małe.

 

Dobry? Tak, dla miłośników dźwięku a la ep-630 ;) Są tak samo nauszne jak i k518, może nacisk mniejszy stąd poczucie większej wygody, ale to nic specjalnego.

Do gier to chyba ani jedna ani drugie, bo tu się przyda dobra lokalizacja pozornych źródeł dźwięku a nie nadmiar basu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności