Skocz do zawartości

My dajemy za darmo


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

Być może nie wszyscy z Was, którzy rozważają zakup nowego odtwarzacza wiedzą, że Laberg oferuje najbogatszy na rynku zestaw akcesoriów. My nie karzemy Wam płacić za dodatkowe akcesoria, takie jak np. silikonowe etui czy ładowarka.

 

W Labergu nJoy zestaw składa się z:

- playera :)

- kabla USB,

- silikonowego etui,

- smyczy to zawieszenia odtwarzacza w silikonowym etui,

- słuchawek,

- ściereczki do czyszczenia wyświetlacza,

- płyty CD,

- adaptera do ładowania z kontaktu,

- instrukcji obsługi w j.polskim,

- 24 miesięcznej gwarancji.

 

Silikon_skin_nJoy.jpg

 

 

 

W Labergu BIGboy zestaw to:

- odtwarzacz,

- kabel USB,

- kabel TV OUT,

- silikonowe etui,

- słuchawki,

- ściereczka do czyszczenia wyświetlacza,

- płyty CD,

- ładowarki podłączanej do kontaktu,

- instrukcji obsługi w j.polskim,

- 24 miesięcznej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granica między informowaniem o nowych produktach a reklamą praktycznie nie istnieje. Dla jednych spam dla innych informacja ułatwiająca dokonanie wyboru. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Powiedzmy że widze drobną róznicę pomiędzy tematem o nowym odtwarzaczu i jego możliwościach, a tematem w stylu "a my wam damy pokrowiec jak kupicie nasze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaki, ochłoń - wydaje mi się, że ich podforum, ich sprawa.

Nie naprawiaj świata, bo wielu ludziom na dobre to nie wyszło ;)

Nie komentuj, jak Ci się nie podoba, tylko raportuj post.

 

Fakt faktem, dajecie bogaty zestaw akcesoriów, aczkolwiek mój silikon do njoya trochę był poprzesuwany i wylatywał czasem w miejscu na szybkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie post jest okey, poza tym bledem ort.

spotkalem sie juz z duzo bardziej ofensywnym i agresywnym promowaniem towarow.

bo co ? lepiej aby nie dodawali tych akcesoriow ?

kazda firma ma jakas swoja polityke i bardzo dobrze, ze tak jest.

 

kiedys kazda kielbasa byla zawijana w szary papier - kazdy dostawal tak samo opakowany towar. a inni kupowali w pewexie lub "komercyjnych delikatesach" i byli jeszcze bardziej rowniejsi od szarych obywateli majacych pakowane wszystko w szary papier. garnitury tez byly w 8 odcieniach szrosci - tak aby nie wszystko bylo szare i jednobarwne. takze lepiej jak sa te akcesoria niz by ich mialo nie byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaki, ochłoń

 

nie muszę bo sie nie wburzyłem...xD

 

wydaje mi się, że ich podforum, ich sprawa.

 

no chyba nie za bardzo.. Ogólnie to forum mp3storu, a widzisz gdziekolwiek tematy

 

"dodamy do każdych słuchawek gumę do żucia"

 

albo:

 

"prezerwatywa w co 3 paczce gratis"

 

 

JA jakoś nie, a nawoływanie "MY DAJEMY ZA DARMO" kojazy mi sie z tandetną i nachalną reklamą, tak jak to napisałem wyżej

 

Nie komentuj, jak Ci się nie podoba, tylko raportuj post.

 

 

Ale to jest forum.. powstało właśnie po to, do wyrazania swojego zdania.. czemu miałbym to raportować? w zasadzie to chyba nie łamie regulaminu, bo nawet nie ma punktu dotyczącego takich rzeczy.

 

Wyrażam swoją opinię.. :)

 

bo co ? lepiej aby nie dodawali tych akcesoriow ?

 

A niech dodają, im więcej tym lepiej :)

 

kazda firma ma jakas swoja polityke i bardzo dobrze, ze tak jest.

 

też tak uważam, ale nie uwazam zeby to było miejce na urealnianie "swojej polityki" (patrz przykład z mp3store)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci muszą reklamować swoje produkty. Jeśli każdy producent postawiłby sobie swój towar na gablotce w sklepie, licząc, że ktoś się nim zainteresuje, to 3/4 firm by zbankrutowało. Reklama nie wspomina o wadach produktu, ale eksponuje jego zalety, powtarzam "eksponować" nie koniecznie znaczy wyolbrzymiać!!!

 

W sumie to Sylwek promuje swoją firmę (swoją-jego miejsce pracy) jak przystało na dobrego pracownika. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci muszą reklamować swoje produkty. Jeśli każdy producent postawiłby sobie swój towar na gablotce w sklepie, licząc, że ktoś się nim zainteresuje, to 3/4 firm by zbankrutowało. Reklama nie wspomina o wadach produktu, ale eksponuje jego zalety, powtarzam "eksponować" nie koniecznie znaczy wyolbrzymiać!!!

 

W sumie to Sylwek promuje swoją firmę (swoją-jego miejsce pracy) jak przystało na dobrego pracownika. :)

 

O masz.. przeczytaj jeszcze raz to wszytsko co napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby byc fer to dodam: nie podoba mi sie slowo "dajemy" z tematu. lepiej by zabrzmialo w to miejsce "Dodajemy".

 

a za darmo to nie ma nic - wiec moze lepiej: "dodajemy w zestawie"

 

ale to juz zupelnie inna sprawa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać, że coś się ma czego inni nie mają pomysłowe, szczególnie jeśli ma szerokie dotarcie (czyli dużo większe niż 200 osób ). Jednak warto pomyśleć nad formą. Jeśli przedstawiciel firmy zamieszcza informacje w miejscu publicznym (a takim jest forum) musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Dlaczego? Używając pewnych słów naraża się w prosty sposób konfrontację z rzeczywistością. Przedrostek w przysłówku w stopniowaniu prostym "naj-". W tym wypadku "najbogatsze". Czy odtwarzacze marki Laberg faktycznie posiadają najbogatsze wyposażenie? Definiując ten tekst w prosty sposób dochodzimy do "posiadający najwięcej na wyposażeniu". Czyli NIE MA na rynku odtwarzacza posiadający tak samo liczne wyposażanie. A jeśli są (a są) to znaczy, że wpis mija się z prawdą a przez to może być oskarżony o podawanie nieprawdziwych informacji w reklamie (co jest w Polsce karalne). Tak samo jak bilety lotnicze nie kosztują 1,99. A jedno piwo do dziś dnia jest "prawdopodobnie najlepszym piwem.." po dość głośnym procesie. Ale kto by się tym przejmował na forum...

 

 

ps. "Dajemy za darmo": gratuluje sformułowania, o bogowie copywritingu...

ps2. Orcownik: jak to fajnie, że sobie ze sobą porozmawiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2. Orcownik: jak to fajnie, że sobie ze sobą porozmawiałeś.
Widzę, że rośnie nam grono super-poprawnych i wszechobecnych krytyków.

Nie wiem, gdzie bije wasze źródło nienawiści.

 

Do reszty postu nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaki, nie przypominam sobie, zebys tak wjezdzal na Vedie, kiedy .ksy cos reklamuje ;p

 

Bo ksy mi zapycha morde podsyłając różne duperele...xD

 

Ale na serio, naprawde wiele rzeczy nie podoba mi sie także w Vedii, i nie milczę o tym..

 

Jednak nie dostrzegłem do tej pory takiej reklamy ze stony Vedii, owszem reklamują nowe produkny.. no ale nie jest to reklama w stylu " jeśli kupicie u nas to.."

 

nie robią tego na forum, a laberg niestety tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A jedno piwo do dziś dnia jest "prawdopodobnie najlepszym piwem.." po dość głośnym procesie. Ale kto by się tym przejmował na forum...

 

Tak z ciekawości próbowałem coś znaleźć o tym ponoć "dość głośnym procesie" i jakoś cisza w necie. Na wiki jest tylko:

"Carlsberg's tagline "Probably the best beer in the world" was created in 1973 by Saatchi and Saatchi for the UK market. It began to appear in company corporate ads around the world from the 1980s onwards."

 

Może tobie się uda coś znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności