Skocz do zawartości

Wzmak słuchawkowy za $8.50?


g_betiuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Malas mam identyczne odczucia co do dźwięku, z A820 robi się IFP'kowe brzmienie. Trochę szkoda, że szczegóły pozostają na dalszym planie oraz uderzenie w talerze jest jakieś takie "radiowe". To co mi się podoba to fajny wykop, to mnie trochę zaskoczyło w wzmaku :) Szkoda że nie ma żadnego wyłącznika, wzmacniacz włącza się po wetknięciu jacka od słuchawek, informując nas o tym małą czerwoną diodą.

Co do szumów to są porównywalne do IFP :)

Nie wiem jak się dobrać do wnętrzności, bo chciałbym sprawdzić na jakiej to kostce jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4R, mnie te szumy przeraziły tak szczerze..

 

z szuflą odczucia? Dostajemy basu, który nie jest szczególwy, bardziej zmiękczony, do tego stopnia, że dostajemy prawie papke- ale za to z kopnięciem. mamy szeleszczący(ale głupie słowo) wokal i bas, który wdziera się wszędzie.

boli mnie ten brak szczegółowości, bo to jest to co ja chyba najbradziej doceniam w dźwięku..

 

hehe, tego faktycznie nie ma jak otworzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podpiąć może to czegoś mniej ciepłego, sprawdzałem i z szuflą jest strasznie (szufla jest też dość mocno zaszumiona), z RH10 też nie najlepiej to brzmi (zbyt ciepły i ciemny). Najlepiej mi to brzmi z A820.

Myślę że jak za taką kwotę to całkiem fajny gadżet bo wzmakiem to ciężko nazwać. Może się dobrze sprawdzić jako napęd dla małych pasywnych głośników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi dzisiaj nano przyjdzie.. ja myślałem, że szufla jest zimniejsza tak szczerze..

ale podłączyłem właśnie do integry w laptopie i tu mi się podoba kurna.

bas staje się punktowy, z ******aszczą mocą z uderzeniem przy czym wokal nie staję się zamulony.. ale szczegółowości dalej mi brakuje..

 

NO I TO KURNA SZUMI JAK CHOLERA! strasznie mnie to drażni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten FiiO jest bardziej dedykowany do słabych źródeł, właśnie typu integra w laptopie, czy parówka no-name, bo w takich przypadkach bufor(nazwijmy po imieniu :P), o ile nie jest tragicznej jakości, może faktycznie tylko pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni, wiesz co właśnie napisałeś? :D

 

"Według mnie, za 25 zł nic lepszego się nie spodziewałem" :D

 

Mi się do takich cudów nie pali. Jak będę potrzebował wzmacniacza, kupię coś porządnego. 25zł piechotą nie chodzi i kupować tylko z ciekawości - nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj katuje e3 na nano i mamlepsze spostrzeżenia niż na szufli czy ifp..

tzn- daje basu, ale dalej basu bardzo sztucznego, wokal nie jest tak masakrowany jak był wcześniej, a średnica nie jest tak szeleszcząca. Natomiast dalej to szumi jak bałtyk latem..

 

no i wczoraj postanowiłem pójść z tym na spacer.. nano+she9500+fiio e3=multum kabli w kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności