Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

HD800

KT 3000zł (licytacja od 500zł)

"Podłączone były pod kino domowe" WTF! Klamstwo jak nic, koles kupuje sluchawki z gornej polki i podlacza pod kino domowe ... tiaaa ...jasne. Na drugim zdjeciu widac dziabnieta krawedz,

i to juz chyba drugi, czy trzeci wlasciciel, po numerze seryjnym kojarze ;).

 

@down

"Akurat ta krawędź, to normalny objaw używania tych słuchawek :)"

Tzn. krawedz sama sie wyszczerbia, od sluchania/patrzenia? :P Sorry, jak sie obchodzisz, tak masz ;). Ja je wlasnie chyba widzialem na Allegro niedawno, ten niski numer seryjny byl tutaj poruszany.

 

Edit2

Bakus1233, zalezy, co rozumiesz przez "normalne odkladanie". Ja takie (wszystkie!) sluchawki odkladam na miekka podkladke, bo wiem ile sa warte, i ile moge stracic przy ewentualnej ich odsprzedazy. Skoro ktos

ma inne podejscie, to omijam szerokim lukiem takie "xtra oferty" ;). Nowe mozna kupic za ok 3500zl, takze cos nie aktualne masz dane na temat ceny :P.

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta krawędź, to normalny objaw używania tych słuchawek :)
Ja tych hd 800 nigdzie wcześniej nie widziałem a na pewno nie na allegro.

@PENDRAGON
To jest raczej odprysk lakieru od normalnego odkładania słuchawek, jak mają 2/3 lata, to według mnie nie ma się o co czepiać.. Jak chcesz mieć idealne, to są nowe za 4500-5000zł :P
Ostatnie hd800 z allegro miały inny numer seryjny: http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd800-i4917273849.html

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiecie coś o HD800 to może wiecie coś o HD600, kupiłem używane - pierwsza generacja, rok prod. 1997. Dostałem w bardzo ładnym stanie, ze świeżo wymienionymi padami i wypranymi dodatkowo (od porządnego audiofila) i kabel też był nowy. Czy czas użytkowania wpływa(?) / czy istnieją wzmianki o innym brzmieniu wcześniejszych i późniejszych generacji?

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiecie coś o HD800 to może wiecie coś o HD600, kupiłem używane - pierwsza generacja, rok prod. 1997. Dostałem w bardzo ładnym stanie, ze świeżo wymienionymi padami i wypranymi dodatkowo (od porządnego audiofila) i kabel też był nowy. Czy czas użytkowania wpływa(?) / czy istnieją wzmianki o innym brzmieniu wcześniejszych i późniejszych generacji?

I tak powinno być czyste, dawno temu kupiłem plecak foto moje zdziwienie czysty wyprany

Co do hd600 albo masz jasny (lepsze kontury) albo ciemny (lepsze przestrzeń) materiał pod padem wokoło głośnika na tej ramce.

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

HD800

KT 3000zł (licytacja od 500zł)

Niski numer seryjny, szału nie ma.

Audiofilski żarcik?

Co oznacza, że niski jest nr seryjny dla Sennheiser'ów HD800?

Mądre, audiofilskie głowy twierdzą że były przynajmniej dwie rewizje HD800, pewność na aktualną masz powyżej 20000...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba okazja, nowy po 220, używka za 170 ;)

 

Chyba, że doliczymy wygrzewanie, jako usługę odpłatną, to wygląda pewnie tak, że sam bezpiecznik to 10 zł, 150 zł wygrzewanie, 10 zł list.

 

Używany, rodowany bezpiecznik audio Furutech 4A. W cenę wliczona wysyłka listem poleconym priorytetowym. Dlaczego warto kupić używany bezpiecznik: - nie trzeba już go wygrzewać, co w przypadku Furutecha trwa długo. - ponadto ten, którego sprzedaję kilka lat grał w jednym urządzeniu i nie był wyciągany. Zatem jego wygrzanie jest jednokierunkowe - wystarczy że Kupujący spróbuje jednego z dwóch kierunków i od razu wybierze ten właściwy. A to jest duża różnica - kiedyś "ćwiczyłem" to na innym urządzeniu, - ponadto Furutech to Furutech. Nowe są po 220 zł + koszt wysyłki. Alternatywą były bezpieczniki Padis - ale już ich nie ma. A inne bezpieczniki typu Synergistic Research, Hi-Tuning itp - grają inaczej. Furutech to Furutech.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Allegro, ale OLX.pl

Bardzo rzadki okaz: Monitory Studyjne Fostex PM-2 (8" woofer) za głupie 800 zł!!! Odbiór w Pile

http://olx.pl/oferta/kolumny-monitory-studyjne-aktywne-fostex-pm-2-CID751-ID8kNLh.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności