Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung Z5 4GB 6 godzin do końca bez kabla

http://www.allegro.pl/item609755662_samsun...ack_czarny.html

Sam bym wziął ale jest jak dla mnie za bardzo porysowany a mój 2 gb mi starcza.

Edit: a jednak zalicytuję 4gb za 50zł to się opłaca tym bardziej że mam kabelek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR60 - The Grado SR60s have better audio quality, but not by all that much, and are slightly more comfortable. If you just run down the numbers, the two headphones are quite similar. The deal-breaker? The SR60s cost a wallet-friendly $70. Though the HFI-2200 headphones certainly look and feel as though they were made out of better materials, we don't think the cost of materials makes up for a $230 deficit.

 

 

Sennheiser HD 555 - The HD 555 headphones are really just a better, cheaper version of the HFI-2200s. The HD 555s have far better audio quality (with distortion so low audiophiles swoon), are more comfortable, and cost a healthy amount less than the HFI-2200s. The HD 555 headphones win this match-up.

 

Zresztą link do porównania Ultrasone z kilkoma innymi rywalami:

http://www.headphoneinfo.com/content/Ultra...-Review-482.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała ta recka jest strasznie negatywna, ja szczeze uwazam ze jezeli jest to teoretycznie lepszy model od moich 780 ( ktore zwreszta za zamkniete ) to napewno nie graja gorzej... i bardziej basowo, na pewno nikt od ich basu nie umrze, śmiem twierdzić ze kolesie z tamtej recki nie wygrzewali tych słuchawek...

 

Słuchawki na pewno stawiają na dynamiczne wesole brzmienie, mocny głeboki dynamiczny bas, czysta wyraźna góra... i mięsisty środek, do tego jeszcze dołóżmy specyficzną Ultrasonowską scenę która ce****e sie świetna lokalizacja dziwiekow.

 

no chyba ze te slucahwki sa padaka i graja gorzej od sr60, hd555 i pewnei cal! tez ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała ta recka jest strasznie negatywna, ja szczeze uwazam ze jezeli jest to teoretycznie lepszy model od moich 780 ( ktore zwreszta za zamkniete ) to napewno nie graja gorzej... i bardziej basowo, na pewno nikt od ich basu nie umrze, śmiem twierdzić ze kolesie z tamtej recki nie wygrzewali tych słuchawek...

 

Słuchawki na pewno stawiają na dynamiczne wesole brzmienie, mocny głeboki dynamiczny bas, czysta wyraźna góra... i mięsisty środek, do tego jeszcze dołóżmy specyficzną Ultrasonowską scenę która ce****e sie świetna lokalizacja dziwiekow.

 

no chyba ze te slucahwki sa padaka i graja gorzej od sr60, hd555 i pewnei cal! tez ;)

 

Ale jeśli z kolei wierzyć recenzji to bardziej nam się opłaca kupić nowe HD555, które ostatnio zaczęły lekko tanieć na allegro i potencjalnego nabywcę wyjdą lekko ponad 300zł...

 

Z resztą już ktoś się na nie skusił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMFG. Cud boży się wydarzył, er6i na allegro:

http://allegro.pl/item610401885_etymotic_research_er6i.html

 

Oryginały?

Jeśli tak, to nie licytujcie.

 

Wara, moje! Byłem pierwszy :P (ale i tak kto da wyżej ten wygra...)

 

Chce je porównać ze swoimi Shurkami i te które mi mniej podpasują to lecą w komis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wara, moje! Byłem pierwszy :P (ale i tak kto da wyżej ten wygra...)

 

Chce je porównać ze swoimi Shurkami i te które mi mniej podpasują to lecą w komis :P

Zapewniam Cie że wybierzesz shure ;) do Phonakowego grania im bardzo bardzo daleko jeśli tego szukasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cie że wybierzesz shure ;) do Phonakowego grania im bardzo bardzo daleko jeśli tego szukasz ;)

 

Z ciekawości szukam czegoś nowego... Musze mieć po prostu w domu jakąś armaturę na trochę żeby sprawdzić czy iść w tą stronę, jeżeli chodzi o sprzęt portable.

 

Shure E2c mi na razie bardzo odpowiadają, szczególnie że gdy grają wraz z Shufflą Igen możemy mówić o synergii :) (k_urczak chwile słuchał takiego połączenia i chyba mu się spodobało... :P )

 

(A może ktoś po prostu się ze mną podmieni za Shurki lub coś innnego z sygnaturki na parę dni żebym mógł przesłuchać? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności