Skocz do zawartości

Kupić iPod NANO IIG czy IIIG?


KanekS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jordan.boss

@KanekS, zrozum, że iPod Nano, to nie są najwyższe loty, jeśli chodzi o dźwięk. Nano 3 Gen., to tylko kolorowa zabawka, która ładnie świeci i potwornie się rysuje. Nie ma mowy o używaniu tego odtwarzacza do sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

do czytania e-booków sie nie nadaje... kompletnie filmy tez ciezko ewentualnie w lozku z bliska to cos tam sie da. A rozmiary sa smiesznie wrecz male, waga tez, o dziwo bateria specjalnie na tym nie ucierpiala...

 

sluchawki philips she 9500 w tej cenie nic lepszego chyba... swoja droga nawet daja rade szczegolnie patrzac na cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

no oryginalne licz z wysylka 60 conajmniej

a w tej cenie kupisz ep630 = kupa

panasonic hje200 podobne do philipsów z tego co czytalem

no i w sumie tyle...

 

kupilem ostatnio philipsy zamowilem siostrze dziewczyny sluchalem i niezle sa... troche przebasowane i nie tlumia ale spory skok od epek chociaz nie mozesz za te pieniadze cudów oczekiwać... lepsze pewnie sa ksc 75 ale to nie doki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
To rpawda, że te Philips SHE 9500 słabo izolują od otoczenia?

tak bo to sluchawki otwarte, ale cos tam tlumia... napewno gra to na ulicy lepiej niz zwykle pchelki, jesli chcesz zamkniete to kup panasonici tylko ze nie sluchalem ich opieram sie na tym co czytalem...

 

edit:

epki zamulone są strasznie, philipsy sa nieco jasniejsze i bas jest troszke lepiej kontrolowany i ogólnie lepiej brzmiacy wolalbym philipsy jakbym mial wybierac i ewentualnie zrobil seal mod moze on cos wiecej da jesli chodzi o izolacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@KanekS, z całym szacunkiem, ale jesteś niereformowalny. Jeśli chodzi o dźwięk Nano 3 Gen., to tu jest niewiele lepiej, niż w przypadku Nano 2 Gen., którego krótki opis sam w tym temacie zamieściłem. Liczyłem na to, że może uda mi się ciebie przekonać do tego, że nie jest to najlepszy wybór, a ty, zdaje się oczekiwałeś "poklepania po ramieniu" i o dziwo, znaleźli się tacy, którzy to zrobili... Zresztą, po co ja się tak produkuję, skoro nikt mnie nie słucha? Sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

może chlopak po prostu chce odtwarzacz ktory ma po prostu grac i byc ipodem, nie wymaga jakosci iriver/cowon... nie rozumiem co Cie tak boli w tym... chce ipoda to kupi ipoda i tyle... zagra lepiej niz parowa czy mp4 z allegro a wydaje mi sie ze chlopak nie oczekuje duzo wiecej a ipody nie sa takie tragiczne jak je niektorzy opisuja... takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KanekS, z całym szacunkiem, ale jesteś niereformowalny. Jeśli chodzi o dźwięk Nano 3 Gen., to tu jest niewiele lepiej, niż w przypadku Nano 2 Gen., którego krótki opis sam w tym temacie zamieściłem. Liczyłem na to, że może uda mi się ciebie przekonać do tego, że nie jest to najlepszy wybór, a ty, zdaje się oczekiwałeś "poklepania po ramieniu" i o dziwo, znaleźli się tacy, którzy to zrobili... Zresztą, po co ja się tak produkuję, skoro nikt mnie nie słucha? Sam nie wiem...

 

może chlopak po prostu chce odtwarzacz ktory ma po prostu grac i byc ipodem, nie wymaga jakosci iriver/cowon... nie rozumiem co Cie tak boli w tym... chce ipoda to kupi ipoda i tyle... zagra lepiej niz parowa czy mp4 z allegro a wydaje mi sie ze chlopak nie oczekuje duzo wiecej a ipody nie sa takie tragiczne jak je niektorzy opisuja... takie moje zdanie

 

"Niereformowalny" mów sobie do kolegów nie do mnie.

Ja potrzebuję poprostu odtwarzacz który jest iPodem bo od wielu lat bardzo dużo czytałem o takich i wkońcu chciałem go przetestować!

Nie jestem jakimś audiofilem! Skoro wcześniej wystarczała mi chińska MP4 + słuchawki Creative za 50 zł to jak mówicie iPod gra nieporównywalnie lepiej to wiem że będę zadowolony!

 

Pytanie do użytkowników tych ajPodów: Czy rzeczywiście IIG i IIIG potrafią grać ciągle przez minimum 20 godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafią...samego grania bez zabaw, gier, klikania i majstrowania -> czytaj: wygaszony wyswietlacz.

 

no epki sa zamulone. ale w połączeniu z podem nie jest tak zle jak np z clixem, ktory i tak juz jets ciepły. wowczas nieposób słuchac.

a jak juz jestesmy w temacie to czy ktos słuchał nano 3g z jakąś armaturą? ciekaw jestem opinii bo mnie cos ciagnie na nowe słuchawki. pod vedie ale i po poda tez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

@KanekS, jesteś niereformowalny i swoim poprzednim postem tylko potwierdziłeś moje stwierdzenie. Chcesz mieć iPoda nie dlatego, że ma dobrą jakość dźwięku, czy np. dobry stosunek jakości do ceny, tylko dlatego, że jest iPodem. Padłeś ofiarą amerykańskiego marketingu, nie oszukujmy się. Nie dziw się moim postom, bo chcę cię przed tym ustrzec. Zrozum, że można po prostu dużo lepiej wydać te pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę poprostu kupić iPoda! Jak mi nie podpasi to sprzedam i kupie np iRivera rozumiesz?

 

potrafią...samego grania bez zabaw, gier, klikania i majstrowania -> czytaj: wygaszony wyswietlacz.

No to ja bym głównie słuchał i ekran właśnie by był wygaszony.

 

 

Pozatym w grę weszła nowa opcja - zamiast iPoda kupię PSP... Hmmm... I będzie dodatkowo konsolka do gier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@KanekS a skad jestes bo jak z Wrocka to jesli chcesz to jestem w stanie umozliwic ci posluchanie ipoo i innego np vedie a3 sanse clip i express wtedy moglbys sam ocenic czy Cie to zadowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności