Skocz do zawartości

FW do irier 799


Gość vesol

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chciałbym zmienic firmware mojego playerka z imm na ums

pamietam, ze kiedys na forum byl temat, obrazujący wszystkie rozniece róznych wersji(kr, eu, us itd), ale teraz za chiny nie moge tego znalezc

czy ktoś moglby mi doradzic jaka wersjea jest najlepsza, i jakie ograniczenia w stosunku do wersji imm ma wersja ums?

z góry dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na UMS jest wolny transfer w obie strony. Doinstaluj plug-in do Total Commandera, o którym było tu wiele razy. Firmware wgrałbym którykolwiek 1.75, bo różnic żadnych nie słyszę. Teoretycznie najlepszy jest koreański, bo nie ma ograniczenia mocy do 15mW jak US, a ten ostatni prawdopodobnie używa deemfazy przy korzystaniu z radia, w Europie się jej nie używa, tudzież ma inną charakterystykę. W iRiverze E10 przełącza się region radi ręcznie, i słychać różnicę w brzmieniu radiostacji, a chip radiowy w nim jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie sprawe, ze ums jest troche "okrojony", jednakze teraz przezucilem sie na linuxa i raczej nie chce miec problemu z moim playerkiem

moglibyscie mi nakreslic jakie dokladnie sa niedociągłosci w ums?

do jakiego bitrate czyta pliki itd

aha

i wiekszosc linkow do firmware na forum jest nieaktualna, moglibyscie zarzucic linkiem do jakiegos wartego polecenia FW?

z góry dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wgram nowy firmware, to potem moge zmienic oprogramowanie w odtwarzaczu, wybierają odpowiedni plik?

jesli tak to jednak na wszelki wypadek poprosze ten ums

a mozesz cos wiecej powiedziec o ifpgui? na jakiej dystrybucji uzywasz, czy nie sprawia problemow itd?

z gorydzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności