Skocz do zawartości

Jakie sluchawki douszne pod playerka? :)


Gość Luucass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie sluchawki douszne mi doradzicie do przenosniego playera w cenie max 50 zl. Wiem ze 50 złociszy to malo, ale nie moge na ten cel przeznaczyc raczej wiecej.. audiofilem jeszcze tez nie jestem smilies/smile.gif Chodzi mi o to zeby byl w nich MOCNY BAS, ktory jednak nie zaglusza sopranow i tonow srednich. Sluchawki beda podpinane do N95 (ten telefon po podlaczeniu sluchawek gra jak mp3 sredniej klasy! smilies/bigsmile.gif ) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy na komórkę to miał, a na słuchawki to skąpi wydać powyzej 50 zł. To tak jakby kupić Najdroższego mercedesa klasy C i skąpić na Porządne alufelgi.
Albo miał, albo dostał tel w promocji.. nic nam do tego. Ale przykłąd z mercedesem nie do końca trafiony, bo telefon z założenia jako odtwarzacz gra słabo i pytający (świadomie lub nie) ma rację, że nie ma co kupować niewiadomo jakich słuchawek, bo tylko pokaża niedostatki źródła, nie ujawniając jednocześnie połowy swoich możliwości.

 

Podane wyżej propozycje są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie na EP-630. Mam jednak pewien problem. Sluchawkki bede kupowac na allegro.. a tam mozna je kupic od 15 zl :/ Boje sie ze kupie nieoryginalne. Polećcie mi jakas aukcje.. :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności