Skocz do zawartości

Koss KSC55 vs KSC75


qzar

Rekomendowane odpowiedzi

PS. piecho jak ci się uda pomalować tego płąka to daj znać, ja swojego zaczynam modować biggrin.gif

Dziś wieczorem nakładam drugą warstwę, myślę że ostatnią, chyba że coś nie wyjdzie. Robisz Kamer-mod?

 

ale przecierz w realu można kupić jakieś słuchawki od których da się płąka zaporzyczyć tongue.gif

Kiedyś coś słyszałem o słuchawkach z Tesco, teraz Real. Jak macie zdjęcia i model, to poproszę...

 

EDIt#2 Te słuchawki to pewnie te Vakossy LT-26H LINK?

 

EDIT Macie fotkę, tak na szybko.

P6180408.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnego modelu ci nie dam bo nie pamiętam wiem ze były "firmy" vakoss i kosztowały 5zł

 

karmer moda już mam, płąk modyfikuje, nawet fajnie to wygląda :D

 

tak lt-26 to te ;)

a ta fotka to rzeczywiśnie na szybko, bo nic na niej nie widać :P

 

A oto efekty mojej pracy :P :

DSC00977__Large_.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja się podczepię pod temat jak już o wygodzie rozmowa była. Dziś mi w ręce wpadły moje słuchawki i uradowany ciach pudełko rozrywam i słuchaweczki na uszy. No i sobie myślę, że nie leżą rewelacyjne to je trochę podegnę. Teraz prawa słuchawka leży bardzo dobrze, dokładnie przylega i mocno siedzi na uchu. Lewa z kolei to same numery, kombinuje jak ja dobrze zgiąć i jak na razie rozbolało mnie ucho. Próbuje dogiąć tak jak jest w prawej słuchawce ale jakoś mi to nie wychodzi, bo zawsze po próbie stwierdzam, że coś jest nie tak. W każdym razie mam z tym problem. I chce się spytać czy ktoś miał podobny problem i znalazł jakiś magiczny sposób na dopasowanie tego, jakieś pomiary ucha czy coś. Jeśli mam to dogiąć na oko to będzie ciężko, bo pół dnia walczę i zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuje jak ja dobrze zgiąć i jak na razie rozbolało mnie ucho.

...zdejmuj z uszy przed doginaniem... :P

 

...a tak serio, to nie da się tego wymierzyć, wyliczyć, trzeba na czuja. Nie masz czym się przejmować, też mam inne ustawienia dla każdego ucha, możesz spróbować dogiąć zauszniki tak, żeby końcówka zausznika dotykała (lub prawie dotykała) pada, a środek łuku był odgięty. Patrząc od przodu zausznik wtedy w stosunku do padów wygląda jak " |) ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności