Skocz do zawartości

Słabej jakości dźwięk JBL 220


eminem767

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyciągnęłem pierwszą lepszą płytkę z kolekcji mojej mamy. Ślepy los wybrał album Rickiego Martina. :)

Skonwertuje album do formatu: flac, ogg, i mp3 w bitrate @320 i @128.

 

Wieczorem powiem czy była wyraźna (jeżeli tak, to jak duża) różnica między mp3 128kbps, a 320kbps. Odsłuch będą stanowić oczywiście sluchawki JBL.

Pozdrawiam.

 

 

Ricky Martin, bardzo ambitnie. Ludzie! Przecież taka pseudomuzyka jest masakrycznie zrealizowana, więc różnice pomiędzy mp3 a wave mogą być minimalne. Nie masz przypadkiem normalnej muzyki np. z ECM czy Blue Note, tylko komercyjne g do porównań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem normalnej muzyki np. z ECM czy Blue Note, tylko komercyjne g do porównań?

A mojej mamie najwyraźniej Ricky Martin się podoba, skoro miała jego album w swojej kolekcji.

Masz coś jeszcze do dodania o Wielki Stróżu Ambitnej Muzyki? Działasz mi na nerwy kolego. <_<

 

Dzięki mimo wszystko avenger za zaangażowanie

Spoko, spoko. Robie to głównie dla siebie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale zobacz, że jego słowa były kierowane prosto do mnie, to nie była jego opinia na dany temat, a wyrzut prosto w moją stronę.

 

Wrzuć na luz, nie chciałem Cię urazić, przepraszam, jeśli tak opacznie to odebrałeś. Chodziło mi wyłącznie o to, że do porównania użyłeś płyty o najgorszej z możliwych realizacji, a przecież Twoim celem było wykazanie różnicy między mp3 a PCM 16/44.1, a nie udowodnienie, że beznadziejnie zrealowana płyta CDDA nie różni się od mp3 w niskich bitrate. Owszem nie różni się wiele, ale czgo to porównanie dowodzi? Chyba tylko tego, jak poprzez niewłaściwą metodologię można zniekształcić wynik każdego testu.

 

BTW. Mojej śwp. Mamie podobało się Italo-disco, ale to nie oznacza, że płyta takiego wykonawcy ma być dla mnie wzorcem jakości realizacji CDDA.

 

Myślę, że gdy dorośniesz, to będziesz brał takie rzeczy bardziej lightowo, czego Ci oczywiście serdecznie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności