Skocz do zawartości

Sony Ericsson


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

standardowo ma mało, jak inne, ale odpowiednie sterowniki pozwalają mocno zwiększyć głośność

 

 

hmmm sterowniki to powiedz mi z kąt mogę takie sterowniki do w950i wziąć bo mi się wydaje że tu nie jest tak jak np w tym twoim w810 że wszystko robi się Farem, miałem k750 i na prawde natężenie dźwięku można było zwiększyć np przez sterowniki Toshary ale tu nie sądzę aby można było tak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sterowniki to powiedz mi z kąt mogę takie sterowniki do w950i wziąć bo mi się wydaje że tu nie jest tak jak np w tym twoim w810 że wszystko robi się Farem, miałem k750 i na prawde natężenie dźwięku można było zwiększyć np przez sterowniki Toshary ale tu nie sądzę aby można było tak zrobić

W950 to Symbian, inny system, do niego trzeba by było zastosować inne sterowniki, nie spotkałem się z takowymi, ale nie przeczę, że istnieć mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W950 to Symbian, inny system, do niego trzeba by było zastosować inne sterowniki, nie spotkałem się z takowymi, ale nie przeczę, że istnieć mogą...

 

 

sorry źle to nazwałem

 

 

są różne programy na symbiana

niektórzy potrafią je edytować i to miałem na myśli, choć wiele z nich nawet standardowo reprezentuje większą skalę głośności niż walkman

 

powiedziałem sterowniki bo myślałem o moim tel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem sobie SE w580i który to dzisiaj przeszedł pierwszy chrzest w czasie podróży autobusem. Niestety, ale nie jestem w pełni zadowolony z tego co soba prezentuje. Wcześniej miałem Irivera t30 ze słuchawkami EP635. Dzisiaj muzyki słuchałem na dołączonych do telefonu słuchawkach dousznych i co moge stwierdzić to to, że głośność w prównaniu do irivera i epek jest mniejsza, basy są ok ale dźwięk jest jakby jakiś przytłumiony. Teraz podłączyłem do telefonu epki i jakby jakość troche lepsza ale jak podgłośnie najwiecej to dalej słysze jakieś szumy ;/ Moje pytanie brzmi, czy są jakieś programy, patche, upgrady czy jak to sie tam nazywa, które polepszają jakość i głosność dźwięku w SE ? I drugie pytanko, czy jeżeli bym kupił karte pamieci 4GB i zapełnił ją muzyką to czy przez to może telefon mi wolniej chodzić?

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem sobie SE w580i który to dzisiaj przeszedł pierwszy chrzest w czasie podróży autobusem. Niestety, ale nie jestem w pełni zadowolony z tego co soba prezentuje. Wcześniej miałem Irivera t30 ze słuchawkami EP635. Dzisiaj muzyki słuchałem na dołączonych do telefonu słuchawkach dousznych i co moge stwierdzić to to, że głośność w prównaniu do irivera i epek jest mniejsza, basy są ok ale dźwięk jest jakby jakiś przytłumiony. Teraz podłączyłem do telefonu epki i jakby jakość troche lepsza ale jak podgłośnie najwiecej to dalej słysze jakieś szumy ;/ Moje pytanie brzmi, czy są jakieś programy, patche, upgrady czy jak to sie tam nazywa, które polepszają jakość i głosność dźwięku w SE ? I drugie pytanko, czy jeżeli bym kupił karte pamieci 4GB i zapełnił ją muzyką to czy przez to może telefon mi wolniej chodzić?

 

pozdrawiam :)

 

 

mozesz wgrywac sterowniki dźwięku, ale to W2.0 więc właściwie nie uzyskasz lepszej jakości z tego telefonu

z powodu 4GB karty nie będzie wolniej chodził, ale może zamulać tuż po włożeniu karty (przez ok. minutę bedzie ja zczytywał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kiedyś czytałem w k800 można zrobić walkmana z w850 lepsze sterowniki lepszy dźwięk jak to zrobić pogrzeb po forach se, a co z gwarancją, możesz ją stracić bo zmiana sterowników jest ingerencją w soft telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki. Szkoda że nie da sie nic z głośnością zrobić ale może na zdrowie mi to wyjdzie :)

 

Jeszcze będe musiał sie przejechać autobusem z epkami na uszach i wtedy dopiero ocenie różnice bo w cichym pomieszczeniu to jednak nie to samo jest.

 

pozdrawiam

 

 

na epkach zagra głośniej niż na hpm-70

 

 

można do k800 wrzucić stery od W850 czy W880, ale najlepiej kombinację -cześć z walkmana -zeby grał dobrze -cześć z k790i -zeby było czysto i głośno podczas rozmów i na głośniku czyli W880i@K790i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można do k800 wrzucić stery od W850 czy W880, ale najlepiej kombinację -cześć z walkmana -zeby grał dobrze -cześć z k790i -zeby było czysto i głośno podczas rozmów i na głośniku czyli W880i@K790i :)

 

żeby mi ktoś tylko jeszcze powiedział jak to zrobić i czy wogóle warto :P i czy naprawdę traci się gwarancję?? a może da się to zrobić jakoś legalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ooo tak forum centrumse jest naprawdę supper. Pamiętam swoje początki jak się bałem żeby sobie fona nie zepsuć =) Wszystkim którzy mają jakiegoś fona ze stajni se polecam to forum i taka przyjazna atmosfera (jak np. tutaj) czego niestety nie można powiedzieć o pspoland :angry: xD xD xD pozdro 4 all !!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności