Skocz do zawartości

Sony Ericsson


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem okazję chwilkę (1 utwór, nawet niecały) posłuchać MP3 na odtwarzaczu w S-E K500i na wbudowanym głośniczku ... ten odtwarzacz to chyba tam na siłę wepchnęli (zresztą 12MB na wszystko i brak możliwości wykorzystania kart flash to potwierdza).

 

Jak by mi się udało przesłuchać go na słuchawkach (280PRO albo 71SL) to zrobię mały update tego posta.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaki model SE... wiadomo, najlepszy sound w najwyższych modelach - w k700i brzmi elegancko [jak na tel] no i 41 mb pamięci

 

ja mam k300i i jest łyso :( - kiepsko

 

Za to polecam Ci poczekać, bo w niedługim czasie wchodzi w końcu w800i - b.ciekawa propozycja.Poczytaj na stronie producenta www.sonyericsson.pl

 

 

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania co do komórek - zapraszam :)

to moje "hobby" - szczególnie SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inni uzytkownicy moga sie wypowiadac czy nie?? :angry:

 

W800..to jest to..soczysty dzwiek juz z glosniczka - karta 512MB do 1GB rozszezalna..ekstra sluchawy..ale cena <_< na dzien dzisiejszy..prawie 2000PLN poczekam jeszcze se ze 2 lata na tansza komore z dobrym odtwarzaczem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz od jakiegoś czasu K500i i tak się zastanawiam jak to jest z nim bo słuchawek to do niego nie mam a podłączenie normalnych jest niemożliwe (bez przejściówki) :(

Na dzwonki w MP3 to ten głośniczek się nawet nadaje :)

 

Własnie miałem na mysli ten W800i a raczej K750i. Czy modele W800, K750 i D750 różnią się tylko wyglądem i tym, że W800 może odtwarzać muzyke nawet gdy jest wyłączony?

Poza tym to te telefoniki mają być kompatybilne z kartami nawet... 4GB :ph34r:

 

Wiem, że taki odtwarzacz napewno jakością nie dorównuje playerkom iRiver/iAudio i właśnie to mnie wkurza. Chcę mieć fonik z możliwościami W800/K750/D750 ale nie chcę dopłacać za odtwarzacz, z którego i tak nie będę korzystał!! Zależy mi na dzwonkach MP3 i aparacie 2 mpix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęka mi opadła

[edit] cóż... już wiadomo jaki jest najlepszy "komórkowy grajek" :) mam tylko nadzieję że obsługuje OGG a nie ATRAC3plus, bo jednak napis "walkman" niepokoi duszę... ;)

Raczej na pewno obsługuje atrac, w końcu to sony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..na zywo prezentuje sie znakomicie..bylem zaskoczony jego doskonalym wykonaniem..co prawda nie mialem okazji posluchac ajki dzwiek jest z sluchawek..ale fakt jakie one sa juz jest bardzo optymistyczny..w koncu sony nie robi byle jakich sluchawek..

 

moim zdaniem pierwsza komorka w ktorej przylozyli sie do jakosci odtarzacza mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ Publius_Enigma ja mam i5 a tata K750i.....

 

Zrobiłem porównanie i wygląda to następująco. Zacznę od radia. W SE jest RDS (jak dla mnie plus). Jednak chodząc po domu (w jednym uchu słuchawka z SE a w drugim z i5) znacznie częściej SE gubi sygnał radiowy. Jeśli tak samo zachowuje się podczas chodzenia na dworze to do kitu z takim radiem.

 

Ogólnie w SE dźwięk w słuchawkach jest bardzo basowaty....jak dla mnie aż za bardzo. Próbowałem dobić do podobnego brzmienia w i5....(eq na roc, BBE na 10 i Mach3Bass na 10) i było prawie identycznie z basem. Jednak w i5 jest więcej wysokich dźwięków i tym samym brzmi to znaczenie lepiej (mniej przytłumione). Postanowiłem jeszcze założyć gąbeczki na słuchawki w i5 i.......teraz bas brzmi lepiej niż w 750 :) Osobiście nie słucham muzyki z tak dużą ilością basów wiec i5 wypada lepiej.

 

Jeszcze jedna różnica....jak w i5 przełączasz się na radio to jedziesz chyba na normalnych ustawieniach eq bo nie ma już np takiej ilości basu. W SE cały czas jest tak samo wiec teoretycznie lepiej.

 

MP3...... wszystko jak najbardziej poprawnie. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Porównywałem na tych samych utworach i jak najbardziej ok.

 

Jedyna wada jak dla mnie to, że SE ma tylko 64 MB na karcie i chyba 32 MB w telefonie. Można dokupić karty ale to bardzo droga impreza:(

 

Dyktafon. W SE zbiera dużo lepiej tzn. nagrania są dużo głośniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MEMORY STICK PRO DUO 1GB trzeba liczyć min 300 zł (allegro) wiec jakby nie patrzeć taniej niż taki playerek. Zgodzę się również ze stwierdzeniem KHRoN-a

...to jednak zawsze mniej szpargałów po kieszeniach ;]

 

Małe uzupełnienie testu.....dokopałem się w SE equalizera....no i jest tam taka opcja, mega bass.......(chyba wszyscy się już domyślają o co chodzi)..... teraz basu jest jeszcze więcej niż w i5, ale tak jak już wcześniej pisałem dla mnie aż za dużo.

 

Prawda jest taka, że następne telefony będą dysponowały jeszcze lepszymi odtwarzaczami i funkcjami. Będą dysponowały wszystkim tym co playerki.....albo będą jeszcze lepsze. Przypuszczam, że następny model Sony będzie bardzo dużą konkurencją dla mp3playerków.

 

Już nie mogę się doczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapomniałem o nowych SE jak teraz kupowałem playerka... fakk :P

 

... jakbym sprzedał mój obecny telefon to mogłem sobie kupić nowego SE i kartę pamięci... O_o tylko ostatecznie pożegnałbym się z OGG :/ i tak źle i tak niedobrze... ale fajnie pomażyć o noszeniu jednego klocka w kieszeni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem możliwość odsłuchu MP3 na SE W800 i niestety słuchawki to jedna wielka porażka, dzwięk płaski, bez dynamiki, bas czysto symboliczny. Po zamianie na "sennheisery" z iFP-899 dźwięk bez większych zastrzeżeń. Moim zdaniem po zmianie słuchawek SE W800 to całkiem ciekawa altenatywa na rynku odtwarzaczy MP3. Niezły telefon, niezły aparacik fotograficzny z 2 mln pix i AF, no i całkiem przyzwoity odtwarzac MP3. Dostępna pamięć - 512 MB. Przyznam że jeśli miałbym kupować odtwarzacz właśnie teraz to miałbym spory problem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

SE k750i to to samo co w800 :) ta sama płytka główna, inne oprogramowanie tylko i obudowa, a wgranie softu z w800 do k750 to nie problem. no i oczywiscie inne słuchawki dodawane do w800 i karta z wieksza pojemnoscia w zestawie. cena też jest różna :) osobiście mi się bardziej podoba 750-tka ;) tak sobie powoli planuje jej zakup na kwiecień-maj jakoś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam k700i, i nawet gdybym mógł dokupić 512mb nigdy bym tego nie zrobił, bateria w telefonach jest ... słaba... a w połączeniu mp3 + telefon to wypada kiepsko, wole oddzielny odtwarzacz, na baterie którą moge kupić w kadym kiosku :] Czy tak bardzo przeszkadza wam coś w kieszeni wielkośći zapalniczki ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He..co Ty za głupoty gadasz??!! Ja swój telefon ładuje co 2 dni (podłączam do kompa na 1 godzine- w tym czasie laduje inne kawalki). To mi wystarczy by nie martwic sie o stan baterii w ciagu dnia..Od kiedy go nabyłem ani razu na miescie nie przestala grac muzka i zawsze jestem pod telefonem..

 

Baterie w telefonach muzycznych trzymaly kiedys krotko(i baterie po pol roku sie do niczego nie nadawaly). Idziemy na przód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham od 3 do 5 do godzin dziennie.. W moim przypadku wszedzie gdzie sie nie rusze mam gniazdka.. Jesli mam ochote moge go nawet na uczelni ladowac (gdybym nie dotarl do domu)...

 

Jednym zdaniem. W moim przypadku bateria to zaden problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności