Skocz do zawartości

Licznik Postów, Avatary


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami na forum co do tych spraw, założyłem sondę. Chciałbym poznać Wasze zdanie na te tematy.

 

1. Co sądzicie o liczniku postów każdego użytkownika?

a ) wszytsko powinno zostać po staremu

b ) zlikwidować licznik postów i status (np. początkujący, bardzo zaawansowany)

c ) zostawić sam status (np. początkujący, bardzo zaawansowany)

 

2. Co sądzicie o wielkości avatarów?

a ) pozostawić je takie, jakie są

b ) zwiększyć maksymalną rozdzielczość (jeśli tak, do podaj orientacyjną maksymalną dozwoloną rozdzielczość)

c ) zlikwidować avatary

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już się palisz do nowego tematu to chociaż podaj linka do miejsca gdzie i jakich okolicznościach powstało zapotrzebowanie na taką sondę.

PS. Ja żadnych opcji wyboru nie widzę, może powinniśmy poczekać aż moderator czy administarator takową ankietę przygotuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Powinienem ale nawet o tym nie pomyślałem...

 

Przy tej sondzie miałem jak najbardziej dobre intencje. Chodziło mi w niej tylko o zdanie współużytkowników tego forum.

 

Sondę zmodyfikowałem.

 

Moje odpowiedzi:

1. c

2. b, np. 90x90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. a- nie bedzie offtopów i gamoni to nie bedzie problemu, do tej pory takiego problemu nie było. Jak już napisałem to nie forum powinno się zmieniać, tylko zachowanie co poniektórych użytkowników

2. a- nie są ani za duże ani za małe. weźcie pod uwage że nie wszyscy mają szybkie łącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. a- Myśle że problem of nalerzy rozwiązać inaczej. Licznik możnaby jedynie wyłączyć dla działu hp.

2. a- Jest mi to obojętne jednak ze względów jakie podał Regie lepiej nic nie zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik postow jest mi obojetny bo nie liczy sie to ile ktos ma postow, tylko to czy jego posty wnosza cokolwiek do dyskusji. wiec jesli licznik zostanie to ok, jesli zosatnie usuniety to tez ok.

 

a co do avatarow to proponuje zostawic je takie jakie sa bo niektorzy userzy ktorzy maja wolniejsze lacza mogo pozniej narzekac na zbyt duzy rozmiar avatarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) dla mnie licznik może pozostać ale skoro jest to tak kontrowersyjne to dla świetego spokoju a

co do statusu. Może zostać ale możnaby zmienić poszczególne stopnie. Obecne sa bardzo oficjalne. A gdyby tak wymyślić kilka stopni w jakiejś smiesznej konwencji zeby nie bylo suche "poczatkujacy" "zaawansowany" "bardzo zaawansowany". może jakieś stopnie związane z playerami, aktywnościa na poszczególnych działach hmm... <_< ?

 

2) a

 

nie widze powodów dla których zwiększać rozmiar avatarów. Juz o tym napisałem wcześniej a sprawa szybkości łącza niektórych użytkowników to dla mnie kolejny argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności