Skocz do zawartości

Heeeeeeeeelp


mianoh

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zarobilem troche grosza he he i dostalem zajawke na nowego mp3playera!!Zasiegnalem jezyka i...nie widze nic innego oprocz iRivera!!Dokladnie mowiac,tzn piszac :D chodzi mi o H320.Nie mam pojecia czy to dobrze czy zle,bo jeszcze miesiac temu nic nie wiedzialem o tej firmie...

Piniazki nie graja tu roli,bo jak juz pisalem jestem straszelnie bogaty :P...Oczywiscie bez przesadyzmu... Chodzi mi przede wszystkim o odtwarzacz mp3,w mniejszym stopniu o zgrywanie zdjec z mojego aparata:),a takze o dysk twardy...po prostu,kieszonkowy twardziel he he.Jak juz pisalem jestem zaslepiony iRiverem i chcialbym zasiegnac rady innych.Z gory dziekowa!!Po\zdro dla kibicow pilkarskich,tych "zlych" i tych prawdziwych!!Narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam H320/H340 chyba bardziej jak iPoda (dopuki się nie dowiem jakie pliki on konwertuje do MP4 a jakie odtwarza bez konwersji) :]

 

H3x0 to pliki OGG, filmy (bajer, ale miły i przyjemny :]), pliko OGG ;] , doskonała jakość dźwięku, SRS, masywny, pojemny... tylko dokup słuchawki klasy EX71 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Jesli sie na czyms nie znasz to sie nie odzywaj Goa. Porownaj jakosc dzwieku iAudio, czy jakiegokolwiek innego odtwarzacza z iHP 140 z firmware Rockbox. Jak mowilem idz sie bawic na innej piaskownicy.

...a lyzka na to: niemozliwe :lol::lol::lol:

Niezly buc z Ciebie :lol: Jakosc dzwieku playerow porownywalem w 3 sklepach, zeszlo caly dzien, ale czego sie nie zrobi dla eksperymentu :D I wynik wyszedl jasny: wyrazne lepsza jakosc dzwieku w produktach iAudio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc dzwieku playerow porownywalem w 3 sklepach, zeszlo caly dzien, ale czego sie nie zrobi dla eksperymentu  :D  I wynik wyszedl jasny: wyrazne lepsza jakosc dzwieku w produktach iAudio  :D

:D Ja tez je porownywalem... :). A porownywales moze serie iHP100/H100 z zainstalowanym ROCKBOX (bo to o TO tu chodzi), z dobrymi sluchawkami (powiedzmy klasy Sensaphonics) podlaczonymi do WYJSCIA OPTYCZNEGO (tylko ta seria iRiver'a ma takie i tylko ta seria ma wejscie/wyjscie optyczne ze wszystkich playerow wogole), ale whatever... :D :D :D (osmieszaj sie dalej :D)

 

 

[bTW- to ja pierwszy na tym forum wspomnialem o iAudio X5 :D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a moje iFP-599T to co ma? :P i dlaczego jest to w pełni sprawne wyjście optyczne? ;] a iMP-500? ;]

... insza inszość że WEJŚĆ nie mają, ale do słuchawek nie trzeba wejścia ;]

Sorry, nie dopowiedzialem- chodzilo o DAP (nie maja te oparte na hdd); wiem, ze nie trzeba wejscia- mowilem o wyjsciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a moje iFP-599T to co ma? :P i dlaczego jest to w pełni sprawne wyjście optyczne? ;] a iMP-500? ;]

... insza inszość że WEJŚĆ nie mają, ale do słuchawek nie trzeba wejścia ;]

Sorry, nie dopowiedzialem- chodzilo o DAP (nie maja te oparte na hdd); wiem, ze nie trzeba wejscia- mowilem o wyjsciu.

...osmieszaj sie dalej :lol:

 

a porownywalem na Shure E4c (nalezacych zreszta do Chomerosa :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam przesadzacie. Oba playerki grają na wysokim poziomie :)

Mianoh, do X5 nie będziesz miał rockboxa ;)

 

G3 gra troszkę inaczej od iFP-180. Brzmienie tego pierwszego wydaje mi się ciut rozjaśnione natomiast tego drugiego ocieplone. Ponadto iRiverek gra głosniej ;) Porównywałem na HD 280 Pro. Bardziej mi się podoba raczej brzmienie iRivera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...osmieszaj sie dalej  :lol:

 

a porownywalem na Shure E4c (nalezacych zreszta do Chomerosa :P )

Zanim twoj nastepny post bedzie skasowany... :lol:

 

Zrozum, ze hardware iHP100/H100 jest lepszy od iAudio X5- chociaz pod wieloma wzgledami sa podobne. Maja np. podobne zintegrowane procesory Motoroli (SCF5250) i ALi M5636 Hi-Speed USB 2.0 OTG PIO/DMA Interface Controller. Miazdzaca przewaga iHP, jesli o dzwiek chodzi to wyjscie/wejscie optyczne.

 

Rockbox nie doda do iAudio wyjscia/wejscia optycznego :lol:, a to powoduje znaczaca roznice. Z tego co mowisz nie slyszales zadnego playera serii iHP 100/H100, wiec nie wiesz o czym mowisz (a ja slyszalem X5)...

 

Tak, tylko ze Shure to nie jest klasa Sensaphonics :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie tego pierwszego wydaje mi się ciut rozjaśnione natomiast tego drugiego ocieplone.

Bardzo podobaja mi sie te okreslenia :)

 

Szkoda ze nie mialem okazji testowac flasha iAudio, porownywalem natomiast glosnosc H10 i H320 z X5 i tu wyraznie na korzysc tego drugiego. Najwiecej czasu spedzilem z X5 vs. ifp-799 i musze prezyznac ze po 2 dniach zaczalem czuc wyrazna roznice w brzmieniu, ktorej na samym poczatku nie wyczuwalem.

 

EDIT:

Tak, tylko ze Shure to nie jest klasa Sensaphonics 

 

Shuuureeee, taki profi akustyk jak Ty, wyczuwa czywiscie kazdy niuans :lol: Zapomniales jeszcze dodac ze masz chip w mozgu (???) ktory, dodatkowo uwrazliwia Cie na wszystkie dzwieki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Goa - Prosił bym używanie argumentów a nie wyzywanie się. To do niczego nie prowadzi.

 

Jak napisał Okropnicki. Użytkownik uzyskał odpowiedz na pytanie. Temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności