Skocz do zawartości

ładowanie


xehele

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przegaldalem to forum i jakos nei moglem znalexz jak sie laduje odtwarzacze wlasnie z tej serii, gdzie wejde na innych stronach to jest inaczej napisane raz pisza ze sa na baterie akumlatory, raz ze jest wbudowany i ladowac mozna przez usb, a raz ze na usb i ze jest tez dolaczona przejsciowka i ze ladowac mozna z normalnego gniazdka i samochodowego. Mam takie pytanie do posiadaczy albo tych co na bank wiedza. Jak to jest naprawde?? bardzo prosze o dopowiedz bardzo mi na tym zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do normalnego gniazdka

w zestawie jest zasilacz :)

trochę lipne jest to, że nie można wyłączyć opcji ładowania przez usb, zawsze kiedy podłączasz pod usb to player się ładuje

ja wolałbym ładować pełnymi cyklami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, a i jeszcze jedno pytako, ostatnie to juz chyba bedzie;)

więc:

czy jeśłi ściągne sobie iriverka z tej seri to czy zasilacz bedzie działał w polsce?? czy raczej nie?? (bo coś mi sie zdaje, że nie), a czy w takim wypadku mozna dokupic taki zasilacz w polsce?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno pytanko :P czy po załadowaniu plików o innym formacie niz *.mp3/*.ogg zalozmy ze np *.doc moge skopiowac go normalnie? bo nei moglem sie zabardzo doczytac, bo gdzies bylo wspomiane na forum o blokadzie plikow, czy ta blokada tez tyczy sie innnych formatow niz muzyczne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzies ze jest taka przejściowka ktora pozwala uzwac zasilaczy dolaczonych do playerkow z USA, wiec to chyba o to chodzi tak ? wiecej nic nie wiem, ale warto popytac po sklepach RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem iFP-995 w Nowym Jorku, dolaczony jest zasilacz z wtyczka amerykanska, ale nawet na Allegro mozna kupic przejsciowke za chyba 7 zl. Na przejsciawce zawsze jest napisane, ze obsloguje urzadzenia do X wat, player nie potrzebuje duzo, wiec moze byc badziewna. W praktyce z ladowarki sie nie korzysta, bo laduje sie przy okazji podlaczania do komputera, a bateria trzyma naprawde dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj na zasilaczu na nalepke to, co pisze po "input" i przepisz tu na forum. Byc moze zasilacz jest uniwersalny i moze pracowac na 110v jak i na 220 (moj z impa moze o0). Wtedy potrzebna bedzie jedynie malutka przelotka, ktora grosze kosztuje... A takie transformatory "przejsciowki" czesto sie fajcza... (chyba o to takie cos Ci chodzilo w Twoim poscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
... W praktyce z ladowarki sie nie korzysta, bo laduje sie przy okazji podlaczania do komputera, a bateria trzyma naprawde dlugo. ...

Moja praktyka jest zupelnie inna wiec nie uogolniajmy. Wlaczac komputer tylko po to zeby przez 3 godziny ladowac aku w playerze :o

szkoda pradu, halasu itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie transformatory "przejsciowki" czesto sie fajcza... (chyba o to takie cos Ci chodzilo w Twoim poscie)

Dokładnie. Takie coś mocno się grzeje i ma duży pobór mocy, chociaż z drugiej strony taki player chyba aż tego tak nie obciąży?

 

Chyba starczy... ;q

 

Huhuhuh, takie coś to bym się bał do ręki wziąść ;q...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności