Skocz do zawartości

[recenzja]Pentagram Eon Cineo


McCzarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Voq!

Właśnie twoim sposobem rozwiązałem problem z tym wkurzającym piskiem, a myślałem że kończy się o wiele gorzej, ponieważ nabyłem 2x sztuki, jeden dla kolegi i tu taka klapa.

Świetne urządzenie, a tutaj te cholerne piski, i stracony czas na kupno urządzenia, które nie potrafi normalnie odtworzyć dźwięku. A 1 miejsce w PCWK!

 

Ogólnie urządzenie sprawia pozytywne wrażenia, jest solidnie zbudowane, oczywiście nie jest to jakiś iriver czy iPod, ale posiada mocną stronę, do której właściwie go nabyłem: odtwarzanie filmów. Tą rolę spełnia bardzo dobrze, ekran jest świetny, wbudowany głośniczek też jest dobry, obraz jest bardzo ostry i wyraźny no i wielka zaleta nie potrzebne żmudne konwertowanie do mniejszych roździelczości. Po prostu wrzucasz plik, i się cieszysz.

 

Miałem wprawdzie lepsze odtwarzacze produkcji chińskiej niż ten, ale chociaż funkcji dodatkowych jest mu trochę brak, to odtwarzacz używa się świetnie, ma dosyć wygodne sterowanie.

 

Na temat nagrywania dźwięku, przy ustawieniu "lepszej" jakości, dźwięk jest nagrywany z szumem, czyli piskami, trzaskami itd. Zaś przy gorszej jakości nie ma tych dolegliwości, ale niestety jakość próbkowania pozwala używać to to nagrane, tylko do podstawowych zastosowań, np notatek głosowych.

 

PS. Jeżeli jest potrzeba mogę podesłać dobrej jakości zdjęcia, ponieważ pisanie nowej recenzji chyba nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze po co się w niektórych miejscach powtarzać, a no jeszcze stwarzać bałagan w recenzjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm to trochę kiepsko szukałeś - jest w jednym temacie odnośnie kradzieży firmware od Vedii przez Pentagram :P Jest w załączniku plik (który był umieszczony na serwerach strony Pentagramu) :P

 

Swoją drogą to hej :) Sam zamówiłem w poniedziałek Eona Cieno (jeszcze nie doszedł) więc jak dostanę go tylko to napiszę jakie są moje wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w poniedziałek dostałem swojego Eona Cineo, no ale jakoś się nie złożyło do napisania "recenzji" na jego temat. Recenzja będzie jedną z pierwszych moich recenzji na taki temat (właściwie w sprawie mp4 to pierwsza :P). Od razu także powiem, iż nie jestem żadnym audiofilem, oraz nie mam kosmicznych wymagań. W sprawie zdjęć to mogę wstawić, jeśli kilka osób będzie chciało, ale od razu mówię, iż zrobione telefonem - kiepska jakość... A więc zaczynamy...

 

Pudełko

Pudełko jak pudełko, dużo informacji, zdjęcie odtwarzacza no i reklama firmy :P. O dziwo po angielsku -_- Z przodu możemy zobaczyć jaki model mamy, ja zamówiłem "Eon Cineo 2GB P 5115-2". Po otwarciu z prawej lub lewej strony (trochę ciężko się wyjmuje bez "zagięcia" tekturowego boku/zakładki, otrzymujemy plastikowe pudełeczko troszkę mniejsze od tego tekturowego. Na samej górze znajdziemy odtwarzacz, a w nim:

- ładowarkę sieciową (bez kabla - zobaczymy w niej "wejście" usb)

- ładowarkę samochodową (patrz wyżej)

- kabel usb (dodam, że bardzo krótki...)

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

- pokrowiec

- słuchawki (na to poświęcę osobny punkt)

Sterowników nie ma bo i nie potrzeba (ważne, aby chwilkę poczekać po podłączeniu odtwarzacza do USB po raz pierwszy aby zainstalowały się sterowniki automatycznie).

Ładowarka sieciowa - mobilna, fajna, mała, ma nawet diodę sygnalizującą, jednak po naładowaniu do końca playera nie zmieniła się (na odtwarzaczu dalej leciała animacja ładowania - możliwe, że przez to, iż użyłem własnego kabla usb-miniusb).

Ładowarka samochodowa - wygląda nawet nawet, jednak najwyższych lotów raczej nie jest ;P Co prawda jeszcze jej nie używałem ale chyba nie będzie z nią problemów

Instrukcja obsługi - niezła, w języku angielskim i polskim, ważniejsze rzeczy są opisane.

Kabel - strasznie krótki (max 50cm :/), a tak to jak kabel zwykły, może być...

Słuchawki - wraz z nimi dostajemy komplet 3 "wtyczek" gumowych różnej wielkości. Kabel jest w miarę długi, około metra, jednak wydaje się jakby był wykonany z "gumy", przez co strasznie się zwija, skręca itd. po np. trzymaniu w kieszeni. O jakości dźwięku powiem w innym punkcie.

Pokrowiec - jak to pokrowiec. Player się zmieści, ale nic więcej i tu pojawia się "zgryz". Przydało by się, aby "sznureczek" do zawieszenia na szyi był w osobnej "przegródce" + miejsce na słuchawki (osobna "przegródka", mogło by być nawet ze sznureczkiem"), a tak trzeba je nosić osobno.

 

 

Obudowa

Obudowa jest dosyć solidnie zrobiona, tylna część jest estetyczna, widnieje na niej "znak wodny" z nazwą odtwarzacza oraz jego pojemnością. Przód także wydaje się niezły, chociaż nie zdjąłem jeszcze folii ochronnej. Jak już jestem przy niej to powiem tak: jest strasznie źle naklejona (krzywo) + jest za wielka przez co przy każdym wkładaniu do kieszeni/pokrowca trochę zagina się róg (już mi prawie cała odchodzi folia :/) no i jeszcze smyczek dali do tego aby łatwiej było ją zdjąć... W ogóle nie przemyślane... Przyciski są tak jak wyżej pisali małe, ciężko się z początku je trochę wciska, ale po kilku dniach użytkowania można się spokojnie nim obsługiwać. Na początku także zdarzało mi się, że wciskając prawy przycisk z 3, wcisnął się i prawy i środkowy (są jakby połączone).

 

Firmware

Niezły jest chociaż i nie bez wad. Menu jest bardzo intuicyjne i nieźle rozplanowane. Poruszanie się po muzyce jest trochę żmudne przy większej ilości plików. Języki dostępne to polski, angielski i chiński. MOżna ustawić także jedną z 8 tapet, aktualną godzinę i datę (dla kalendarza). Na spory plus zasługuje tutaj eksplorator, dzięki któremu możemy przeglądać wszystkie (a przynajmniej większość ;p kilku w folderach nie widział mi) pliki oraz je usuwać. Szkoda, że nie znalazły się tu takie opcje jak: kopiuj, przenieś, usuń folder. Błędami prawdopodobnie firmware są także: stuki przy poruszaniu się po menu przy oglądaniu filmów czy słuchaniu muzyki, oraz pisk. Solucje do obu problemów podam na koniec recenzji. Występuje tu także problem z blokadą klawiszy - otóż czasami nawet gdy jest ustawiony przycisk na blokadę, nie ma blokady, a czasami przy zdejmowaniu blokady tak naprawdę się nie zdejmuje. Pomaga wtedy jedynie ponowna próba zdjęcia/założenia blokady. Niestety nie wiem czy jest to wywołane firmware, czy czymś innym.

 

Video

Filmy w AVI chodzą po prostu bosko. Zwolnić mogą raz na 20minut, no ale nie jest to wcale uciążliwe. Interfejs przy oglądaniu filmów także jest bardzo dobry, widać poziom baterii, aktualny stan odtwarzania (odtwarza, pauza, przewijanie) głośność, czas jaki już oglądamy/jaki nam został do końca filmu oraz pasek postępu. Można także zmieniać "wielkość" filmu (tzn czy ma zostać odtworzony aby pasował względem ekranu, czy w oryginalnym rozmiarze. Można także przeskoczyć do danej minuty/godziny+minuty w filmie, powtórzyć film od początku lub puścić od sceny, na której skończyliśmy oglądać ostatnim razem ten film (cofa także o 5 sekund, aby nie zgubić np. połowy słowa). Odtwarzacz nie czyta niestety napisów co jest jednak dużym minusem :/.

Ekran - jest bardzo dobry, duży, nieźle wykonany, dobry kontrast, nie jest pixelowaty, po prostu bardzo dobrze odtwarza się na nim filmy/zdjęcia itd.

 

Muzyka

Jest wiele eq do wyboru, jednak jedynym rozsądnym wyborem jest MSPlayFX. Wbudowany głośniczek nie jest ani najwyższej klasy (chociaż w cichym miejscu dla mało wybrednego może wystarczyć) ani nie gra głośno, przez co nie posłuchamy sobie z kolegami na przerwie muzyki czy obejrzymy film. Słuchawki - o ich "budowie" rozpisałem się przedtem, teraz jak grają. Są zdecydowanie głośniejsze niż głośniczek wbudowany, więc jeśli o to chodzi to powinno wystarczyć. Jakość nie jest może super, ale dla mnie nie-audiofila wystarcza. Oczywiście czasami jednak dźwięk nawet mnie nie zadowala, ale jeśli nie masz pieniędzy na nowe lub nie jesteś wybredny, takie powinny Ci wystarczyć.

 

Inne

Zdjęcia - niestety jest przybliżenie ich tylko 2x więc nie opłaca się wgrywać zdjęć o wielkiej rozdziałce, są takie opcje jak przybliż, oddal, obróć w prawo, lewo itp. Jakość wyświetlania zdjęć jest bardzo dobra.

eBook (.txt) - nieźle, co prawda odstępy po polskich literkach są za wielkie, ale da się przeżyć. Są też 2 tapety gładkie, na których nie ma problemu z czytaniem tekstu co powinno zadowolić maniaków "eBooków w wersji txt" ;)

Radio - Podoba mi się, iż można zapisywać stację, a potem między nimi tylko przeskakiwać i nie czekać aż złapie sygnał. Utrudnieniem tutaj jest wymagana obecność słuchawek... Jakość odbierania nawet nie w mieście jest bardzo dobra.

Dyktafon - raczej mało przydatne, ale zawsze coś. Słabo nagrywa, a w wersji dobrej nagrywa się także szum, więc tak czy siak najlepiej to nie jest rozwiązane...

Stoper - mało przydatne tym bardziej, że przeskakuje co powiedzmy 0.03161 sekundy przez co super dokładny to on nie jest...

Kalendarz - niezły, jednak możliwość czytania powiedzmy z pliku txt w jakimś formacie i przyklejanie informacji do danych dat było by dobrym rozwiązaniem. Może być, ale czymś super nie jest... ;)

Zabrakło mi tu gier, przez co oprócz muzyki i filmów dużo na nim nie porobimy. Mam nadzieję, że w następnej wersji będzie to poprawione (wersji FF, obecna jaką posiadam do 2.20 :)).

 

MP4<--USB-->Komputer

Tutaj jeśli chodzi o wymianę plików to kompletnie poległ player. Filmy o rozmiarze 600-700mb przerzucają się przez ponad 10 minut, co jest naprawdę kiepskim wynikiem... Jeśli chodzi o np. 30*mp3 to tu wygląda sprawa nawet nieźle. Oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń...

 

Błędy (+ rozwiązania)

 

Piszczenie (stukanie):

Podczas słuchania muzyki i naciskania guzików (np. zmiana głośności, chodzenie po menu) słychać denerwujący pisk.

Jak naprawić:

Wystarczy w opcjach wyświetlacza (w zakładce ustawienia) zmienić jasność z 3 na 1 (to najwyżej)

 

Stukanie (w różnych momentach):

Po np. włączeniu mp4'ki słychać w słuchawkach stukanie.

Jak naprawić:

Wystarczy włączyć jakąś piosenkę lub film i wyłączyć (lub dalej oglądać/słuchać :P) i stukanie zniknie.

 

Wyłączanie się filmów

Przy oglądaniu filmu (nie robieniu nic na playerze) czasami może "zresetować" się player (po prostu zobaczymy animację taką jak przy wlączaniu playera oraz menu główne (dalej po polsku itd.))

Jak naprawić:

Nie wiem... Wciąż nad tym pracuję i szukam, ale jak znajdę odpowiedź na pewno napiszę.

 

Blokada przycisków

Zacina się blokada przycisków (i zablokowanie i odblokowanie (to 2 częściej))

Jak naprawić:

Na razie pomóc może jedynie ponowna próba zablokowania/odblokowania lub przy odblokowaniu przejechać przyciskiem aż na play (czasem pomaga). Jeśli dowiem się jak to na stałe naprawić napiszę.

 

EDIT!!! Ekhm :P O dziwo, jest tak, iż gdy ekran jest wyłączony (np. podczas słuchania muzyki) nie możemy bezpośrednio zablokować klawiszy (od razu) czy odblokować, należy najpierw wcisnąć jakiś przycisk, aby obudzić playera i dopiero można to wykonać... Wciąż jednak trochę "dziwnie" rozwiązane :/

 

 

Porada!!!

Warto od razu kupić wersję 4GB lub 8GB gdyż 2GB to zdecydowanie za mało na 3-4-5 filmów + trochę mp3 :) Sam jestem zmuszony kupić kartę microSD 4gb. Jak kupię to napiszę czy działać będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamieszczam linka do kilku sampli rmvb do testów. W nazwach są ich rozdzielczości:

 

http://tinyurl.com/samples-rmvb

 

Bardzo bym prosił o podanie w tym temacie, które z tych rozdzielczości działają na odtwarzaczu, a które nie. W imieniu innych zainteresowanych z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Playerek nie radzi sobie niestety z APE w mode high, tylko normal przy którym mocno sie zamula ale bangla ;)

Reszta jak tu już pisano... piszczenie, pukanie i absolutny moim zdaniem hit: resetowanie sie ustawień - to jest masakra jakaś i nie powinni sie wygłupiać tylko odrazu połatać ten soft i dać na download ;)

Bardzo miło się ogląda, choć nie każdy avik pójdzie, to zależy od użytego kodeka, nie każdy pójdzie z soundem (jeśli np. jest w WMA), FLV z YouTube spoko, ale z Break.com z większym bitrate już nie, ogólnie... nie jest źle ;)

Do "mobilnego" słuchania muzyki IMHO playerek nadaje się średnio (szczególnie w firmowym kondoniku ;)), bo klawiszologia powala, szczególnie rozwiązanie regulacji głośności to jakaś masakra, mój sfatygowany Zen Stone przy nim to mistrzostwo świata w ergonomiczności ;)

Jednak mimo wszystko polecam, za te pieniądze i po dolożeniu 8GB mamy do dyspozycji całkiem przyzwoite i pojemne urządzeniem, mam nadzieje tylko, że nastąpi jeszcze jakis nowy, poprawiony firmware do niego...

Moje 3 grosze ;P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Piszczenie trzaski - było! Idzie to rozwiązać... Nie powiem jak bo trzeba samemu nauczyć się szukać i przeglądać poprzednie posty, a nie od razu bez niczego wrzucić "3 grosze" i cieszyć się...

2. "resetowanie się" - zapomniałem o tym napisać. Zdarza się głównie przy przewijaniu filmów (rzadko przy oglądaniu) a przy muzyce wcale. I nie jest to też resetownie się z ustawieniami, a zwykłe wyłączenie/od razu włączenie na nowo playerka... Drażni trochę ale... Cóż poradzić... Nowy soft może poprawi to... Jeśli takowy wyjdzie...

3. Co do avików z własnych filmów to wszystkie jakie wrzuciłem na razie mi chodzą :)

4. Co do flv to nie wiem czy jest tu "limit" bitrate, jednak moim zdaniem limit wielkości pliku (po prostu wrzuciłem 20minutowy flv z bitrate takim jak inne filmiki z yt i nie poszło :/)

5. Ta, rozwiązanie z dźwiękiem (głośnością) to masakra... :/ Ale cóż poradzić...

6. Także polecam - za te pieniążki (udało mi się wyrwać jeszcze taniej niż 200zł z przesyłką na allegro, do tego karte zamówiłem microSDHC 4gb - niby nie obsługuje ich ale inni pisali, że tak. Jak dostanę to napiszę w tej sprawie ;).

 

PS. Filmiki właśnie zasysam, zaraz dodam jak co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Piszczenie trzaski - było! Idzie to rozwiązać... Nie powiem jak bo trzeba samemu nauczyć się szukać i przeglądać poprzednie posty, a nie od razu bez niczego wrzucić "3 grosze" i cieszyć się...

2. "resetowanie się" - zapomniałem o tym napisać. Zdarza się głównie przy przewijaniu filmów (rzadko przy oglądaniu) a przy muzyce wcale. I nie jest to też resetownie się z ustawieniami, a zwykłe wyłączenie/od razu włączenie na nowo playerka... Drażni trochę ale... Cóż poradzić... Nowy soft może poprawi to... Jeśli takowy wyjdzie...

 

1. Ja sie nie pytam jak to rozwiązac, bo potrafie czytać, potwierdzam jedynie to, co zostało już tu napisane i wcale się nie cieszę btw...

2. Pisząc o resetowaniu się settingu mam na myśli resetowanie się settingu, czyli powrót tapety, języka etc. do ustawień defaultowych o czym też tutaj pisano i co ja także potwierdzam, najcześciej po połączeniu via usb, ale i normalnym OFF/ON

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że byłem jedną z bardzo nielicznego grona osób, które te piski zauważyła, a tu się okazuje, że każdy to ma. Mniejsza z tym, piski są przy określonych ustawieniach podświetlenia (przy "1" też tylko cichsze). Ja sobie radzę z tym tak, że ustawiam na "1" i na 5 sekund, więc podczas słuchania muzyki jest to praktycznie niezauważalne. Faktem jest jednak, że jest to poważna wada. Co do formatu APE potwierdzam, są duże problemy z odtwarzaniem (lub całkowitym brakiem odtwarzania). Ergonomia jest do kitu, w kieszeni nie ma możliwości sprawnie przechodzić między utworami, ale nie oszukujmy się - gdzieś te 3" musiały się zmieścić. Trzeba się przyzwyczaić, albo zmienić odtwarzacz ;) Ale ten wyświetlacz... cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

 

Swojego Eona Cineo kupiłem jeszcze przed wakacjami za ok 340 zł ( 8 GB ver).

Pobawiłem się raptem 2 tygodnie później wypadek na rowerze przeleciałem przez kierownice i upadek prosto na wyświetlacz <_< Rower skasowany a Pentagram dalej grał :D Niestety po powrocie do domu zauważyłem że wyświetlacz popękany i co za tym idzie tylko biało-czarne plamy na nim :o Tak sobie leżał przez 4 miesiace dziś mnie coś tknęło żeby go sprawdzić i ku mojemu zdziwieniu po naładowaniu i intuicyjnemu właczeniu piosenek ładnie je odtwarzał. B)

 

Zastanawiam się ile może kosztować wymiana tego wyświetlacza ( w zasadzie to pewnie najdroższa rzecz w tej zabawce :angry: ) w serwisie Pentagramu. MP4 jest na gwarancji ale uszkodzenie jest mechaniczne nie z winy producenta więc za free raczej mi tego nie wymienią :(

Miał ktoś z was już podobny problem? Powierzchnia wyświetlacza jest dość duża a szybka zabezpieczająca do twardych się raczej nie zalicza więc może komuś też się trafił podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel kiedyś miał podobny problem ale nie z pentagramem tylko z ZENem i... odmówili. powiedzieli, że nie wymieniają wyświetlaczy, nawet przy zapłacie za serwis i wyświetlacz. Najlepiej napisz do serwisu... na mmv.pl jest od serwisu ich produktów w Polsce. Skłonny jestem powiedzieć, że pentagram może powalczyć o klienta może pójść Ci na rękę i Ci to zrobić... a mówię tak gdyż kiedyś Tracer - Ci od ubódów i zasilaczy, wysłali mi cały przedni panel od budy.. uwaga tylko po podaniu im adresu (SIC!). byłem w szoku. nic nie chcieli: "Pan poda adres to wyślemy" - rzadnego ale czy pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje:D

Nie należę do osób zorientowanych w nowinkach i zatrzymałam się jeszcze na etapie walkmanów...więc prosze o wyrozumiałość:)

Skoro już znalazło sie rozwiązanie zagadki przycisku "stop"....może ktos wytłumaczy mi dlaczego, gdy wrzucam foldery z kolejnymi albumami poszczególnych artystów na odtwarzacz...pojawiają sie tak jakby kopie tych folderów....co prawda puste ale jednak..w zdjeciach...?

z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem wersję 8GB - i nie mam powodów do narzekań. Piski są obecne tylko w menu, znikają podczas słuchania muzyki lub stają się bardzo ciche podczas oglądania filmów. Do tych ostatnich również żadnych zastrzeżeń, ponieważ odtwarzacz gładko wyświetla DivXy (320x240 i 400x240 - a tylko takie chwilowo sprawdzałem) - bez zacięć, błędów, zawieszeń itp.

 

Nie mam także problemu z resetowaniem się odtwarzacza - wydaje mi się, że dzieje się tak przez zbyt długie przytrzymanie dolnego przycisku w pozycji "OFF" - a dokładniej przytrzymanie go do czasu wyłączenia się odtwarzacza powoduje reset (tak jest zresztą w instrukcji). Włączam zawsze trzymając przycisk, na oko, przez dwie sekundy, i nie mam żadnych problemów. Zaznaczam, że przez moment odtwarzacz zupełnie nie daje tego po sobie znać, wyłącza się dopiero po krótkiej chwili.

 

Jedyne co mnie martwi to stan plomby gwarancyjnej, ponieważ jest ona tak delikatna, że wyciera się podczas użytkowania. Obawiam się, że nie przetrzyma zbyt długo. Na dodatek nieco irytuje mnie brak możliwości ustawienia własnej tapety (niby nieznaczący gadżet, a cieszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jest wreszcie nowy firmware do CINEO wersja fw 2.3

 

Według oryginalnego opisu co zmieniono:

 

Lista zmian:

Dodano trzy gry: Snake, Tetris i Puzzle.

Dodano możliwość ukrycia górnego paska menu (zegar, bateria).

Dodano obsługę OGG.

Dodano opcję automatycznego przyciemnienia ekranu bez gaśnięcia podświetlenia.

Dodano 10 tapet.

Dodano funkcję zapamiętującą trzy ostatnio wstrzymane utwory muzyczne.

Dodano możliwość wyświetlenia informacji z Tagów ID3 podczas odtwarzania.

Usunięto problem ?pisków? zależny od siły podświetlenia ekranu.

Poprawiono działanie zmiany trybu wyświetlania video.

Poprawiono działanie włącznika Stereo funkcji Radio.

Poprawiono dzielenie tekstu w plikach TXT funkcji eBook.

Poprawiono czas automatycznego wyłączania playera.

Poprawiono interwały pokazu slajdów funkcji Zdjęcia.

 

+ tego nie opisali ale też poprawiono PLiterki (zniknęła pusta spacja po PLiterce) ;-)

 

INSTALACJA TEGO FW to GROZA (3 podejścia + nerwy że uwaliłem odtwarzacz)

W WinXP trzeba postępować dokładnie według opisu dla... WinVISTA, ale warto !!!

UWAGA !!! UPGRADE KASUJE CAŁĄ PAMIĘĆ !!! Kopia jest konieczna.

 

Tapety - nadal nie do użycia (szczególnie dla ebooków ;-))

Gry - raz spróbujcie... nigdy więcej tego nie zrobicie ;-)

Piski - wreszcie....

Dzielenie tekstu w ebookach - SUPER! (polecam sprawdzić DUŻĄ czcionkę ;-)

ogg - nie sprawdzałem... (mam trochę podejrzeń odnośnie formatów.. sprawdzę może w weekend ;-))

auto wyłączanie playera - NARESZCIE koniec z rozładowanym akumulatorem :-)

 

Pozdrawiam

Robik

 

Aktualizacja:

Jak na razie okazało się że do listy formatów doszedł microsoftowy .wmv !!!

Dalsze testy w weekend.

 

Aktualizacja:

Dodane również .3gp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INSTALACJA TEGO FW to GROZA (3 podejścia + nerwy że uwaliłem odtwarzacz)

W WinXP trzeba postępować dokładnie według opisu dla... WinVISTA, ale warto !!!

UWAGA !!! UPGRADE KASUJE CAŁĄ PAMIĘĆ !!! Kopia jest konieczna.

 

Tapety - nadal nie do użycia (szczególnie dla ebooków ;-))

Gry - raz spróbujcie... nigdy więcej tego nie zrobicie ;-)

Piski - wreszcie....

Dzielenie tekstu w ebookach - SUPER! (polecam sprawdzić DUŻĄ czcionkę ;-)

ogg - nie sprawdzałem... (mam trochę podejrzeń odnośnie formatów.. sprawdzę może w weekend ;-))

auto wyłączanie playera - NARESZCIE koniec z rozładowanym akumulatorem :-)

 

Pozdrawiam

Robik

 

Aktualizacja:

Jak na razie okazało się że do listy formatów doszedł microsoftowy .wmv !!!

Dalsze testy w weekend.

 

Aktualizacja:

Dodane również .3gp ;-)

 

 

Witam

czy już testowałeś wszystko, ponieważ też wgrałem to oprogramowanie i to za pierwszym razem i wszystko ładnie pięknie ale zgroza klawisze zaczęły wariować kiedy naciskam "esc" nie chce wychodzić z niczego tylko włącza się regulacja głośności, czasami załapie normalnie tzn 1 na 5 naciśnięć i inne guziki też świrują a wcześniej takich problemów nie było i czy jest możliwość powrócenia do starego fw lub wgrania go od c6???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności