Skocz do zawartości

[recenzja]Pentagram Eon Cineo


McCzarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu wejście USB (od cineo) mi raz działało, a raz nie. Pewnego dnia się wkurzyłem i za mocno włożyłem kabelek do wejścia i mi się owe wejście ułamało, tak że teraz prawie luźno chodzi i się teraz całkowicie kaput. I mam teraz pytanie, czy mam szansę, że mi uznają to na gwarancji? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich. Ja mam problem już opisywany wcześniej lecz lekarstwa nie znalazłem. Otóż postanowiłem zaktualizować mój eon cineo do 2,31 i sciągnołem sobie programik i plik z pentagram.pl. Wrzuciłem wg info do cineo. Odpaliłem aktualizacje i zaczeło się aktualizować a na końcu się wyłączył. Natepnie podłączyłem i wgrałem sterowniki i tu KONIEC. Bo pisze w instrukcji by odpalić program i włączyć restore. Sęk w tym że gdy jest podłączony eon cineo wyskakuje "bezpieczne usunięcie urządzenia" i nie widać partycji w "mój komputer" Powinno być podaj. rk27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się nad kupnem tego cudeńka za takie $$ :)

Ile ten player pracuje na 1 sesji akumulatorka? Mp3/Filmy/ Mix? Dzięki

Około 3 h mp3 i tyle samo się ładuje.Na filmach dokładnie nie sprawdzałem, może 1 film obejrzysz.Za kilka dni odpowiem jak sprawdzę. Generalnie nie warto kupować lepiej dołożyć kasy i kupić coś lepszego. Szkoda Kasy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie ładowanie baterii 4 godziny

Średnia wytrzymałość baterii #FILM# przy ustawieniach :jasność wyświetlacza 3 i głośność na poziomie 15-19 4godziny 30minut (rekord ponad 5 godzin )

Średnia wytrzymałość baterii #MUZYKA# Tylko raz mi się zdarzyło mieć ją włączoną "nontoper" podczas wycieczki wyszło jakieś 10 godzin 30 minut przy głośności 13 MSplayFX Pure Bass i zgaszonym wyświetlaczu (czasami zmieniałem piosenki i szukałem po katalogach więc trzeba tu wliczyć troszkę czasu )

Jeśli chodzi o szybkę to jest to hartowane szkło.Na razie nie mam ani jednej rysy no ale to zależy jak kto dba.

POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem od wujka odtwarzacz Mp4 firmy Pentagram Eon Cino 2Gb. Ale jest problem z właczeniem go. Nie mogę go właczyć jedynie jak podłącze pod ładowarkę sieciową się włączy ale jak go zaraz odłącze od ładowarki wyłancza się sam i niewiem co może być z tym.Komputer go wykrywa normalnie można wszystko przeżucać z kompa na Mp4.Próbowałem go zaktualizować ale gdy wchodze ustawienia>ustwienia systemowe>aktualizacja> klikam na aktualizacje i wyskakuje błąd "Brak aktualizacji". I niewiem co mam z tym zrobić. Proszę waso pomoc bo ja jestem w tym zielony i nie czaje tego wszstkiego. :unsure: Proszę napiście coś tutaj lub na moj numer gg:6215261. Pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem z moim odtwarzaczem...

Do dzisiaj popołudnia wszystko działało OK, ale kiedy próbowałem go włączyć wieczorem mignął tylko wyświetlacz na biało. Jak podłączam go do ładowarki wyświetlacz świeci się na biało, tak samo jak go podłącze do komputera, który go przy okazji nie wykrywa. :blink:

Wiecie co może być nie tak, czy da się to jakoś naprawić?? Czy zostaje tylko składać reklamację(która i tak nie wiadomo czy zostanie przyjęta) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ten problem był opisany, bo miałem to samo z R Touch.

1. Włącz odtwarzacz

2. Spróbuj wcisnąć taką sekwencję przycisków, aby włączyć muzykę.... jeśli usłyszysz granie, jest ok... aby zmienić FW, to wciśnij taką sekwencję przycisków, aby włączyć Firmware Update i podłącz do kompa... jakoś tak, nie pamiętam. Poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mi się w ogóle nie włącza, mignie tylko na biało, przy podłączaniu do USB lub ładowarki świeci się cała na biało co nie powinno się dziać, więc skoro przy włączaniu w ogóle się nie świeci, znaczyło od razu, że się żadna muzyka nie włączy, bo odtwarzacz się nie włącza.

Z tym sposobem, tak jak myślałem- nie podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

cześć,

 

zastanawiam się nad zakupeł eon cineo. Niestety nikt nie jest mi w stanie powiedzieć, czy urządzenie będzie rozpoznawało znaki francuskie w plikach txt? Obawiam się, że nie bo przecież języki menu to tylko polski i angielski, chciałabym jednak zweryfikowac to przed jego zakupem. Czy jakiś posiadacz eon cineo może pozbawić mnie złudzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum więc witam.

Mam problem z tym właśnie odtwarzaczem. Przez dwa miesiące słuchałem muzyki i odtwarzacz spisywał się świetnie, jednak pewnego razu coś się spsuło.

Odtwarzacz grał na dwa głosy - na głośniku i na słuchawkach. Jednocześnie. Ale co tam dało się się słuchać muzyki więc spoko. Jednak tydzień potem nie dało się go włączyć. Gdy naciskałem (przeciągałem) przycisk włączenia pojawiał się biały ekran i...nic. Po kilku próbach ponownego włączenia MP4 nic się nie stało. Gdy podłączyłem ją do ładowarki odtwarzacz zaczął się....jarać, a biały ekran jak był tak był...

Czy to się da jakoś naprawić, czy możliwe jest tyko oddanie na gwarancję?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam ;]

 

EDIT: Przepraszam nie zobaczyłem posta na górze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim cineo 8gb. Na stronie producenta napisane jest że odtwarzacz będzie współpracował z formatami flac i ogg, a po wgraniu owych plików do odtwarzacza pliki nie działają. Plików flac nie uznaje wogóle za pliki muzyczne, a po próbie otworzenia pliku ogg wyskakuje komunikat "błąd". Czy komuś się coś takiego zdarzyło? Czy komuś udało się odinstalować i zainstalować na nowo firmware?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności