Skocz do zawartości

[recenzja]Pentagram Eon Cineo


McCzarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, pojawił się Firmware 2.31 (nie wiem czy to beta czy już gotowa wersja). Znaleźć możecie go tam gdzie poprzedniego (download.pentagram.eu....)

 

Soft tak jakby nic nie wnosił a jedynie miał poprawić (co mu nie wychodzi za dobrze) :/ Problem z kartą MicroSDHC dalej występuje :/ Proszę o pomoc bo sam już nie wiem, chyba mi czytnik kart poszedł albo coś innego :/

dodałem do sprzętu kartę 8GB microSDHC.

złe wieści dla Ciebie, soft wersja 2.30 i działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 4GB microSDHC class6 od sandiska... Ale to nic, odesłałem sprzęt w tamtym tygodniu (we wtorek) na gware razem z kartą... Liczę na wymianę sprzetu lub poprawienie (jeśli się da) tego problemu... Próbowałem też 2GB i nie działała u mnie :/... Jak mi odeślą, a problem dalej będzie występował to ich chyba... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dzisiaj do serwisu pentagrama (MMV) co z moją mp4, z tego co się dowiedziałem sprawdzali włącznie z moją kartą microSDHC i podobno wszystko działa, żadnych błędów, problemów z uruchomieniem itd. Nie będę się sprzeczał i liczę, że dojdzie sprawna. Jeśli nie to wyślę na serwis jeszcze raz, tylko teraz z załączonym filmikiem co się z nim dzieje... :/ Trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: w specyfikacji Pentagrama Eon Cineo piszą, że "Eon Cineo jest pierwszym odtwarzaczem na świecie, który odtwarza bezpośrednio pliki AVI, FLV (z serwisów Google Video™, YouTube™ i Dailymotion) a także RM i RMVB. Jeszcze nigdy wcześniej oglądanie filmów nie było tak łatwe. Wyobraź sobie, że wystarczy przenieść pliki video do pamięci odtwarzacza i nacisnąć „PLAY". To wszystko. Bez konwersji plików". Czy może mnie ktoś oświecić w jaki sposób mogę bezpośrednio przenieść pliki (filmiki) z serwisu YouTube do Pentragrama albo chociażby jak je zapisać w jakimkolwiek moim folderze bezpośrednio na kompie? Nie jestem w stanie zapisać jakiegokolwiek filmu z YouTube na swoim komputerze, zostają tylko w serwisie albo zapisują się w postaci linka do strony serwisu YouTube. Co powinnam zrobić by swobodnie je stamtąd ściągać? Będę wdzięczna za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostalem tą mp4 na swieta i mam taki dla mnie,,problem" ze jak wgrywam np. 50 sekunowe filmiki z youtube to w 40 sekudzie mi sie wylaczaja i na poczatku, przed filmem mam taki pasek na 2/5 zapełniony? Sorry za takei bzdety ale chce zeby wszytsko działało od poczatku do konca, proszę o jakąś poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: w specyfikacji Pentagrama Eon Cineo piszą, że "Eon Cineo jest pierwszym odtwarzaczem na świecie, który odtwarza bezpośrednio pliki AVI, FLV (z serwisów Google Video™, YouTube™ i Dailymotion) a także RM i RMVB. Jeszcze nigdy wcześniej oglądanie filmów nie było tak łatwe. Wyobraź sobie, że wystarczy przenieść pliki video do pamięci odtwarzacza i nacisnąć „PLAY". To wszystko. Bez konwersji plików". Czy może mnie ktoś oświecić w jaki sposób mogę bezpośrednio przenieść pliki (filmiki) z serwisu YouTube do Pentragrama albo chociażby jak je zapisać w jakimkolwiek moim folderze bezpośrednio na kompie? Nie jestem w stanie zapisać jakiegokolwiek filmu z YouTube na swoim komputerze, zostają tylko w serwisie albo zapisują się w postaci linka do strony serwisu YouTube. Co powinnam zrobić by swobodnie je stamtąd ściągać? Będę wdzięczna za pomoc. :)

 

http://keepvid.com/

 

wystarczy wkleić linka i wybrać jakość

 

Low Quality wersja obsługiwana przez pentagram

High Quality-wersja obsługiwana np przez ipody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP3 - wytnij sobie na kartce prostokąt o wymiarach Cineo :) :] Szczerze - mała jest troszkę i nawet w mniejszych rękach idzie ją trzymać całościowo w 1 ręce :P

 

PS. Odesłali mi od naprawy z wypisaniem, że wszystko jest ok (lol), dostałem i ... LOL! Dalej nie działa... Jak mogli to sprawdzić i niby im działało, jak ja dostałem, wkładam kartę i nie działa... :/ Napisalem im wczoraj e-maila - nie odpisali do dzisiaj... Jak tak dalej pójdzie to wysyałam jeszcze raz (i niech płacą za przesyłki) - swoją drogą niema czegoś takiego, że jak się wyśle ~3 razy do naprawy i dalej tego nie usuną (wady) to można zażądać zwrotu pieniędzy za przedmiot i go oddać? :> :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj wtyczkę do firefoxa "download helper".

 

Dzięki wielkie, już pojęłam, i idzie świetnie i bardzo prosto.... Wgrywa się potem z folderu na pentagrama bez problemu, choć przy okazji nauk dodatkowo kilka konwerterów poznałam. Innym też dziękuję. Rady pomogły. Pozdrawiam

A jeszcze tu przy okazji zdjęcie pentagrama z pudełkjiem zapałek bardzo proszę...

hm... chyba mi sie nie wgrały... sorry...

zapalki_1.JPG

zapa_ki3.JPG

zapa_ki2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drake - właśnie też tak myślę , że to karta poszła... :/

 

Co dziwne w czytniku usb nie widać, żeby się zwaliła... Zamówiłem dla siebie Nokie E51 (nie specjalnie dla testu kartu :P) która obsługuje microSDHC i sprawdzę czy w niej będzie działać, jak coś nie tak wysyłam kartę na gwarancję i chcę nową...! :/

 

Karta to MicroSDHC 4GB SanDisk Class 6 Mobile WakeUp (taka seria :P) :/

 

Ach... dalej mam problem ale właśnie przy okazji kupna nowego telefonu sprawdzę jak coś nie tak to dam do naprawy/wymiany i niech oni się tym zajmą (w końcu innym chodzi :P) Szkoda, że nie mam innej karty do sprawdzenia :P może jak będę w jakimś salonie itp. i będzie możliwość testu to zobaczę czy na mp4 chodzi taka karta (4gb microSDHC u mnie :P) i jeśli tak to oddaje moją (ale szybciej chyba przyjdzie telefon :P) Zobaczymy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
swoją drogą niema czegoś takiego, że jak się wyśle ~3 razy do naprawy i dalej tego nie usuną (wady) to można zażądać zwrotu pieniędzy za przedmiot i go oddać? :> :/

 

Zwrotu kosztów zakupu można żądać przy 4 (czyli nie przy 3, a dopiero po niej gdy znowu się coś zepsuje) uzasadnionej naprawie gwarancyjnej. Ile razy prześle się sam odtwarzacz to nic nie zmienia :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to jeśli to jest SanDisk Class 6 to faktycznie może być problem (chyba że wcześniej działała). Podobno przy E100 były cyrki właśnie z SanDisk`ami, szczególnie z "Klasa" wyższą niż chyba 4 czy 3, więc to że będzie chodzić na Nokii to niczego nie oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wgraniem nowego firmware 2.3 Mój problem polega na tym, że gdy już zrobie 1, 2, ... 5 i 6 punkt instalacji, i robię następne czyli uruchamiam program "Cineo Device Manager" wybieram ten plik "SETUP.RKW" i nie moge nacisnąć "RESTORE" . wyżej jest napisane " Player not found" to tak jakby nie wykrywało odtwarzacza.

Co mam zrobić albo co mogę robić źle. Za pomoc z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Cineo. Mianowicie chodzi o pliki dzwiekowe. Wgralem pare mp3 do playera i niestety kazda piosenka jest odtwarzana 10 sek po czym zostaje przelaczona na kolejna (i tak przy kazdej piosence) Ktos mial podobny problem?

Prawdopodobnie masz włączony tryb intro. Aby to zmienić na ekranie z analizatorem widma wciskasz M->tryb powtarzania->Powtórz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności