Skocz do zawartości

ep-630 vs She9500


freesamen

Rekomendowane odpowiedzi

EP-630 posiadają tylko lepszą izolacje, i mocniejszy bas - za ktorym nie wszyscy przepadają ;)

Jakby był kulturalny to by może i przepadali, a jest rozlazły, zamulasty i na dobrą sprawę nie ma zejścia. To są przede wszystkim słuchawki dla niewymagających słuchaczy, którzy używali do tej pory tylko pchełek i dla których kryterium dobrego dźwięku to ogrom basu. ;) Izolacja bez rewelacji ale znowu taki ex-pchełkowiec powie że rewelka, stąd się bierze powodzenie tych słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był kulturalny to by może i przepadali, a jest rozlazły, zamulasty i na dobrą sprawę nie ma zejścia. To są przede wszystkim słuchawki dla niewymagających słuchaczy, którzy używali do tej pory tylko pchełek i dla których kryterium dobrego dźwięku to ogrom basu. ;) Izolacja bez rewelacji ale znowu taki ex-pchełkowiec powie że rewelka, stąd się bierze powodzenie tych słuchawek

dokladnie, sluchalem obu, she mam, roznica w dzwieku ogromna, IMO she bija epki na glowe, tzn ja bym je polecal :P... bardzo, za ta cene trudno znalezc cos lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izolacja jest gorsza poniewaz she nie wchodza gleboko do ucha... w sumie to te wystajace preciki to uniemozliwiaja bo zatrzymuja sie na malzowinie i nie mozna glebiej wcisnac sluchaweczek. rozwiazalem ten problem lacznie z tym ze te palaki odstaja niektorym od uszu i wyglada to komicznie, tak bylo w moim przypadku, ale postaram sie w przyszlym czasie umiescic na forum maly tutorial co do ,,polepszenia she9500" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje kilka dni temu poszły w piach dzięki psom:) I chyba kupię właśnie SHE 9500. Zastanawia mnie ich otwarta budowa, ale trzeba doświadczyć czegoś nowego.

 

Gorsza izolacja- z tego co zdążyłem wyczytać to SHE podobno płycej wchodzą do ucha i dodatkowo mają otwartą konstrukcję. Więcej dźwięków dochodzi z zewnątrz i więcej wychodzi. Ale to nie moje doświadczenia.

 

EDIT: no to masz odpowiedź wyżej, spóźniłem się ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sh da sie jechac tramwajem i slyszec muzyke? w ep bylo to proste, ale one sa zamkniete a sh nie ;/

Jak mając epki w uszach kompletnie nic nie słyszałeś i nie czułeś to chyba czas się przebadac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izolacja jest gorsza poniewaz she nie wchodza gleboko do ucha... w sumie to te wystajace preciki to uniemozliwiaja bo zatrzymuja sie na malzowinie i nie mozna glebiej wcisnac sluchaweczek.

Izolacja jest gorsza bo she są otwarte. Wchodzą tak samo głeboko jak i inne słuchawki tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolacja jest gorsza bo she są otwarte. Wchodzą tak samo głeboko jak i inne słuchawki tego typu.

nie zgadzam sie, wchodza plycej i kazdy z moich znajomych, ktorzy posiadaja philipsy to potwierdzili, co do gumek to nie sa takie zle - zalozylem je do jbli 220 i byly idealne, w she te same gumki przez to, ze nie wchodza tak gleboko, nie zawsze uszczelniaja kanal, w sumie wystarczy sie usmiechnac i juz kanal sie rozszczelnia. inna sprawa jest ich konstrukcja - otwarta co znacznie wplywa na ich izolacje, jednak IMO jble znacznie lepiej tlumia dzwieki a maja cala membrane odkryta prawie ze ;) ale to moze mi sie wydaje przez ich jakosc. i potwierdzam ze wieksze gumki o wiele lepiej tlumia, kanal juz sie nie rozszczelnia, acz zauwazylem ze po pewnym czasie zaczynaja bolec uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie, wchodza plycej i kazdy z moich znajomych, ktorzy posiadaja philipsy to potwierdzili, co do gumek to nie sa takie zle - zalozylem je do jbli 220 i byly idealne, w she te same gumki przez to, ze nie wchodza tak gleboko, nie zawsze uszczelniaja kanal, w sumie wystarczy sie usmiechnac i juz kanal sie rozszczelnia.

MIałem epki, mam she, wg mnie praktycznie nie ma róznicy ;)

jednak IMO jble znacznie lepiej tlumia dzwieki a maja cala membrane odkryta prawie ze ;) ale to moze mi sie wydaje przez ich jakosc.

Czego jakość? Ciekawa teoria. A może tłumią "lepiej" bo droższe i głupio się przyznać, że sa pod tym względem kiepskie? ;) Niektórzy nawet twierdzą, że jble nie są zamknięte a inni, tak jak Ty, że przez siateczki membranę widać, jak to z tym jest w końcu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności