Skocz do zawartości

Konkurs na Dzień Dziecka


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Buehh waldeczek miał podobny pomysł jak ja przy wlasnie umieszczanej focie (jego fotki jeszcze nie bylo jak ja przygotowywalem swoja) ;).

A to zdjęcie z gitarą naprawde mi się podoba ;]

Guzik dzięki za poparcie :).

 

Ja rezerwuje rozmiar M o ile jest ;].

 

 

Na fotce mój ukochany misio z czasow podstawowki i przedszkola ;)... on nie jest brudny tylko tak brzydko sprany ... ma ok 15 lat. Ściana zbudowana z klocków, te z wzorami to do własnoręcznie zrobionej podróbki gry Quixo[coś w rodzaju kółka i krzyżyka - 25 klockow wkladamy na plansze i na przemian zawodnik podnosi jeden klocek z leżacy przy boku boku, obraca na swój symbol, przesuwa któryś rząd tym klockiem tak, zeby wypelnil dziurę stworzoną przez wyjęcie klocka, na końcu umieszcza ten trzymay w ręce klocek na dziurze powstałej po przesunieciu rzedu. Oczywiście wygrywa ten kto ulozy 5 klockow w rzędzie / po skosie]. Bardzo fajna gra logiczna, polecam :].

 

Przykro mi, że się już wypstrykałem ale zrobiłem to celowo, co by sie zaczac uczyc do sesji a nie myslec o zdjęciach do konkursu :).

 

Tytuł: Bez Vedii nie (wy)grasz

misiomini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musze poważnie pomyśleć nad oficjalną, konkursową fotką.

Waldeczek, nie ty, ten nad Twoją fotą. ;) No chyba się załpałeś.

 

Czyli pewnie ja? Obserwator, okazjonalny wcinacz konkursowy (dostałem bilety na Manne niedawno)? :)

 

Sorry, jakoś nie miałem czasu sprawdzić, czy pomysłu ktoś nie wykorzystał. Teraz już obejrzałem zdjęcia i jak na razie rządzą klocki lego.

 

Jeżeli załapałem się na koszulkę, a jury przeszkadza, że pomysł już był, to nie ma sprawy, dajcie następnemu, zostanie bardziej postarać się o playera :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie! :D Ciepliście sie na te koszuli i rozmiary jak szczerbaty na orzeszki xD

 

.ksy zapewne jeszcze zliczytych tych ktorym sie nalezą koszulki i wysle do nich PW badz meila z zapytaniem o adres na jaki ma byc wyslana koszulka i jaka to ma byc - wzór i jaki rozmiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torrentius, mnie to jakoś za bardzo nie przeszkadza, bo to i tak było na koszulke, tylko z większymi przygotowaniami ;].

 

Na prawdę to dopiero się w to zaczne bawić jutro.

 

Gorzej, jeśli organizatorzy nagle uznają, że uczestnicy konkursu 'kto szybciej strzeli fotkę pluszaka z vedią' dostaną te upragnione koszulki i jako już nagrodzeni nie mogą brać udziału w dalszych rozgrywkach ;D

 

@Blue & Bisek01 - na łóżku mam to samo :> Jakaś plaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, jeśli organizatorzy nagle uznają, że uczestnicy konkursu 'kto szybciej strzeli fotkę pluszaka z vedią' dostaną te upragnione koszulki i jako już nagrodzeni nie mogą brać udziału w dalszych rozgrywkach ;D

Tak to nie będzie ;]. Troche mnie dziwią takie zasady bo porociej byloby poprostu pierwszym 15stu miejscom dac koszulki ;]+kilku pierwszym jeszcze playerka, niż stosować 2 tory zasad do koszulek(kto pierwszy cyknie fote) i innego do playerow. Ale skoro .ksy tak ustalił to nie mam nic do gadania :)... zresztą i tak przynajmniej na koszulkę się załapałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po cichu na playerka licze albo chociaż słuchawki ;]... troche w te fotki czasu włożyłem no i nawet jakiś grosz ;). Chociaż już kiedyś na konkurs foto wyslalem i tez sie przykladalem, no ale niestety na staraniu się skończyło(jak we wszystkich konkursach w ktorych bralem udzial... moze ten zmieni złą passe :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności