Skocz do zawartości

Konkurs na Dzień Dziecka


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

.ksy mam pytanie.

Jak ja wziąłem udział w konkursie, to czy mój brat może także umieścić swoje zdjęcie?

Musi załozyc swoje konto na forum, czy ja mogę zamieścić jego zdjęcie?

Roni kombinujesz :P, bo wiesz, ja tez bym moze chciał wstawić jeszcze propozycje sióstr ;D : >

 

I z tego co ja wyczytałem to ma być nasz ulubiony pluszak :P a nie cała ekipa pluszaków xD bo np. ja mam ulubiony tylko jeden...no moze dwa ktore zamieściłem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bushido, z pluszaków ciężko wychodziło, więc zapożytczyłem bardziej kanciaste zabaki siostry :P

Kurcze, szkoda że dałem to zdjęcie na 1szej stronie, bo teraz mam dwa pomysły (z czego jeden baaardzo pracochłonny) i nie wiem który wybrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dziecka, czyli dla dzieci - samo słowo w sobie mówi za siebie :P

A pozatym ja też sie dożuce tylko czekam na akumulatorki do cyfrówki :P ;D

 

W "zawodach" nie mogą brać udziału pracownicy VEDIA i ich rodziny - cała reszta może a w zasadzie powinna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga praca... miała być bardziej zaawanswoana i pracochłonna ale niestety SOGA i reszta osłabili mój zapał, dopiero potem spojrzałem jeszcze raz w pierwszego posta.

 

Tymniemniej. Oto moja druga praca Vedia - True guitar sound. Moją ulubioną "zabawką" były zawsze klocki lego. Ogromnie rozwijająca zabawa dająca mnóstwo frajdy. Niestety klocuszków miałem bardzo mało, ale tworzyłem z nich przeróżne rzeczy. Pozostała mi jeszcze jedna praca do dodania i pewnie dzisiaj ją jeszcze zrealizuje ;].

klockimini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności